בוקר טוב ושנה טובה לכולם

בוקר טוב ושנה טובה לכולם../images/Emo70.gif

אני חייבת לכם התנצלות ענקית. בזמן האחרון אני לא כאן (כמו שאני בדיוק רוצה להיות) אני לא אכנס לזה בהרחבה, רק אומר שההריון וכל אישפוזי היום שהפכו לתכופים ומתישים, מונעים ממני מלעשות מה שאני רוצה. אני מקווה שאתם מבינים וסולחים. זה עוד מעט מסתיים וב"ה נחזור לפעילות נורמאלית. אני בהזדמנות זאת רוצה להודות לכל מי שנותן פה יד להשאיר את האור בבית שלנו דלוק. אני מאחלת לכולכם שנה קסומה, שנה מאושרת, שנה מוצלחת, שנה מלאה באהבה והצלחה, מי יתן והשנה נוכל לשיר כולנו יחד בע"פ את מילות כל השירים המדהימים שבדיסק של גילתי (שממשיכה לעבוד עליו, לשנות ולשפר אותו) ונתענג עליו כולנו יחד (ויש באמת על מה). אני אוהבת אותכם ואתם כל שניה בליבי, גם אם אני פיזית לא תמיד פה. זאת הסיבה אגב שאני לא בדיוק עונה לטלפונים, או מסנג'ר... אני פשוט או בבי"ח, או במצב צבירה שמונע ממני לענות (חרופ כבד, כן?) אבל כולנו נשמח אחרי שכל זה יגמר, אז חאלאס קיטורים. אהוביי ואהובותיי... אני מה- זה אוהבת ומתגעגעת אליכם, לכל אחד ואחת מכם ! אל תעיזו לשכוח את זה לשנייה, הבנתם? שימרו על עצמכם, ועשו הכל שתהיה לכם יופי של שנה, כי זה בידיים שלנו הכל, כך אני מאמינה ! ש נ ה ט ו ב ה !!!!

לאהדורה

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo221.gifכפרעלייך. ../images/Emo99.gif

שתהיה לכולנו שנה מדהימה!

לילו BD

New member
שנה טובה ../images/Emo20.gif

בטח שאנחנו מבינים ארי :) שנה טובה ורק בשורות טובות אמן !

בטח מבינים. ../images/Emo13.gif

היי, אבל לא צריך להיות בדיכי. זה משתלם בסוף!!!!
אני מבטיחה לך שאחרי שהוא ייצא אני אבוא לשמור עליו כדי שתשלימי כמה שעות שינה שאת רוצה
וצריכה
שנה טובה.

למעלה