בוקר בבית

tali_le

New member
בוקר בבית

בנסיבות עצובות אמנם, אבל יצא לי להיות בבית הבוקר עד 10 מדהים מה שלהיות בבית כמה שעות מאפשר לעשות וכמה זה מרגיע ומחזיר כוחות אחרי הימים הרגילים שבהם אני ב 7 וחמישה כבר בחוץ אחרי שעה וחצי של ריצות סביב עצמי והילדים אולי אני צריכה להתחיל לעבוד מהבית, או סתם למצוא לעצמי עבודה שמציעה יום חופשי מה אתכם? עובדים כל היום? בבית? זוכים בכלל לראות את הבית שלכם מואר באור שמש? טלי

ברוב הבקרים אני בבית

ואני אוהבת את זה מאוד. נכון, אני לא תמיד יושבת מול ספר עם קפה או במרפסת עם שייק בננה תות מלון , אבל כן, אני אוהבת להתנהל מתוך הבית בבקרים. בערבים אני נמצאת מחוץ לבית (לימודים, עבודה וכד')ובהחלט מעריכה ערבים שקטים ושלווים בלי התרוצצויות בבית.

tali_le

New member
זה לא אותו הדבר

הילדים וכולם כאן, כל האנשים בחוץ בבית, זה רחוק מלהיות שקט טלי

צימעס

New member
אה, אז מה שאת אומרת זה

שחסר לך זמן להיות לבד בבית בשקט של עצמך. זה שונה מ"בבית"
זה קורה לי לעתים רחוקות, וזה כיף.

tali_le

New member
שניהם חשובים לי

אבל שבת בבוקר, שזה היום היחידי שאנחנו לא עובדות - הוא כל כך בודד במערכה שבעצם קובעים אליו את כל הדברים בעולם - ואז תכלס לא קמים בשקט ונמצאים בשקט אני שוקלת לפרוש ממירוץ החיים. אבל איך מתפרנסים ועדיין נמצאים בבית בשעות האור מדי פעם זו שאלה שעוד אין לי תשובה עליה טלי טלי

צימעס

New member
אצלינו אנחנו דואגים

שמדי פעם תהיה שבת בלי תכניות. אבל תכלס, באמת שאורח החיים שלי הוא סוג של "לפרוש מהמירוץ".

צימעס

New member
מוכר

אז הולכים (רצוי: שולחים אותם עם אבא) לגן שעשועים או טיול או משו.

למה לא יישמתי את זה בעצמי

בשנים עברו??? טוב, לומדים. מכל דבר לומדים. (וממך לומדים הרבה)

אני מבלה את רוב הבקרים בבית

אין עבודה, ואת התהליך של חיפוש העבודה והראיונות לא בא לא לעבור יותר. לדעתי, זה קשה מדי. אני מקווה להרוויח מעבודתם של אלה שכן מוכנים לעבור את התהליך כשאני משתמש במערכות שהם עובדים עליהן בשביל להרוויח מהבורסה. אני מחפש לי עוד אלטרנטיבות להתפרנס בלי עבודה שצריך לעבור בשבילה תהליך מייגע.

צימעס

New member
אני בבית,

וזה לדעתי ממש ממש טוב וחשוב בשבילי. אחרי כמה ימים רצופים של הרבה פעילויות מחוץ לבית, כולנו - אני והילדים - זקוקים לימים שקטים בבית.

למעלה