בוקר טוב אנשים

ויש עוד אחת כבדה שמטפסת עלי

אגב, בששי הקרוב יבוא האוטובוס הצהוב למפגש מועדון החמש בנוקיה שבת"א

בוקר טוב בני

ואני אומרת, אשרי האיש שיש לו כזה ריאליטי לברוח אליו גם כשהוא מאושר וגם כאשר ליבו כבד עליו...

שלום שלום לך אילנה חמסה

לאן נעלמת בזמן האחרון? היית בחו"ל או שסתם נעלם לך הפון?

תודה רבה..אבל יש יותר מקסימה ממני במוסטנג

הנכדה שלי יעל
היא ממש, אבל ממש בדרנית ואיתה יש את קטעי הריאליטי הכי מגניבים...

לא רק היא...

ארבעתם מסובבים אותי על האצבע הקטנה שלהם.
הנה יעל וערן על המוס עם העבד הנרצע שלהם...

בוקר טוב אנשים

הבוקר נתקלתי בסטטוס נחמד של מישהי בשם: נועה אנגל

מקווה שביבי ושרה לא יריבו לפני הטיסה ללונדון. שלא יצטרכו לבנות במטוס גם ספה ליד המיטה הזוגית

וזה החזיר אותי ליומן השבת שראיתי אמש ובו נחשפה השערוריה (לטעמי) של בזבוז חצי מיליון ש"ח ע"ח משלם המסים רק כי לראש הממשלה חשוב למתוח את הרגליים בזמן הטיסה. נכון, הוא עובד קשה, הוא עייף ומגיע לו לנוח. לכולנו מגיע לנוח, אבל המנוחה שלנו לא עולה כל כך הרבה כסף למדינה. טיסה של 5 שעות ממש לא חייבת מיטה.
כשראיתי את היומן ואת הכתבה הזאת חשבתי על כמה מהר עם ישראל מכתיר מלכים וכמה מהר הוא מניח את ראשם מתחת לגיליוטינה בכיכר העיר. בימינו זה נקרא כיכר הפייסבוק. במקום להפנות את הזעם כלפי ראש הממשלה ביבי נתניהו, פשוט הורגים את השליח.
לא רק זאת שבמקום להאשים את ביבי מאשימים את לפיד, אלא העם המטופש הזה משחק בדיוק לידיו של ביבי. הוא עושה ומתנהג בדיוק כמו שביבי רצה. הוא מינה את לפיד כשר אוצר בעל כרחו, כדי שההמונים יפרקו עליו את זעמם וכך חלום ראש הממשלה של לפיד יוכל להתמוסס כהרף עין. מהלך מחוכם של ביבי ושקוף לעין כל.
אז זה בסדר אנשים תוהים וטועים להתנפל על מי שרק לפני יומיים נכנס לכנסת ועד עכשיו הסתובב במסדרונות הטלוויזיה ולא להתנפל על זה שכבר כמה שנים טובות עושה בכם כרצונו. ביבי נותן לכם בדיוק מה שאתם רוצים כשהוא רוצה להיבחר שנית, ולוקח מכם את מה שהוא רוצה כשהוא רוצה להיבחר שלישית ורביעית.

שבת נפלאה שתהיה לכם לכולכם

http://www.youtube.com/watch?v=XP_eHGYzYtc

בוקר אור

לפיד לא כזה מסכן. הוא נכנס לממשלה מבחירה הוא רצה לשבת בממשלת ביבי (הציעו לו לא פעם
להצטרף לגוש המרכז שמאל ולהוות גוש חוסם, אבל הוא לא היה מוכן להיות גוש חוסם עם ה"זועבים").
אף אחד לא הכריח אותו לקחת את משרד האוצר. ובתור אדם אינטיליגנט אני מניח שהוא ידע טוב
מאוד במה כרוך התפקיד.

ובוקר טוב לכולם

נראה יום יפה בחוץ אז ברגע שהדרדסית תתעורר ניסע לטייל קצת. אין כיוון מוגדר אבל אני נזרום.

www.youtube.com/watch?v=ADwfyxpriAM

Aronsona

New member
ממש לא מסכן, להיפך

הוא אפילו לא מעמיד את עצמו כמסכן.
מעבר לכך שהוא צדק ביותר בבחירת התפקיד.

בוקר טוב אביעד ושאר העולם

בוודאי שלפיד לא מסכן. ההיפך, הוא עומד בעוז ובגבורה ולא מתקפל. אני מתלוננת על ההמון בכיכר פייס(תחריר)עמק

אבל יחד עם זאת, אני באמת לא מבינה את הקטע של גוש חוסם. ואם היו עושים גוש חוסם אז מה? מה בדיוק היה קורה? איך היו מרכיבים ממשלה בכלל? עם מי ועם מה? או שהיו הולכים לבחירות חדשות ומבזבזים עוד הון תועפות?

אה
ושיהיה לכם טיול נפלא בארץ היפה

שרוני68

New member
בוקר טוב, גוש חוסם? איך בדיוק?

ביבי קיבל הכי הרבה מנדטים, העם כנראה רצה
אותו. אז מה, הוא היה הולך עם שלי ועם עוד מפלגות קטנות?
גם ככה שיטת הממשל שלנו רעועה, אז להפוך את רצון העם
ולהקים גוש חוסם הזוי, זה לא הגיוני בעליל
(רק בשיטת ממשל כמו שלנו, אפשר היה לחשוב על רעיון הזוי שכזה).

מה עוד, שדי ברור שרבים ממצביעי לפיד הם מצביעי ביבי לשעבר,
שרצו לראות את ביבי בראשות הממשלה כשלפיד לצידו.

יונתנסקי

Well-known member
איש לא יאשים אותי בחיבה יתרה לביבי.......

אבל אם אתם זוכרים, אז יום העצמאות היה באמת יום מטורף מבחינתו.
לרוץ מאירוע לאירוע....
אז לצעוד בלוויה כשאתה מנומנם - ניחא, מקסימום - יסחבו אותך, אבל אח"כ היו לו כמה שיחות מדיניות, שהיה חשוב שיהיה רענן.
השאלה היא אחרת: למה בכלל היה צריך לסחוב את הגיברת?
מעט המנהיגים שבאו ללוות את גברת הברזל למנוחתה האחרונה באו בגפם. רק היא נדחפת לכל מקום.

ואם הוא לבד - אפשר במחלקה ראשונה להשתרע על מיטה נפתחת כזאת, ולנום, ולנום, ולנום.
אבל זאת משפחת המלוכה הישראלית.
B.B. KING זוכרים ?

בוקר טוב יונתנסקי

שום דבר לא שווה חצי מיליון ש"ח. וואלה, לחשוב על זה שאם היה לי חצי מיליון ש"ח הייתי יכולה לעזור לבן שלי לקנות בית משלו. דבר שכנראה לא יהיה לו עד שאני והאיש שלי נלך לעולמנו. אני פשוט לא מצליחה להבין את הדבר הזה. והפעם דווקא אשתו לא אשמה. הוא זה שמחליט אם לקחת אותה איתו או לא. כנראה שהוא עדיין בטראומה נוראית מאז הקלטת המדוברת

למעלה