בוקר טוב,כאן 0005 , יש לי שאלה ל K4

Edo33

New member
בוקר טוב,כאן 0005 , יש לי שאלה ל K4

בוקר טוב חיפשתי באתר את המעמר שאמרת לי לקרא ולא מצאתי אשמח אם תדריך אותי היכן בדיוק נמצא המאמר דבר שני,לא הייתה לי שום כוונה להעתיק את קטע הקוד כמו גולם אלא ללמוד דרכו כל מה שאני מבקש זה הדרכה כיצד כתגובה של מעבר עכבר על כפתור אני פותח חלון אם הסברים , כמו שיש לכם באתר כשהעכבר נמצא על הכפתורים שלמעלה תודה , עידו

k4school

New member
שלום עידו

בוא ננסה רגע לעשות סדר ולענות בסעיפים
מיקום המאמר: א. לחץ על הכפתור המרכזי באתר (הכפתור במרכז עליו כתוב לימודים, בצבע כחול). ב. בחר ב "עבודות דוחות ומאמרים" (יש לי הרבה חומר שאפשר להכניס ובכוונתי להעביר אותו לאתר אך אין לי זמן לבצע את העבודה של ההעברה ואשמח לקבל עזרה
) ג. לחץ על מאמרים וכתבות בנושאים שונים. ד. יעלה לך עמוד מלא מאמרים
(צחוק ... כרגע יש רק מאמר אחד). ה. לחץ על שם המאמר שאתה רוצה לראות. ו. לחץ על תוכן בכדי לראות תוכן ועל שם הכותב... בשביל לראות את שמי
. קריאה מהנה (מקווה שלא תירדם
לגבי החלון הניפתח: אני מצרף קובץ עם הסקריפט (לא בדיוק שלי אבל הרבה יותר יעיל ללמוד ממנו מפני שהוא הרבה יותר פשוט. הסקריפט הורד באישור מהאתר של כותב הסקריפט ואבקשך לזכור כי בכל שימוש בסקריפט של אדם אחר ו/או כאשר הנך נעזר בסקריפט נהוג לשמור את שם הכותב המקורי ולתת לו את הפידבק המגיע לו. הבטחתי לך שאמצע משהו יותר פשוט.... לא ???
לימוד מהנה מקווה שעזרתי ושמח להבהיר נקודות לא ברורות (כשאוכל
) רונן _____________________________________________________________________ ===================================================================== נ.ב. כתבתי כאן שאלה שמשום מה לא עונים לי... אנא זיכרו לנסות לענות לכל שאלה והערה שאתם יכולים ובכך תירמו חיים לאתרינו הקט ולפורום בפרט. לשאלה זו לא צריך כל ידע ואני מחכה לתגובה בבקשה. הכוונה לשאלה בכותרת "יש לי שאלה מכרעת לכולם" הפורום נועד גם "סתם" ליחסים והרגשה טובה לבעלי עיניין משותף ועלינו לגבש את קהל חברינו. אנא הגיבו על הבקשה ותנו רעיונות. בתודה מראש צוות האתר והפורום.

למעלה