בוקר טוב אנשים

את העובדות שהעתונות מכתימה מישהי לעד?

ושרבים ניזונים מהרכילות מבלי באמת לדעת דברים לאשורם?נכון

Aronsona

New member
רק בשלושת המקרים שציינתי

אבל כרגע רק בשלושתם כי הם טריים,
המידע שלי לא קשור בתקשורת כלל.

כלומר,אם אני מבינה נכון..

שרה נתניהו אמרה את דבריה האחרונים לך באופן אישי!(וסליחה מראש על הציניות..)

Aronsona

New member
כמובן שלא ולמרות זאת אני יודע בפירוש

שאמרה והתנצלה אחר כך.
עזבי אילנה, ברור שכל אחד מאיתנו חושב אחרת ומותר לנו.
אין לי עניין להמשיך ולדון בזה.

מתאים לדמות שמצטיירת לך מהרכילות

בינינו:עד כמה אתה באמת מכיר את בני הזוג נתניהו?!

ראיתי את זה היום בפייסבוק

לא יודעת אם זה חדש דנדש, אבל פורסם בעיתון תל-אביב. שיתוף של יאיר אולמרט...

קטניפ

New member
האמת? נמאס לי בעיקר ממה שהתקשורת

עושה להם.

חלאס! הבנו - אתם לא בעדם, זכותכם.
אבל די כבר עם הפירסומים המגמתיים הללו.
אני מכירה כמה וכמה אנשים שמכירים את גברת נתניהו ומעידים שהיא שונה מאוד מהדמות שנוצרה לה בתקשורת.
האם הם צודקים? לא יודעת
גרתי בשכנות ללאה רבין ואני יכולה להעיד ממקור ראשון שההערות שלה בסופר מרקט, לדוגמא, לא היו נעימות יותר - האם מישהו רץ לתקשורת לפרסם זאת?

אני נשבעת לך בהן צדק

שכל השנים בהם התקשורת התעללה בה, אני ממש יצאתי להגנתה ויצאתי נגד התקשורת בחמת זעם.
אבל אפילו אני, באמת, בזמן האחרון מרגישה שמשהו קורה מאחורי הקלעים וזה לא ממש צריך להיות ככה.
לגבי הגברת לאה רבין, אני מודה שמעולם לא סימפטתי אותה, אבל התקשורת התייחסה אליה בסלחנות כיאה לברונית, ורבין ז"ל תמיד היה אהוב התקשורת. ביבי לעומת זאת מעולם לא פונק על ידי התקשורת והוא נבחר שוב ושוב ע"י הציבור למורת רוחה של התקשורת.
לצערי, שרה מספקת חומר רב לתקשורת. אם הייתה קצת יותר חכמה והייתה יודעת להתנהל בתבונה, אולי לא היו רודפים אותה כל כך.

האמת,מודה לך על התגובה

בדיוק כמה דקות לפני שתגובתך עלתה חשבתי על לאה רבין.אני יודעת למשל מידע אישי שמשפחת רבין ממש התנכרה לחתנם בעבר..האם זה היה בזמנו בעיתונות?!לא נראה.לי

Aronsona

New member
אין כלל ספק שההתנהגות של לאה רבין היתה

ידועה לשמצה וחבל שכמו בנושאים אחרים גם זה בתקופה ההיא לא מספיק הגיע לתקשורת. כאשר הנשים הללו מתנהגות בצורה מחפירה זה פוגע בנו מעבר לעלויות הישירות הכספיות הלא הגיוניות.

הידעתם שראש הממשלה יכול לקבל על הרצאה כסף רב?

עבור הרצאה אחת באפשרותו של אטש ממשלת ישראל לקבל עשרות אלפי דולרים ובכל זאת הוא ממשיך להיות ראש ממשלה בשכר פחות יותר מאשר הינ מקבל כאיש עסקים.לא שאני מרחמת עליו ועל זכויותיו כראש ממשלה אלא שלמטבע תמיד 2 צדדים.

אילנה בחייך

האם את מכירה מישהו שרץ לראשות ממשלה בשביל הכסף או המשכורת? את בטח צוחקת איתי. להיות ראש ממשלה זה להיכנס להיסטוריה של מדינה. ואם אתה בתור ראש ממשלה מצליח לשנות דברים במדינה שלך, הדמות שלך בהיסטוריה הופכת לדומיננטית יותר ולא סתם דמות שולית.
גם יאיר לפיד עזב את אולפן הטלוויזיה בו הרוויח הרבה יותר מאשר כשר אוצר או חבר כנסת. המוטיבציה להיכנס לכנסת היא לא בגלל המשכורת או תנאי השכר. כמובן לדגי רקק שקופצים על העגלה, זה נחמד לקבל משכורת של חבר כנסת ולהיעלם אחרי כמה שנים לתהום הנשייה.

ובמה זה סותר את מה שכתבתי בהמשך לתגובה שלך?

500000כתבת על סכום גבוה שנאלצים להוציא מקופת המדינה למען מנוחתו של נתניהו ועניתי לך שנתניהו יכול להרוויח סכומיפ גהוהחם מאד אך מכהם כראש ממשלה(כמובן שקיים כאן הרצון להכנס לספר ההסטוריה,אך בעולמנינו הרכילותי והגליוטיני(מלשון גליוטינה)מניחה שלא תאמיני שאולי..אולי קיים כאן גם רגש של שליחות(כי הרי לא ייתכן לשייך לנתניהו שליחות,נכון?!)

בתור ראש ממשלה לשעבר

גם אם הוא ירוויח הרבה כסף מהרצאות, עדיין לא יזמין מיטה במטוס לטיסה של 5 שעות. כשזה על חשבון משרד ראש הממשלה זה בסדר. אם היה צריך להוציא זאת מכיסו הפרטי ולא משנה כמה היה מרוויח, זה לא היה קורה.

זה נכון,אבל עוד הרבה דברים לא היו קורים...

כעת הוא ראש ממשלה ובמסגרת תפקידו רצוי גפ שינוח(לא שאני חושבת שהיה צורך להוציא סכום כסף כזה גבןה,אבל בינינו אני גם לא באמת מאמינה שזה סכום הכסף שהוצא.

למעלה