בוקר טוב וסופשבוע נעים לכולם

אכן כן

רק שנהיה בריאות, בשבילי זה סם החיים לראות אותם גדלים יום יום, מתבגרים, לומדים, מתחנכים, ולדעת שיש לי חלק לא קטן בכך.
אשרי שזכיתי לכך

אני יכולה להבין את הבת שלך. הבת שלי מודה בפה מלא שהיא לא יודעת מה הייתה עושה אילמלא הייתי גרה לידה. היה לה מספיק שכל לשמוע בקולי ולרכוש דירה בבניין שנבנה בדיוק לידי. לפעמים צריך לחשוב קדימה גם אם הנטייה הראשונית היא לגור רחוק מההורים.

יונתנסקי

Well-known member
מהחור שבו אני גרה ברור שהצעירים עוזבים.

ובתי נישאה לתל-אביבי בן תל אביבית, מה פתאום שיעזבו, שם עבודתו, שם חייהם, בוודאי שבית הספר שבו לומדת נכדתי טוב מזה שאצלנו במושבה.....
לא תמיד זה קשור למחשבה מראש.....
כשנכדי הבכור (יונתן) היה במעון, בתי היתה חולה ולא יכלה לעבוד הרבה זמן, אז אנחנו עזרנו לה בתשלום המעון עד שהוא הגיע לגן-חובה.
יש כמה דרכים לעזור לילדים.
גם אני תמיד אומרת שלולא אמי לא הייתי יכולה לתפקד כמורה ישיבות ציונים, טיולים ומסעות של"ח, ברור שאמא זה מצרך חיוני.....כשגרים קרוב.

את צודקת כמובן

יש המון גורמים להחלטה איפה לגור כמו מקום עבודה, בתי ספר, גנים, וכו'. במקרה הבת שלי התחתנה עם בחור רחובותי, ככה שלא היתה שום בעיה.
מאחר ואני לא יכולה לעזור לבת שלי בצורה כספית, אני עוזרת לה בתחליף כספי (חוסכת לה תשלום על צהרונים שזה כמעט 2000 ש"ח לחודש) ומארחת אותם כל חג וכל שישי-שבת. זאת עזרה משמעותית מאוד אשר בלעדיה היה נוצר להם חור חור בתקציב החודשי.

הדסהש1

New member
אנו עברנו לפני 15 שנה מהרצליה ליהוד

בגלל הבנות שילדו ילדים והיו זקוקים לעזרה.
עד ה היום התאומים של ביתי באים לאחר בית הספר 13 שנה
יום יום.שהיו קטנים אנו שמרנו עליהם עד 5 שהאם חזרה מהעבודה
ושהיו חולים.היום נשארים לבד בבית. וגם היום שבנותיה של ביתי ה 3
חולות מביאה אותן אלינו.אין כמו סבתא וסבא ששומרים על הנכדים.

Anna begins cc

New member
סבאח אל חיר, ציפורים יקרות.

אני בדיוק בדרכי למיטה, אחרי לילה מהנה וארוך :)
נכנסתי לראות מה פספסתי בלילה הזה והפלא ופלא- הפורום היקר, אשר בדרך כלל נם כמו יפהפיה נרדמת בשעות הערב, היה שוקק חיים. ודווקא בלילה בו לא הייתי בבית כלל!
במיוחד נהניתי משרשור מוזיקה מתוך סרטים.. פסקולים של סרטים וסדרות הם מאהבותיי הגדולות ויש לי בערך 100 דיסקים של פסקולים.
אם מחר כשאתעורר (כלומר, היום, נו.. שישי בצהריים
) השרשור עוד יהיה רלוונטי- אוסיף כמה מהאהובים עליי.

ראיתי גם שנכתב שהיה ויכוח מסויים בין יניב לדיירים אחרים, אבל לא התעמקתי בפרטי הויכוח. אשלים פערים מחר

כרגע, מיטתי קוראת לי שאבוא לארח לה חברה,
ואני ממילא לא מאד רהוטה כשאני במצב עייפות כזה.

לילה טוב לי,
בוקר טוב לכולכם

Aronsona

New member
נראה נחמד ומבטיח

שלמה מעוז יודע כלכלה יותר ממני אז יש מה ללמוד ממנו

נשמע מעניין

אבל אני לא יודעת אם זה יחולל שינוי במנהגו של הישראלי המצוי, כמוני למשל, להגיע לסניף הבנק שלו פעם בשנה אם בכלל, ולסמוך על כי כל חשבונותיו משולמים בהוראת קבע ולא ממש מתחשק לו לשבור את הראש על העמלות המוגזמות והריביות הנוראיות. לקטר זה בסדר, אבל לעשות "חושבים" בכל הקשור למערכת הפיננסית, זה כבר מעבר לכוחו

למעלה