בוקר טוב אנשים - על הדחה ועל מודעות עצמית

בוקר טוב אנשים - על הדחה ועל מודעות עצמית

הבוקר התעוררתי מוקדם לקול נפץ זכוכית נשברת. בקבוק קטן של בושם התנפץ אל הרצפה לאחר שנתקל בישבנו של האיש.
ריח כבד של שנל החל להזדחל לעבר מיטתי והכביד על אפי. התעוררתי והחלטתי לעבור עם השמיכה הקלה אל עבר השזלונג שבסלון.
השתרעתי על הספה הנוחה ותוך כדי כמה תרגילי פילאטיס, נזכרתי בהדחה אתמול.
חשבתי על דני. חשבתי על פניו החיוורות ברגע שהוא הבין שהוא מודח. הוא ולא יניב. הוא ולא הנחנח התורן או הלמלם או החנון כפי שניסו לצייר אותו בהפקה. דני היה המום. ישב מול אסי וארז כשקולו רועד והוא עדיין לא מבין מה הוא עושה שם בחוץ, בנווה אילן, בקור הזה.
הופתעתי לגמרי כאשר הוא הודה שהיה בטוח שהוא בגמר ואפילו אולי זוכה בו.
הסתכלתי על פניו ולא האמנתי למשמע אוזניי. האיש הזה חי בארץ בכלל? או שמא הוא כלוא בבועה התל-אביבית שלו, כותב מוזיקה לסרטים ולתוכניות. יורד לפאב השכונתי ונפגש עם חברים מהתעשייה מהענף או סתם שכנים. האם הוא לא מודע למה שדייר בבית האח הגדול זקוק לפחות בשבועות הראשונים שלו?
בשבוע הראשון, בהדחה ראשונה, דייר צריך קודם כל חטיבה או גדודים של מצביעים מקרב המשפחה. הורים, דודים, שכנים, מכרים, אחים אחיות, גיסים גיסות, בני דודים, חברים של בני דודים, חברים לעבודה, חברים של חברים לעבודה, שכנים והרבה שכנים של שכנים...
ככה זה עובד בהתחלה. אין דרך אחרת. הצופים שאין להם קשר כלשהו לדייר מסויים, לא מצביעים בהתחלה לאף אחד. לא מתאהבים באף דייר ממבט ראשון, אולי מלבד ממקרים יוצאי דופן שאני לא זוכרת או לא שמעתי עליהם.
דני רעד בקולו וניכר היה ההלם אשר על פניו. אשכרה הבנאדם מנותק מהעם. נכנס לבית האח הגדול והיה בטוח שהריב הראשון שלו עם רוני, הפלירטוט העקשני שלו עם שלי, הזלזול העמוק ביניב, ההתערבות עם בני, כל אלה יביאו אותו עד הגמר בצעדים קלילים של סטפס או קלאס. זה מה שנקרא חוסר מודעות עצמית. בן אדם הנכנס למקום מסויים ואין לו מושג איך הצופים מצביעים כאילו וזאת העונה הראשונה של האח הגדול. כאילו והוא לא צפה בעונות קודמות, כאילו והוא לא חי בישראל.

בוקר נהדר שיהיה כאן לכולם

http://www.youtube.com/watch?v=82zt5Fk5YTc

Aronsona

New member
בוקר טוב יחפונת

אחרי שהקשבתי עכשיו ליניב מספר על הפורום שלנו ב-1:32 בלילה לענת,נזכרתי גם בשיחת ה"אבל" של דנה וענת אתמול על הספסל בסביבות 12:00 בלילה אותה ראיתי בשידור חי. הם מצאו לנחוץ לספר על דני שהוא "צנוע", מה אגיד לך, אין תכונה פחות מתאימה לדני מזו.
ואכן גם אותי הרגיז האופן בו ניסה להקטין את יניב.
http://www.youtube.com/watch?v=KWhMyOs0pCQ
אבל ערב שבועות עכשיו, ואני אהיה עסוק כל היום במחשבות על ההנאה בערב עם המשפחה בנישנוש הדגים והגבינות המשובחות שהבאתי

בוקר טוב אביעד

גם אני צפיתי עכשיו בהקלטה הזאת. נחמד ומחמיא שהוא חשב עלינו

גם אני מתכוננת להיכנס תיכף למטבח, להכין את הסלטים בעזרתו של האיש שלי, ולהתכונן לערב. אני אמנם מוזמנת אבל אני צריכה להביא איתי את האוכל

קטניפ

New member
כמה אנרגיה

אנשים משקיעים בתוכנית טלויזיה. אני פשוט לא מצליחה להבין את זה.

בוקר טוב קטניפ

רגע לפני שאני בורחת שוב למטבח לברור את העגבניות הבשלות למטבוחה,
רציתי רק להגיד לך שאני דווקא מוציאה הרבה יותר אנרגיה במחשבות על הצרות במדינה מבית ומבחוץ.
תאמיני לי שאין לך מושג כמה אנרגיה אני משקיעה בלהתעצבן על כל המלעיזים והלועגים עם הקריקטורות על לפיד שר האוצר. אני מתעצבנת הרבה יותר על הביזבוזים של משפחת נתניהו כפי שאני קוראת לאחרונה. אני מזועזעת עד למעמקי נפשי מסדרת הרציחות האחרונה של גברים את נשותיהם. אני כואבת את ההרג של האזרחים בסוריה ואת פיגועי התופת בכל מיני מקומות בעולם שקוטלים אזרחים חפים מפשע. אני כואבת את הרדיפות בסין, את הרעב בצפון קוריאה, את רעידות האדמה והשטפונות בדרום אמריקה ובכל מקום אחר בעולם.
אני מתגעגעת מאוד לבן שלי שחי לו בברלין, ללא משפחה קרובה כמו אחים או אחיות. רק חברים טובים. אני דואגת לבן הצעיר שלי שחי לו בדירה שכורה וצריך לכלכל את עצמו גם בשכר דירה, וגם במזון, חשמל וכו' ואין לו סיכוי לקנות בית משלו. אני דואגת כל יום לנכדים הקטנים שלי, שיהיו בריאים ושלמים יום יום ושלאף אחד מהם לא תכאב הבטן באמת או רק כאילו, בגלל שלא טוב לו בבית הספר.
כולנו כאן, מתעסקים במשך היום במטלות החיים. רבים, כועסים, צוחקים, עושים קניות, מבשלים ומוטרדים מבעיות היום יום.
אבל, אם יש איזו תוכנית, הזויה ככל שתהיה, מגעילה ככל שתהיה, פרובוקטיבית ככל שתהיה , אשר מצליחה להסיט אותי מטרדות היום יום ולהעלות חיוך על פניי או דמעה על לחיי, אז אני בהחלט אתעסק איתה במקום לגלגל סיגריה ולשאוף עשן ולספוג ניקוטין

Aronsona

New member
למה אנרגיה?

או שזה נחמד לך או שלא.
וכשזה מפסיק להיות נחמד הולכים למקום אחר.

קטניפ

New member
גם אני משתמשת בטלויזיה

כצורת אסקפיזם זמינה וזולה.
אבל העובדה שהתוכנית הזו מייצרת כזה באז לא ברורה לי לחלוטין.
אני מעדיפה לראות סרט מתח טוב, או לקרוא ספר מאשר לעקוב אחרי הפקה מבוימת עם טיפוסים הזויים, אם אמי מבינה נכון מרוח הפוסטים כאן.

Aronsona

New member
תשמעי,

ישנם הזויים וישנם מעניינים וישנם נוראיים.
זו דרכה של התכנית הזו.
ואנחנו כאן מודעים לביומים ולוקחים את התכנית בפרופורציה.
גם בין הצופים שלה יש רמות שונות. תסתכלי בימים אילו בפורום האח את רואה כמה טרולים מציפים שזה מעורר גיחוך.
כמובן שכל אחד עם ההעדפות שלו .

cundason

New member
אם לא אחי

לא הייתי צופה בתוכנית הרדודה..
רק אם יגיע לגמר, אצפה בכל העונה

Miss Bubbles

New member
דווקא זה שהתוכנית מייצרת דיונים זה חלק

מההצלחה שלה.
יוצא לי יותר לדבר (לקרוא/לכתוב) על האח הגדול, מאשר לצפות באח הגדול.

cundason

New member
בוקר טוב :)

כל מילה בסלע. My thoughts exactly.
מין שאננות תל אביבית טיפוסית. נו מילא.
אתמול כשאחותי דצה בטלפון על ההדחה של דני, הזכרתי לה- "בנפול אויבך אל תשמח".... העיקר שיניב ניצח היום
. כל השאר לא חשוב.

תנחומי על בקבוק הבושם, הידעת שאחת מפציעות הכדורגל המוזרות ביותר היו כששוער ולנסיה עשה מה שאישך עשה, ונעדר מהמגרשים לכמה חודשים טובים?

בוקר טוב, וחג שמח

בוקר טוב מלבד התאור היפה שלך על הבושם

לא יצא לי לצערי או לא
לצפות באח
אבל בגדול תמיד אותו דבר
יש מודחים, יש מריבות
וכד'
וכמו בכל עלילה טוב
תמיד שיש משהו מעניין
זה הרכילות והמריבות
ומה שכל העולם רוצה ליראות
אך ניכנסים למיטה הזוגית
ועושים מעשים מענגים
גם לחג אבל במיוחד לשמוליק
של הגבר לבית המקדש
של האישה

שרוני68

New member
בוקר טוב, אהבתי את מה שכתבת.

מסכימה עם כל מילה.

אגב, קראת כבר את צפניה?
יחסית לכותב ציני שקוטל את כל דיירי
"האח הגדול" לדורותיהם, יש מצב
שהוא די הזדהה עם יניב והחתולים.

הוא מזכיר לו את עצמו.

Aronsona

New member
בוקר טוב שרוני.

אפוא צפניה האלוהי הזה כותב?
אם תחשבי לרגע ברצינות אז העובדה שמצאו לנחוץ בתכנית להדגיש את אהבת החתולים של יניב היא ממש "עריכה" לטובתו שהרי אין ספק שאוהבי בע"ח בתכנית יצטרפו לאוהדיו.

שרוני68

New member
אתה חושב?

נראה לך שזו "עריכה" לטובתו של יניב?
זה לא לרעתו, אבל חבל לי שהם לא מראים
שיחות רציניות שלו גם על דברים אחרים.

מי יודע, אולי בהמשך.

אה, וצפניה כותב בנענע. כמובן.

http://blogs.nana10.co.il/tzfanya/

Aronsona

New member
גם אם זה לא היה מכוון זה בהחלט לטובתו

שמעתי כבר בכמה מקומות על השמחה בנושא כשגילו את זה עליו.
לגבי השיחות שהוא מנהל, אני משוכנע שככל שיעבור הזמן יגלו אותו יותר גם בנושא הזה.
ותודה על צפניה.

בוקר טוב שרוני, קונדסון ורון

אני קופצת מהמטבח והמטבוחה אל המחשב כדי להתעדכן במה קורה אצלנו ובעולם, וככה שומרת על כושר מינימלי מבלי להירשם לחדרי כושר, חוגי התעמלות, יוגה, פילאטיס ונעליים
הליכה מהירה ודילוגים קלילים עושים את המלאכה

קראתי את צפניה, ויש מצב שהוא מתחיל לגלות כלפיו סימפטיה מסויימת

והקטע עם יניב וביז'ו, כמה שהוא היה קטע קצר, הוא היה קטע חזק כל כך, והמצלמה התמקדה על פניו של ביז'ו והיא הוציאה אותו כל כך טוב, שאני מוכנה לחתום שבזכות המשפט שהוא אמר ליניב: "אני מוכן להיות החתול שלך" הוא קיבל הרבה קולות. מה גם שהקטע הזה הוציא את יניב כל כך טוב וכל כך רגיש שאין בעל חתול בארץ הזאת שלא לקח את הפלאפון ושלח לו SMS אחד לפחות. בהחלט קטע קצר וחזק. ואין ספק שזאת הייתה עריכה של האח הגדול לטובת יניב בעיקר בגלל שיום קודם הוא קופח מאוד בעריכה. הוא ידע להביא את הקטע הקצר והמשמעותי, הרבה יותר משיחות סרק בין דור לטהוניה או בין לאון לפאולינה.

אני חייבת לצאת,
אז שיהיו לכם כאן צהריים טובים ומשובחים
http://www.youtube.com/watch?v=1drdq7MX28Y

cundason

New member
אני אהבתי יותר

את הקטע של יניב שהראו שניות לפני ההדחה...
הקטע שבו הוא אומר לאח הגדול שבמקסימום, הוא ישוב להיות עם חתוליו האהובים,
ואחרי כן הראו אותו מסתובב בלילה ומסתכל על התמונה של קארין...
זה היה גדול בעיני. וכל כך יניב..

Miss Bubbles

New member
לי זה הרגיש שגם בהפקה העדיפו שדני יצא

ויניב ישאר.
לא ראיתי את ההתחלה של התוכנית, אבל מהשלב שראיתי, לא ראו את דני בכלל, חוץ ממשפט אחד בחדר האח.
את יניב הוציאו מין ילד אבוד ורגיש וזה מייצר אמפתיה.
הוא מן הסתם חכם יותר מהדימוי שלו בנתיים, אבל חוכמה היא לא מגנט לסמסים וההפקה דווקא בעניין סמסים.

למעלה