בוקר אור:)

בוקר אור:)

אשמח אם מישהו יוכל לעצב לי את פרק מ"ז בתהילים, משהו פשוט ומיוחד אם זה אפשרי, תודה! פרק מז א לַמְנַצֵּחַ לִבְנֵי-קֹרַח מִזְמוֹר. ב כָּל-הָעַמִּים, תִּקְעוּ-כָף; הָרִיעוּ לֵאלֹהִים, בְּקוֹל רִנָּה. ג כִּי-יְהוָה עֶלְיוֹן נוֹרָא; מֶלֶךְ גָּדוֹל, עַל-כָּל-הָאָרֶץ. ד יַדְבֵּר עַמִּים תַּחְתֵּינוּ; וּלְאֻמִּים, תַּחַת רַגְלֵינוּ. ה יִבְחַר-לָנוּ אֶת-נַחֲלָתֵנוּ; אֶת גְּאוֹן יַעֲקֹב אֲשֶׁר-אָהֵב סֶלָה. ו עָלָה אֱלֹהִים, בִּתְרוּעָה; יְהוָה, בְּקוֹל שׁוֹפָר. ז זַמְּרוּ אֱלֹהִים זַמֵּרוּ; זַמְּרוּ לְמַלְכֵּנוּ זַמֵּרוּ. ח כִּי מֶלֶךְ כָּל-הָאָרֶץ אֱלֹהִים-- זַמְּרוּ מַשְׂכִּיל. ט מָלַךְ אֱלֹהִים, עַל-גּוֹיִם; אֱלֹהִים, יָשַׁב עַל-כִּסֵּא קָדְשׁוֹ. י נְדִיבֵי עַמִּים, נֶאֱסָפוּ-- עַם, אֱלֹהֵי אַבְרָהָם: כִּי לֵאלֹהִים, מָגִנֵּי-אֶרֶץ-- מְאֹד נַעֲלָה. להשאיר את השורות והניקוד פשוט להוסיף איזה מסגרת מיוחדת, רקע ,קצת צבע נו אתם המומחים:)

Smertonos

New member
אני פשוט קקה של מעצב

זה מה שיצא. זה קשה לקריא כי נסיתי לדמות קלף עתיק.

ואווו אפשר להמשיך לזרום איתכם?

ממש תודה, אהבתי! ואשמח אם תעזרו לי עוד קצת, אני לגמרי לא טובה בזה
אני צריכה מסגרת לתמונה שתתאים למשפט "רציתי שביחד נכבוש את העולם אבל אתה הוא עולמי"- מתחת לחלק השני של המשפט אני רוצה לשים תמונה של הבחור בהתחלה חשבתי להכניס אותו לציור של גלובוס אבל לא נראה לי מתאים אז פשוט מסגרת לתמונה שתיהיה מסגרת עבה(או דקה..) עם הרעיון של העולם!! מקווה שלא הגזמתי, תודה ענקית לכם

מלאכיית

New member
רק עכשיו ראיתי שקוקי גם עשתה.. וכבר הכנתי אז.

הכנתי קודם ולא היה לי זמן לעלות, אז אני מעלה עכשיו... לא שמתי לב שקוקי כבר ענתה לך... יהיה לך יותר ממה לבחור! מקווה שאהבת!

מקסים! מקסים! מקסים!!

חח תודה, איזה כייף שיש כאן כישרון:) עוד לא החלטתי על מה ללכת אבל יש לי כמה אפשרויות וזה מעולה אז תודה! אגב, איך חותכים חלק מתמונה בצורה של עיגול? החיתוך הוא קווים ישרים ואז יוצא בעצם ריבוע או מלבן אבל אני רוצה לחתוך בצורה של עיגול, זה אפשרי?

למעלה