בוקר אור פורום

אז גמאני יכולה ללכת לישון??

כי הבלונד שלי בשעות האלו גם קם להציק קצת.. תבוא תעשה סבב גם אצלנו הוא קם וחוזר לישון אחריי 2 דק' ולי הולכת שינה של שעתיים

המנער

New member
נהייתי אלוף בזה...

למזלי גם אצלי זו התעוררות של שתי דקות...עד שהוא מתחבר לבקבוק... אבל בשתי דקות האלו הוא כבר הפך לנו את הבית...

הבאסה זה

<איתכם הגברים> שהאיש שלי ממשיך לישון אחריי דקה ואני חופרת עם עצמי במיטה אחריי עד שנגמרת שנת הלילה אז למה לישון בכלל

המנער

New member
מעניין...גם אצלי זה ככה....

ורעייתי שתחיה אחרי שקמה אליו,לרוב ממשיכה את הלילה בקריאה... כנראה שהמנגנונים אצלנו הגברים פחות (או אולי יותר...) מפותחים..

המנער

New member
אני מתחיל לשמוע רעשים...

מהחדר של הג'ינג'י...הולך אליו לפני שנהיה בלגאן... לילה טוב לכולם\ן.

אני מיצגת

את משמר הצניעות של הפרום... אמרת שאני מתביישת לכתוב זין? אז הנה זין זין זין זין זין זין יו כבר לא מתביישת...

רגע רגע

מבין ארבעת הזיניים (ככה כותבים זין ברבים?) שבדקתי עד עכשיו, היה רק אחד שמצא חן בעיניי שבאמת היה שווה משהו, יש המלצות?

המנער

New member
זה היה יותר בשביל "מונפת"...היא יודעת...

על מה אני מדבר...אם היא ערה עדיין אז חכי רגע...

../images/Emo124.gifסליחה מותק... את לא מכירה ...

את אומנות השרשור.
איפה שמוזכרת המילה טייס, זה מופנה ישירות אליי.

*צופיה*

New member
קדושה וצדיקה את.

זה בסדר. כשר. רק אל תשכחי לברך עליו. ואם הוא גרנד פרי - לברך אותו

רגע רגע

אמרתי שלפה לא אכניס פירות ים, עם גלילים למיניהם דווקא אין לי בעייה.. סושי זה לא דג טונה חי מגולגל בתוך האצות על המחצלת ביחד עם האורז? תקן אותי אם אני טועה.. לפחות אגיד שלמדתי כאן משהו על סושי..

bigtime1963

New member
אפשר

להתעלל בך ולהציע שרצים או לזרום וללכת על אבוקדו, מלפפון או כל מילוי צמחוני וצבעוני אחר :) התוצאה היא גליל שחותכים בסכין עצבני ומגישים ליד רוטב סויה ווואסבי שזה שורש טחון קצת יותר חריף מחריימה חריף מאוד<חחח>. אז מה הבעיה עם הנדסת המרחב?

המנער

New member
נעלם לי האינטרנט לחמש דקות...

ותראה מה נהיה פה... מה עדיין לא ברור לך...?

למעלה