בוקר טוב יום שישי

בוקר טוב יום שישי../images/Emo42.gif

מה עשיתם היום? מה תעשו היום? מה עובר עליכם כרגע ? סתם מה שיש היום + בוקר טוב לכולם ויום מקסים.... אז יום שישי היום.. שבת שלום

mazalika7

New member
היי אתי../images/Emo99.gif בוקר טוב../images/Emo42.gif

אחותי הגדולה ואחיינים שלי באים אלינו שבת! אז אני ממש מאושרת! ועכשיו חזרתי מבילוי ממש כיפי ונעים, עם ליל ועם מישהו ממש חמוד, שהכרתי אתמול. היה ממש כיףף!!!!! אוהבת אותך! ואת כולכם!
*אני עדיין בשוק שיש פורום*

מורביט

New member
בוקקקקקקקר טוב!../images/Emo42.gif

אז ככה אני יוצאת עכשיו להמון סידורים חחחח לקנות שתיה ואחר כך לקנות מתנה לחברה.
פיי בכל ראשון אני צריכה ללכת היום!
ובערבבב הולכים ליומולדת של חברה שותים וזה עד הבוקר אוכלים שטויות כאלה אני יודעת נזרום.
יאאלה אני זזתייי ביי ביי יום טוב לכוללם.

בת 1986

New member
בוקר (../images/Emo35.gif) טוב!!

אממ.. עזרתי לאמא בהכנות לשבת.. 2 חברות טובות קפצו לבקר!!
וראינו ת'סרט שלי ואכלנו.. עכשיו הן הלכו.. שבת נכנסת ב4.. שבת שלום!!

ססילייה

New member
יום עצוב!!!! ):

הייתי צריכה לחזור הביתה מיומיים מ ד ה י מ י ם אצל מזל המדהימה שלי! אבל אני שומעת את השיר שלה שוב ושוב ושוב :) אז אני מתגעגעת (ממש ממש ממש טיפה) פחות.
יש בקרוב מאוד מסיבת גיוס [שלישית.
] :] וכרגע הכיף כיף לי בעולם כי מזל מדהימה.
והיה לי הכי כיף איתה :)

mazalika7

New member
אוח כמה שאני אוהב אותך!!../images/Emo99.gif

היה לי הכי כיף איתך בעולם!

../images/Emo126.gif היה היום יום מגניב

ובא לי לחפור אז אתם לא חייבים לקרוא
אז כידוע או לא לכם, אני שרה ורוקדת [ופעם ב.. גם משחקת] בלהקת עירייה כזו של יבנה, בטקסים וכו', אז יש לנו קבוצה קטנה של הבוגרים יותר, שאנחנו 8 אנשים. אז אתמול אחרי משו כמו 8 שעות של הקלטות, לקראת הופעה ביום שלישי נאלצנו להפסיק מוקדם מהרגיל וקבענו להיום בבוקר. בדרך הביתה החלטנו שאנחנו מארגנים כולנו ביחד ארוחת בוקר משותפת. החלטנו מה כל אחד מביא והלכנו הביתה. נפגשתי בבוקר עם אחד האנשים שגר ממש מטר ממני והלכנו יחד למכולת לקנות לחמניות, נפגשנו עם -כמעט- כולם והלכנו למתנ"ס. הכנו טוסטים [כן, מישהי הביאה טוסטר] ואכלנו וצחקנו! ואז הקלטנו סולואים וקולות לשיר אחד תוך כדי גם הרכבנו כוריאוגרפיה לאחד השירים. וזה ממש מגניב. אז אני אוהבת את הקבוצה הזו, שאנחנו כלכך מגובשים, ומפרגנים [חוץ מבנאדם אחד דוחה שאיתנו] וזה פשוט כיף! אז זהו, חפרתי. שיהיה לכם סופ"ש לפאאאאנים!

mazalika7

New member
היי נטע../images/Emo24.gif

איזה כיף לשמוע שאת והקבוצה שלך נורא מגובשים. אני מאוד שמחה שנהנית! ושהיה טעים
ואם לזה את קוראת חפירה, אז מה אני אגיד???

למעלה