בוקר טוב אנשים

בוקר טוב אביעד

סליחה שאני עוברת לנושא אחר לשניונת אחת קטנה: ראית אולי במקרה מה קרה ליניב בלילה? הבנתי שהיו לו כמה קטעים ואני תמיד מפסידה את הקטעים איתו, ככה שאני צריכה להסתמך על מה שכותבים בפורום הגדול.

Aronsona

New member
לזה התייחסתי למטה.

לא ראיתי ואני מחכה אולי עידמןן יעלה את זה בפורום האח.

Aronsona

New member
דרך אגב דר' גובלין שלנו היה פעיל אתמול בלילה.

אתמול בלילה היה אירוע עצבני בין הבבון רוני לבין טהוניה.
קראתי בפורום שמעבר לדני וענת שבחשו בקדירה היה גם ליניב מה לומר.
הוא מאד כעס על ההתנהגות של דני והעמיד אותו במקומו.
לאחר מכן דור הצעיר הגן עליו בחירוף נפש כאשר אמר לדני שיניב מאד הוגן חכם וחברי.
בלילה, מסתבר, יניב הסתובב בחצר ודיבר אם עצמו, כאשר יש מאנשי פורום האח שמיד הבינו שהוא בעצם מדבר אל הצופים.

בקיצור, רואים אותו.

האמת היא שלא חשבתי שזה יגיע כל כך מהר

הוא צריך להיזהר. חשבתי שהוא יהיה מתחת לרדאר קצת יותר זמן. לצערי, הוא עומד על עקרונותיו מהר מדי וגם אם יהיו כאלה שיעמדו לצידו, זה יהיה רק בשביל להרוויח נקודות, כמו אותו מלך הכיתה היוצא להגנת החנון של הכיתה. לדעתי, זה היה צעד מהיר מדי שיכול לעלות לו בהעמדה להדחה די מהירה.

שרוני68

New member
אבל הוא לא יכול להיות מי שהוא לא..

לדעתי, זה זה יהיה לטובתו.
הצופים יראו אותו סוף סוף.

את זה אני יודעת

כי הרי אני מכירה אותו היטב, מה גם שיש לו עדיין את הטראומה ממה שעשו בזמנו לליאם (החרם שליהיא הטילה עליה) ולכן הוא עומד על כך שלא יהיה יותר חרם והוא ישים לזה סוף. אבל, וכאן האבל שלי, הוא צריך להיזהר מהדיירים מכיוון שאם הם חשבו אותו עד עכשיו לחנון בלתי מזיק, הרי עכשיו הם מבינים שמדובר בדר' גובלין (את זה הם לא ידעו) שיכול מאוד להזיק להם אם הוא יתחיל לחשוף את הפרצוף שלהם אחד לאחד. הם יעמידו אותו מהר מאוד להדחה. על זה אני מדברת. על הקהל הישראלי אני לא ממש סומכת כמי שמבין איך פועלות הנפשות. הקהל הישראלי בוחר לפי מראה ולפי אמפטיה שיש לו לגבי מתמודד כזה או אחר. לא מעבר לזה.

שרוני68

New member
אני פשוט לא רוצה תמיר מספר שתיים.

כי הוא לא תמיר.
נחכה ונראה.

לא לא ממש לא

הוא לא תמיר ולא דומה לתמיר ולא מזכיר את תמיר. תמיר היה כל כך פוליטיקלי קורקט והתהלך בין הטיפות, ככה שאין מצב לאיזו השוואה בין השניים. גם אני לא רוצה תמיר מספר שניים אבל אני גם לא הייתי רוצה לראות אותו מודח בין הראשונים. לזאת הכוונה.

poseidon111

Active member
בוקר טוב. כמה ימים לא בארץ והמראות הישנים

שוב חוזרים. זה בסדר, ההוא לא בסדר וההיא בכלל מכשפה.
קראתי את השרשורים מאתמול והבוקר, ומשהו מאוד מוזר לי.
מוזרים לי הסופרלטיבים המורעפים על אותו אחד שמתקרא ד'ר
גובלין. הדמות שאני הכרתי חשפה צד שונה מאוד באדם. צד מאוד לא
נעים ומטריד, שלא אפרט אותו כי הוא אינו נוכח להשיב.
אבל חשוב שיהיה איזון לדעתי.
גם היחצנות של אחיו (או זה הטוען שהוא אחיו), נראית לי כלקוחה מעולם הפנטזיה.
ד'ר גובלין, קונדסון ובטח לאחות קוראים הדבורה מאיה.
שיהיו בריאים.

Aronsona

New member
שלום פוסידון וברוך שובך

הדמות של דר' גובלין המוכרת לנו, לאורך הזמן היתה מאד נעימה, גם בוויכוחים קשים על נושאים עקרוניים.
בשורה התחתונה אנחנו מתחברים אליו וקונדסון אחיו לא מציק לנו גם אם הוא מייחצן.
אצלנו דר' גובלין לא צריך יחצון.

בוקר טוב פוסידון

מה שלומך? לא ראינו אותך כל כך הרבה זמן

עזוב אותך, מהאח הגדול, מה קורה בחו"ל? איפה היית ומה עשית?
ובקשר לדר' גובלין, אני לא חושבת שיש טעם לדבר על מכלול צדדיו של אדם שלא נמצא כאן כדי להגיב. בשביל זה יש את הפורום הגדול של האח הגדול ששם כל אחד יכול להגיד מה שבא לו ואיך שבא לו.
בפורום הקטן הזה, אנחנו מעדיפים, אני בכל אופן מעדיפה, לדבר על הצדדים הטובים ולאחל הצלחה למתמודד שאנחנו מכירים. אני לא מכירה בעולם אף אדם, שכולם אוהבים אותו ושכל צדדיו הם יפים ונעימים. גם לי וגם לך יש צדדים פחות נעימים הבאים לידי ביטוי לא פעם בויכוחים כאלה או אחרים. לא הייתי רוצה שתדברו עליי כאשר אני אהיה מנוטרלת מהפורום

האח הגדול הוא משחק. משחק פסיכולוגי ומנטלי. השהות בבית באה להוציא את הצדדים הפחות יפים של כל הדיירים והמתמודדים.

בכל מקרה,
ברוך הבא

poseidon111

Active member
שוב בוקר טוב. 1. הייתי בספרד לפחות משלושה

משלושה ימים. לא משהו שיכנס לספר הזכרונות.
2. הייתי מאוד עדין יחסית לחוויה שהיתה לי איתו. אתם עושים זאת,
ותמשיכו לעשות זאת עם שאר הדמויות. גם הן לא יכולות להגיב.
3. איני מדבר על הפורום אלא על מאחרי הקלעים של הפורום.
4. השהות שלי תהייה קצרצרה הפעם, מכיון שמחר אני שוב טס.
5. צר לי אם פגעתי ב"גאוות היחידה", על נציגה שם.

אז לבינתיים אני אאחל לך
נעימה

כי אני לא רוצה להיכנס לוויכוחים של פעם.
ולא פגעת בשום גאוות יחידה. זכותו של כל אחד להגיד כל מה שהוא חושב על מתמודדי האח הגדול לדורותיו. ברגע שהם נכנסו לבית האח הגדול, הם העמידו את עצמם לראווה לטוב ולרע, והם מן הסתם לקחו זאת בחשבון.

cundason

New member
אדוני היקר

זו מעט חוצפה מצדך, לטעון שאתה יודע אם אני אחיו או לא.
וסטח שזה לא מכבד ללעוג לכינוי זה או אחר.
אני יכול רק לומר לך שאתה לפחות מצדיק את הכינוי שבחרת לעצמך, במיתולוגיה היוונית פוסידון הצטייר כאחד האלים הפחות חכמים (בלשון המעטה), וכוחו היה בעיקר ביצר הנקמנות שלך.
מכיוון שאינך (כמו גם רבים מאלה שמרעיפים עליו מילים טובות למעשה), מכיר את יניב אישית, אלא רק דרך המסך והמקלדת, אינך יכול לדעת, או לחוות דיעה על יניב האדם. המקסימום שתוכל הוא לחוות דעה על הדמות שמצטיירת ממילותיו, מעבר למסך.

לעומתך, אני זכיתי לישון עם יניב מיטה לצד מיטה במשך 22 שנה, אני זוכה להעביר איתו חגים (לפחות פעמיים בשנה) ואני זוכה להתרגש איתו בכל פעם שהוא מתרגש מחתוליו האהובים.
ולסיום, לימד אותנו הבעל שם טוב, שאין אדם רואה, אלא מנגעי עצמו.
אז עצתי לך (משמו) היא לשבת, לכתוב על דף כל מה שאתה חושב על בחור (מקסים) שכל ימיך לא פגשת,
ולהתחיל לעבוד על עצמך בדברים אלו.

שיהיה לך בהצלחה!

poseidon111

Active member
אני מבין שהבנת הנקרא היא לא הצד החזק שלך,

אז רק אומר שכשמישהו כותב שאתה טוען שאתה אחיו, אין הדבר אומר שהוא יודע, כפי
שטענת שכתבתי. טוען במשמעות של יכול להיות, לא במשמעות של "אני יודע שלא".

דבר נוסף, אתה מלין על כי לעגתי לכינוי, אך עושה זאת לכינויי במהלך כל ההודעה שלך.
איפה ואיפה? נאה דורש ולא מקיים? בחר את מה שנוח לך.

עניין אחרון. כשהוא פוגע בי על סף הגבול הפלילי (כמובן שיש לי הוכחות כתובות), אני לבטח
לא אשתוק ואחשה. זה יניב האדם, לא הדמות.

לא לימדו אותך שאם למטבע יש שני צדדים, לאדם יש לפחות את אותו מספר?
ראה זאת כדעה של אדם שחושב אחרת מהאנשים פה.
אתה מרשה לי, נכון?

cundason

New member
תשובות

כל הפוסל, במומו פוסל.
אני לועג לכינוייך, מכיון שאני נותן לך לטעום מהתרופה של עצמך. אם יש לך חמאה מרוחה על הראש, אל תצא לשחק בשמש.
מצאתי גם טעם לפגם שמצאת מקום לצחוק על אחותי, אותה אתה לא מכיר, ומן הסתם שהיא לא עשתה לך דבר. זה מעיד על אופייך.

אין זה מקומי להרשות לך לחשוב דבר או יותר, ולו היה זה מקומי, יתכן כי הייתי שולל זאת. אבל למזל כולנו, היושב במרומים החליט שלכולנו יש זכות לחשוב כאוות נפשו.
אבל הוא גם לימד אותנו, שמה שאתה חושב על הזולת, (קל וחומר על אדם שלא פגשת מעולם, אלא מבעד למקלדת) הוא תמונת שקף של עצמך.

כך שהמתימטיקה כאן היא פשוטה:
הבעת דיעה חיובית, אתה אדם חיובי והוספת "אנרגיה חיובית" לעולם.
הבעת דיעה שלילית,. אתה שייך לצד שמחזק את "האנרגיה השלילית", ואולי מוטב שתחפש את התכונה שהפריעה לך, בעצמך.
כן, אני יודע שזה לא סימטרי. אבל אין מה לעשות. כשרוצים אוירה חיובית, שומרים את המחשבות השליליות לעצמנו, ולא מעלים אותן על הכתב.

אז כדי לסכם: זכותך לחשוב מה שאתה רוצה. זכותך גם לכתוב את דעתך. אבל מה שאתה כותב, מקרין על עצמך.

שלך, הדרדס.

poseidon111

Active member
תתבגר ונסה למכור את הפילוסופיה בשקל הזו

למישהו אחר.
האמת היא פשוטה וכל המאמבו ג'אמבו מבית המדרש שלך, לא ישנה את מה שהיה.
אתה בטוח שאתה האח הבוגר? כי אח בוגר היה שואל אותי מה קרה ולמה אני כועס,
במקום לעשות לי ניתוח אופי. מכיון שלא נראה לי שאתה הדמות המתאימה לתשובות אז,
לילה טוב.

cundason

New member
אני מודה לך,

שאתה קורא לאמונה שלי, ושל מיולנים נוספים, לאמונה של אבותיך, "פילוסופיה בשקל".
בלי ספק מראה על החומר ממנו קורצת.

מעולם לא טענתי להיותי "אחיו הבוגר" של יניב.
אני אחיו הגדול. לא הבוגר :)

ויש לי מושג לגבי מה שקרה, אבל, כמו שציינת בחוכמה שנלקחה מתוך עוגיה סינית, לכל מטבעי יש שני צדדים.

לילה טוב, חלומות פז :)

למעלה