בוקר טוב חמשושים...

שרונהה

New member
השיר הולך ככה.. תותחים במקום גרביים

היום שלוש ועוד שלוש שווה לשתים, ואם תבדוק, תמצא - אמנם זה כך. כי אם תותח שווה לזוג גרבים - אז החשבון איננו מסובך... - אם כן, צריך לרוץ יחף בתוך הנעל... - אם זה מועיל... - ודאי, מועיל מאוד לצה"ל! כי אם יחף אתה או לא, זה היינו-הך, הן העיקר הוא התותח! תותחים במקום גרבים, טנק במקום זוג נעליים, גופיות שלוש נוריד, אם תתנו ספינת משחית, ובמקום חולצת שבת - תנו, הוי,תנו סילון אחד, ובמקום זוג תחתונים - שני זחלים, או שריונים, ומקום - עצור! המתן! המכנסיים לא ניתן! - אתה מרגיש לא טוב! - תודה, אני בסדר. - אתה חיוור, פניך לא טובים. - שלוש בנות רצו לסרוג לי סוודר, היום סורגות הן לי שלושה רובים ... - זה רק מראה שהחזית היא גם בעורף, - זה רק מראה שקר מאוד יהיה בחורף. וכשבקשתי סוודר הן ענו לי כך: הן העיקר הוא עוד תותח! תותחים, במקום גרבים - שוב הרס"ר עובר פה... - חבר'ה, הוא נפוח... - אני רוצה שורה כמו סרגל! - בחולצתך כפתור עליון פתוח, - הבט וראה כוחו של ההרגל ... - אמנם תותח הוא נשק חם - אך בלי גרבים אפשר לחטוף נזלת... - מה יאמרו בבית... - אל תתפנק חיל! חביבי, אל תשכח: הן העיקר הוא עוד תותח תותחים במקום גרבים וכמובן שאת המילים כתב חיים חפה.......

טוסקה

New member
תותחים במקום גרביים ....

ביצוע: להקת הנח"ל מילים: חיים חפר לחן: משה וילנסקי תותחים במקום גרבים, טנק במקום זוג נעליים, גופיות שלוש נוריד, אם תתנו ספינת משחית, ובמקום חולצת שבת - תנו, הוי,תנו סילון אחד, ובמקום זוג תחתונים - שני זחלים, או שריונים, ומקום - עצור! המתן! המכנסיים לא ניתן!

אגל ט ל

New member
אז אני מעדיפה גרבי רשת

דניאלה - 4 ק"ג גרבוני רשת לחבר'ה, בבקשה. תודה.

אגל ט ל

New member
תשלחי.. תשלחי....

הבנשילי הוקפץ לכפר מימון....אדחוף לו לתיק. שיהיה.

למעלה