בוקר טוב וסופשבוע נעים לכולם

קטניפ

New member
למה לא?

בעייני זה מגניב שאפשר לדבר על נושא "רציני" על כוס בירה קרה.

בוקר טוב וסופשבוע נעים לכולם

עוד מעט שבת, וליד הכותל מלחמת עולם

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4378505,00.html

למרות נדודי השינה של אמש, הצלחתי להתעורר הבוקר ולהחזיק את העיניים פקוחות ולראות שאין חדש תחת השמש. מה שהיה הוא מה שיהיה. אז כל המצביעים של לפיד מרגישים דפוקים וכל מי שלא הצביע לפיד מרגיש נביא, וכל מי שהצביע ביבי מרגיש... מה באמת הוא מרגיש? לא ממש מישהו יודע... ואחותי אומרת שהאדם השבע לא מבין את האדם הרעב, וכולם חכמים כולם, וכולם למדו את התורה וכולם יודעים בדיוק מה לעשות, מאיפה לקצץ ואת מי לאכול

אז קודם נטפל בטייקונים ואחר כך נטפל בבנקים ואחר כך נטפל בעשירון העליון ואחר כך נטפל בהייטקיסטים ובעשירים הקטנים, וכך הלאה וכך הלאה ובא שלום על ישראל

בוקר טוב אנשים

http://www.youtube.com/watch?v=08083BNaYcA

Aronsona

New member
בוקר טוב יחפונת, רון קטניפ וכל שאר החברים

יש רק דבר אחד שמאד מטריד אותי כרגע. הגבול עם סוריה.
כפי שחששתי, המורדים ה"לא נחמדים" מאלקעידה משתלטים עליו מה שאומר שבקרוב יש סיכוי לבלגן שם. ויותר מזה, משולש הרשע מתחזק.

ואם כל הכבוד לכלכלה, זה יכול להיות ממש בעייתי.
ובאשר לכלכלה, מי שחשב שיאיר לפיד יוציא את מקל הקסמים תוך כמה חודשים ויסתום איתו את הבור של ביבי ושטייניץ, נאיבי מאד.

בוקר טוב אביעד

בכל הקשור לסוריה ולמורדים, אני פשוט מדחיקה

יש לי תחושה חזקה שכולנו מדחיקים את העובדה הזאת. מעדיפים לחשוב על ה"גזירות" של לפיד ועל השר התורן שאפשר לסקול אותו באבנים בכיכרות הפייסבוק, מאשר על הרעה האמתית שעלולה להיפתח מצפון.
כאמור, מצפון תיפתח הרעה, אבל חברים יקרים אל תפריעו לעצמכם להפגין, למחות, לצעוק, לכעוס ולקלל ו"לצאת" לרחובות והכל בהינף אצבע על ה"פון"

Aronsona

New member
את יודעת יחפונת...

לפני כמה שנים הייתי באיזו הלווייה שמישהי קוננה שם בצורה מאד מוזרה ולא ברורה כי לא ממש הייתה קשורה למנוח.
אז שמעתי בפעם הראשונה את המונח: "מקוננת מקצועית".
לאחרונה נזכרתי בזה שוב כי יש כמה דמויות שנדמה למגיע להם המונח: "מפגינים מקצועיים"
אילו החיים שלהם, להפגין, אם צריך או לא, אם זה נכון או לא.

יונתנסקי

Well-known member
כֹּה אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת הִתְבּוֹנְנוּ וְקִ

ותבואנה...
זה עוד קיים מימי התנ"ך, עיין בספר ירמיהו.
את דודו אהרון ו/או שרית חדד מזמינים לחתונה, ואת המקוננת להלוויה. כל אחד צריך להתפרנס.

לענין ההפגנות ראיתי שם אתמול "מפגינים בלתי מקצועיים". אנשים שחוזרים מיום עבודה והולכים להפגין.
אשריך שאתה חושב "שלא צריך" ו"לא נכון".

Aronsona

New member
אני פשוט חושב

שמי שחשב שיאיר לפיד יעשה קסמים תוך חודשים - נאיבי.
מי שחושב שיש דרך אחרת לכסות את הבור של ביבי ושטייניץ - נאיבי.
והדמגוגיה בפוליטיקה תמשיך עד אין סוף

קטניפ

New member
אני איתך!

מה מציעים כל מפגיני הפייסבוק? כל הצעירות ה"מגניבות" שזועקות בכל מסך פנוי?

אף אחד לא רוצה להודות שחייבים לשנות את האופן שבו הכלכלה מתנהלת, אף אחד לא רוצה להודות שרובנו חיים חיי הפקרות כלכלית ומצפים שהמדינה תממן אותנו.

יונתנסקי

Well-known member
לכל אחד ברור שיש צורך בקיצוצים.

האכזבה היתה ועודנה לגבי סדרי עדיפויות.
יאיר לפיד מחפש את המטבע מתחת לפנס.
לא התעמת עם הוועדים החזקים ועיני המושחת, לא עם האחוקי שלו לגבי ההתנחלויות שעולות מיליארדים, וקיווה, שקיסמו ימשיך "לטפטף" עלינו.

אז זהו, שלא !!!

יותר מכעס ורוגז היתה כאן אכזבה אישית ועלבון.

למשפט השני שלך: לו היתה זו מדינה עם כבוד, שטייניץ היה צריך לעשות חרקירי, לא רק בגלל "הבור" אלא בגלל שהעלים זאת מאיתנו, וסיפר כמה טוב המצב בארץ, ואיך ספרד יוון ואירלנד מתדפקות על דלתותינו, ללמוד מאיתנו.
אבל כיון שאנו "מדינת בזיון אזרחיה", לא רק שלא העיפו אותו, אלא קידמו אותו ופתחו=המציאו בשבילו משרד לעניינים אסטרטגיים.
האמת - אם ינהל את משרדו האסטרטגי כמו שהנהיג את האוצר, אנחנו צריכים לדאוג למצבנו האסטרטגי, מה גם שיסתירו זאת מפנינו.

Aronsona

New member
אתייחס רק לחלק הראשון

אם האמנת שבזמן כל כך קצר יספיק לשנות את סדר העדיפויות אז את טועה.
אמרתי בעבר, יאיר לפיד יעשה עכשיו בשנתו הראשונה, את הדברים הקשים והכואבים על מנת לשפר ככל שעובר הזמן עד לבחירות הבאות.
אני מעריך שאז הוא יעשה קואליציה אחרת.
ואני לא בחרתי ביאיר לפיד

יונתנסקי

Well-known member
Aronsona : משהו אחר

נסיתם פעם את הקפסולות של "עלית" למכונה?

נסיתי.
לצערי, אין מה להשוות. בעיקר בריח זה פחות טוב מאשר בטעם.

ולא יכולה בלי, כי כאש הדבר בעצמותי:
ברור שאנשי הנספרסו לא יילכו להפגין, אבל מותר לנו לחשוב על אחרים, שבאמת אין להם.

Aronsona

New member
אנא קראי לי אביעד

ARONSONA הוא צירוף של שם משפחתי עם האות הראשונה של שמי הפרטי.
ולא ניסיתי את אילו של עלית, אמרו לי שיצאו קפסולות חדשות לגאדג'ה ושהן טובות אז אולי אנסה אותן.

אומר לך את זה מי שכרגע לוגם בהנאה קפה הפוך המבוסס על קפסולת קפריסיו

יונתנסקי

Well-known member
וואלה, בבוקר התלבטתי בין קפריסיו לרומא

בסוף בחרתי ברומא שהוא קצת יותר חזק, ויש לו ניחוח ארנים (רספיגי).
כזה, קטן, ממזרי וחזק, שהאיטלקים שותים בעמידה ליד הבאר - זה בכלל לא הטעם שלי. בעלי (ז"ל) היה מכור לכאלה, והיה מזמין כפול, אבל כפול בקפה, לא במים, ... לא יודעת איך יכול היה לעמוד בזה.....

שבת שלום, אביעד.

Aronsona

New member
שבת שלום גם לך

דבל רומא מעיר אותי בבוקר.
מת עליו בלי חלב

אני לא אומרת שלא צריך או לא חשוב

אלא אני עומדת נפעמת לנוכח גובה הלהבות שהציבור מראה בפייסבוק.
לעומת זאת התרגשתי עד דמעות, נשבעת לך דמעות היו לי בעיניים כשראיתי את הפגנת המאתיים אלף או שלוש מאות אלף בכיכר המדינה בת"א בימי המחאה הגדולה. הצטמררתי ורציתי לנשק את המסך. אמרתי לעצמי, איזה דור נהדר גדל כאן. התמלאתי תקווה. לא בשבילי. בשבילם.
אם היית רואה עם איזה סכום של קיצבת ביטוח לאומי אני חיה, היית חושבת שאני הראשונה שצריכה לצאת להפגין. אבל לא. אני מוכנה להצטמצם כדי שלנכדים שלי יהיה כסף לשרוד בעתיד. אני לא מוכנה לאכול עכשיו את מה שמיועד לילדים ולנכדים שלי בעתיד.
אז נכון שתמיד אפשר להתעמת עם יו"ר ההסתדרות ולגרום לו להוציא אלפי עובדים לרחובות, להשבית את נמלי התעופה, להשבית את נמלי הים, לסגור את החשמל, לסגור את המים ועוד כיד הדמיון הטובה על עיני וחבריו. איך שלא תסתכלי על זה, שר האוצר לא ייצא טוב וגם את יודעת את זה, ואני יודעת את זה וגם הוא יודע את זה.
אז נכון שאפשר לקצץ בבשר של הטייקונים ואפשר לקצץ בחמאה ובשמנת של הבנקים ושל וועדי העובדים הגדולים. הכל אפשרי. כשתמצאי את האדם שיכול לעשות את כל מה שאת ואני רוצות, תביאי לי אותו. אני רוצה לראות.

יונתנסקי

Well-known member
"לא צריך...." היה ציטוט מהפוסט של

Aronsona .

אני לא ממליצה לך ללכת להפגין. חסר לך ששוטרים ישברו לך ת'עצמות, (וכבר היו דברים מעולם בדמוקרטיה היחידה במזה"ת.), אבל אני כן מצפה שהצעירים יפגינו, ובלי כפפות של משי.
גם להם הגזרות האלה כמכת אגרופן ברזל בפרצוף.
עדיין הפערים בין מי שחי טוב לבין אלו שבקושי חיים מ-ר-ת-י-ח-י-ם אותי.
http://www.themarker.com/markets/1.2015474

בשני פוסטים שלך בנושא קיצוצים לא הזכרת התנחלויות. נשמט או מכוון?

אישה, למטבח, הולכת לעשות בלינצ'ס, שטרם החליטותי אם אמלאם במלוח (תירס ובשמל) או במתוק - גבינה מתוקה, הקלאסי.....
מחכה למוצא פיה של בתי, אבל את החביתיות צריך להכין בכל מקרה.

איזה עולם כיפי, אפשר להיות במטבח, ועדיין מחובר לתקשורת, עם הלפ, עם הסמארט....

גם אני הגחתי לרגע מהמטבח...
לא כתבתי על ההתנחלויות כי הן סתם פרחו מזכרוני
נשבעת בהן צדק, בזמן האחרון שכחתי מקיומן

אבל, לא אני הוא האיש שיתחיל לעשות עכשיו סדר במה שצריך או לא צריך,
יש לי מספיק דאגות על הכתפיים כמו להכין צהריים ולהתכונן לבוא הקטנים, ועוד לא ראיתי את 'משחקי הכס' השבוע ויש לי עוד לצפות בפרק ההדחה של 'אמריקן איידול', ככה שאני מודה שכל המחאות עכשיו נגד לפיד והאוצר, עוברים אצלי כרגע למקום שני או שלישי בדירוג ההתעניינות שלי באקטואליה. הריאליטי קורץ לי יותר

יונתנסקי

Well-known member
את משגיחה על הקטנים כל יום , כל יום , קבוע?

הממממ......
איך בתי היתה חולמת שנגור באותה עיר....
גם לי היתה פנטזיה שליהיא תבוא כל יום מביה"ס אלי, נאכל יחד צהריים ואז תחזור לבית הוריה... פנטזיה.

למעלה