בוקר טוב אנשים

דיאבלו

New member
בוקר טוב אנשים

אחרי סופ´ש מדהים שהיה לי נקווה שיהיה שבוע טוב בסופ´ש האחרון, החלטתי לשנות את הרגלי ולהשקיע!!! לקחתי את הנקבה שאני הכי אוהב ומכבד בעולם, והשקעתי בה את כל הסופ´ש. זה פשוט בגלל שהיא התחילה להרגיש שאני לא משקיע בה מספיק, וגם אני הרגשתי ככה, אז העמסנו את עצמינו על האוטו ביום שישי בבוקר ויצאנו למכתש הקטן, כל היום טיילנו ועשינו כיף חיים, בערב הקמנו מאהל ועשינו על האש רק אני והיא, כל הלילה ישבנו מסביב למדורה, אני , היא והגיטרה. שנים שלא ניגנתי כ´כ הרבה שעות בגיטרה. שרנו וניגנו עד השעות הקטנות ואז פרשנו לישון. בבוקר קמנו, סגרנו את המאהל ועלינו על האוטו חזרה הביתה. עכשיו תשאלו מה עם עניינים??? לא היה כלום!!!!! וכל זאת בגלל שאותה נקבה היא בעצם כלבתי האהובה!!!
חחחחחחחחחחחחחחח אני והכלבה עשינו סופ´ש רק בשבילנו. בד´כ אני או שמצרף אותה לטיול , או שמשאיר אותה בבייבי סיטר. זהו, אני ממליץ לכל אחד לעשות זאת פעם. אין כמו לשבת בלילה באמצע המדבר לבד, עם כל הכוכבים ככה מסביב, כשהרעש היחיד הוא צרצור של צרצרים והמייה של תנים במרחק, (אגב, כלבתי עלתה על המכסה מנוע של הרכב ועשתה עם התנים שיחה רצינית של יללות במשך שעה). מומלץ בחום!

אכן מומלץ בחום ../images/Emo42.gif

אחרי סופשבוע רגוע בחיק הטבע מה עוד אפשר לדרוש? אני במוד של לוויות, סורי המצב הלאומי, יו נו... אבל עוד יהיה טוב, יהיה טוב כן, לפעמים אני נשבר אך הלילה או הלילה... וכו´ וכו´

דיאבלו

New member
לפחות הסופ´ש הזה הצליח סוף סוף

להביא את ראש ממשלתנו האהוב (והפחדן) להיציא את המילה " מלחמה" מפיו עכשיו הכל שאלה של רק דיבורים או גם מעשים נקווה לטוב די < שמחלץ את נעלי הצבא המאובקות מהבוידם>

אחרי סופ´ש.....

של בני משפחה.....הרבה בני משפחה......יותר מדי בני משפחה......(דודים/דודות-בקור אצל הוריי)החלטתי לאמץ את הרעיון....אך הבעיה שאין לי כלבה!
ואפילו לא כלבלב קטן לרפואה... העלת חיוך על שפתיי-דיאבלו שיהיה לכולם שבוע טוב ורגוע פרח עם כאב ראש אטומי....

דיאבלו

New member
אז למה לא אמרת???

חוץ מסקיפ שהיא כלבתי האהובה, יש לי את ז´ורז שהוא כלב מקסים בצבע כסף. הוא בא עם בטריות וכשמפעילים אותו, הוא רץ, נובח, ועומד על שני רגליים. משהו מדהים. אני מוכן להלוות לך אותו לסופ´ש אם את רוצה
ועכשיו ברצינות, מי שיכול ומוכן להשקיע טיפלה של מאמץ, כדאי שיפנה לצער בעלי חיים ויאמץ לו כלב אחד. אחרי שתבקרו שם פעם אחת, ותראו את כל החמודים האלה נמצאים בכלובים דחוסים, לא רק שתקחו אחד לעצמכם, אלה גם תנדנדו לאחרים לקחת (כמו שאני עושה) אני גאה לומר שבשנה האחרונה, שכנעתי ארבעה אנשים לקחת כלבים ואני משתדל לעזור להם בגידולם. פחות ארבעה מקסימים ברחובות

אורמור

New member
הוי דיאבלו -...you devil you ../images/Emo6.gif

כשהתחלתי לקרא והגעתי לקטע שכתבת.."הנקבה שאני הכי אוהב.." כבר הכנתי את ה
והתחלתי לחשב את הזוית שבה אנחית אותו על ראשך
..ואז
פאנץ ליין, הוא דיבר על הסקיפית שלו..
..נו טוב..זה כבר נשמע אחרת..1:0 יה שד משחת.. אז יש מי שחי.. ויש מי שחי טוב..הללויה.. ואם ב
עסקינן.. אז הינה אעתיק לכאן משהו שסיפרתי אמש לשכנים, שמספר איך נפלתי בין הכסאות..< או בין העריצים> מה שבטוח נפלתי..
בבית הורי כשביקשתי כלב אמרו לי כשתתחתני, תגדלי עם בעלך כלב.. כשהתחתנתי ורציתי כלב אמרו לי.. רוצה כלב?..תחזרי לאמך.. במחשבה שניה לאחר 22 שנה.. למה בעצם לא חזרתי?.. אור בלי
רק עם אוגר בשם ספידי ששיך לבן שלי..

דיאבלו

New member
ומה את אומרת על זה???

בעוד חודשיים כלבתי החמודה הולכת לקבל בראש היא הולכת להיזדווג כבר סידרתי לה תור במספרה, מניקור,פדיקור וכו´ אח´כ היא תפגוש את בחיר ליבה ונשבע לך שהיא בחרה אותו בכל אופן יהיו לי גורים אז אם את רוצה אחד אני יכול לשמור לך די.

מייקי69

New member
יא מגנובים, חיות עלינו !!!!!!!!!!

תגיד די, נראה לך חוקי לבקש עזרה בגידול חיות בפורום של אינטימיות???? חחחחחחחחחחחחחחחחח אז אני כירסמתי ציפרניים, נשכתי שפתיים, אטמתי אזניים לצלילי התחינה של בני .... ונכנעתי. הבאנו חתולה הביתה (בצבע גלידת שמנת עם פסי כרמל), חתולת רחוב אלא מה? - שמאלנים יפי נפש או לא??? ולמדנו לאהוב אותה. היא קצת שרטה, הרבה נשכה. תוך שעתיים שנינו נמלאנו שריטת שהתביישתי שיחשבו אני אשה מוכה. אבל חשקתי שיניים ואמרתי: חמודה´לה, גורה קטנטנה ושובבה. ככה חיינו איתה זמן מה... והלכה מנורת נייר האורז.... והלכו שתי וזות... והלך היפופוטם שקיבלתי באהבה ממישהו סודי, והלכו הנרות, והלכו השטיחים, והכריות.... נדמה לי שכשהתחילו לרדת התמונות מהקירות - התחלתי לחשוד. חשבתי - וואללה נקבה מושפלת זותי הג´ינג´ה. מוציאה הקריזה של ההורמונים על הקירות.... ואז באה לבקר - תמר. ולתמר יש הרבבבבבה חתולים. באה תמר לפגוש את הפרא-אדמית שאימצנו ב...אהבה. וגילתה, כמובן ... שזה לא גברת - זה אדון. גרררררררררררררררררררר........... עכשיו אני מחפשת מישהו שיאמץ אותי.... מה, לא צער בעלי חיים???????

אטיוד5

Active member
אישה אחת ....

באה לרופא המשפחה. כולה חבולה ושרוטה. - מה קרה? שואל הרופא. - כל פעם אותו דבר. - מה? מה? - כל פעם שאנחנו עושים את זה מאחור אני נשרטת, דוקטור. - אז אולי תשנו תנוחה? - מצידי זה דווקא בסדר אבל אינני בטוחה שהפינ-צ´ר שלי יסכים.

למעלה