בוקר בוקר לרביעי למניין העברי....|ל

בוקר בוקר לרביעי למניין העברי....|ל

מכיוון שמדובר בפורום של תימנים מרשה לעצמי להניח שהדת והמסורת מוכרה פה לכולנו מבקש להנחיל פה מסורת [כפי שעושה בפורום אחר] של שירת הלוויים ליום הזה בשבוע וכן בכל יום ויום מקווה שיוזמה זו תתקבל בברכה אז הנה הם הלוויים כפי שזימרו בבית המקדש ביום הזה אל נקמות אדוני. אל נקמות הופיע: הנשא שופט הארץ השב גמול על גאים: עד מתי רשעים אדוני, עד מתי רשעים יעלוזו: יביעו ידברו עתק יתאמרו כל פועלי אוון: עמך אדוני ידכאו ונחלתך יענו: אלמנה וגר יהרגו ויתומים ירצחו: ויאמרו לא יראה יה ולא יבין אלוהי יעקב: בינו בוערים בעם וכסילים מתי תשכילו: הנוטע אוזן הלא ישמע אם יוצר עין הלא יביט: היוסר גויים הלא יוכיח המלמד אדם דעת: אדוני יודע מחשבות אדם כי המה הבל: אשרי הגבר אשר תייסרנו יה ומתורתך תלמדנו: להשקיט לו מימי רע עד יכרה לרשע שחת: כי לא יטוש אדוני עמו ונחלתו לא יעזוב: כי עד צדק ישוב משפט ואחריו כל ישרי לב: מי יקום לי עם מרעים מי יתייצב לי עם פועלי אוון: לולי אדוני עזרתה לי כמעט שכנה דומה נפשי: אם אמרתי מטה רגלי חסדך אדוני יסעדני: ברוב שרעפי בקרבי תנחומיך ישעשעו נפשי: היחברך כסא הוות יוצר עמל עלי חוק: יגודו על נפש צדיק ודם נקי ירשיעו: ויהי אדוני לי למשגב ואלוהי לצור מחסי: וישב עליהם את אונם וברעתם יצמיתם. יצמיתם אדוני אלוהינו:

בקשה

מכיוון שלא מכיר את התוכנה של פורום זה אשמח לקבל הסבר כיצד מדגישים קטע מסויים כיצד אם בכלל ניתן לצבוע קטע כיצד ניתן להניח קטע במרכז הדף בתודה מראש

טומי*

New member
בקשר לצבע לצערי....

אין לי מושג אבל לגבי הדגשה כפי שנראה בצילום המסך רק לא לשכוח את סיום הדגשה בוקר טוב!

שושי 13

New member
בקשר להדגשה זה יחסית מאד קל

כמו שטומי הסביר לך. בכל הודעה שאתה מכניס, יש מתחתה שורת אפשרויות, אתה רואה "תחילת הדגשה" ? לוחץ על זה, זה מופיע תמיד בסופה של ההודעה, אתה עושה על זה העתק הדבק ומביא את זה לפני המילה או המשפט שאתה רוצה להדגיש. אותו הדבר אתה עושה בסוף המילה או הקטע שאתה רוצה להדגיש, בעזרת "סיום הדגשה" - מקוה שההסבר ברור. בקשר לצביעה, לא חושבת שישנה אפשרות כזו בתפוז הודעות. בקשר לכתיבת קטע מסויים באמצע, זה פשוט מאד, אתה כותב שורה אחר שורה ולאחר מכן אתה מזיז שורה אחר שורה עם המקש של רווח - הנה כך אני עשיתי עם שורות אלו. ב ה צ ל ח ה.......אני רוצה לראות ניסיון

שושי 13

New member
אהלן צעד ימאני - אהבתי את הרעיון

הכל פתוח כאן ורעיונות יתקבלו בשימחה וכן תגובות לגביהם. אתה מוכן להסביר לי את הקטע הזה עם - בוקר בוקר לרביעי למניין העיברי? כמו כן אתה יכול לקבל על עצמך את הרעיון שהצעת ולבצע אותו - מצידי בשימחה.

אז ככה שושי....

הדגש|אני נוהג לפתוח כך את הבוקר לא מדרג אותו ולא נותן לא תואר כל אחד יצמיד לצמד המלים את אשר חשקה נפשו באותו היום

למעלה