בוקר טוב לאנשים שבכבישים

הדסהש1

New member
בוקר טוב ליום שפעמיים כי טוב בו

לא רואה האח הגדול לא מעניינים אותי הקבוצה
הזאת. יש סדרות יותר טובות מזה

בוקר טוב לאנשים שבכבישים

והבוקר, תוך כדי הכנת הקפה שלי, הרדיו הקטן מכוון על גלגל"צ, אני שומעת ידיעה על איזשהו פקק באיזשהו כביש מספר כך וכך, ואני הרי לא נוהגת ואין לי לאן לנסוע על הבוקר, ובכל זאת תפסה את אוזני הידיעה של הקריין האומרת: "אז סעו בכביש 42 לפני שכולם יעברו אליו ואז יהיה פקוק גם שם..." תהרגו אותי אבל לא הצלחתי להבין את האבסורד. אם כביש מסויים פקוק ואתה מפנה את הנהגים לכביש אחר, מן הסתם אתה מדבר אל כל הנהגים ולא רק אל אנשי שלומך. לא ככה?

אז יום נהדר שיהיה כאן לכולם

http://www.youtube.com/watch?v=EGikhmjTSZI

אכן מסוכנת

הוא כבר חודש בבית עם גבס ביד לאחר נפילה מהאופנוע. בממוצע, אחת לכמה חודשים הוא נחבל בחלק אחר של גופו.

לא פעם אתם נעצרים ליד חלון ראווה

מתלהבים מנעל, משקפיים, בושם, חולצה
ניכנסים מבררים קונים
פותחים את הארנק קונים
וכשמגיעים הביתה מתברר שהקניה
היתה סתם
אבל עם הכל משאירים את המוצר בבית
עד יגיע יומו

האם גם אתם כאלה

אני לפעמים כן כזאת

אבל באמת לעיתים רחוקות. בעצם, אני לא ממש יודעת להגיד. אוליי מרבית הקניות שלנו הן סתם בשביל הכיף של אותו הרגע. בשביל הסיפוק המיידי שהנה קנית משהו שמצא חן בעיניך ויש לך את היכולת לקנות אותו.
זה היה קורה לי די הרבה בעיקר כשאני בגמילה מעישון. אני מרגישה צורך לפצות את עצמי על הסיגריה האבודה ואז אני קונה לעצמי חולצה או תיק או נעל או עוד סט איפור מיותר. ובאמת לאחר כמה ימים אני רואה עד כמה זה היה מיותר ומי צריך את זה בכלל...
נכון להיום זה כמעט ולא קורה לי. גם אם אני מתפתה בסופר או בניופארם לקחת איזה פריט שחשקה בו נפשי, עד שאני מגיעה לקופה אני מספיקה להתקרר ולהחזיר אותו בחזרה למדף
למדתי לדחות סיפוקים שאין לי צורך בהם.

רינתי77

Active member
בוקר טוב אנשים!

אז מה שלומכם?
התחברתם לעירוי האח הגדול כבר?

הו שלום לך וברוכה הבאה

איזו הפתעה הרבצת לנו כאן

בדיוק אתמול הבנות כתבו עד כמה הן מתגעגעות אלייך ואל פוסידון...
ובעניין האח הגדול, השארנו מה שנקרא וריד פתוח...

אז מה התובנות שלך לבינתיים?
מי תפס לך את העין או את הלב?

רינתי77

Active member
היי יחפה!

קודם כל שאפו על הפורום החי והבועט בזכות המסירות שלך!
באשר לאח, אותי הם הפתיעו לטובה עם הליהוק. אולי זה לא באמת מפתיע
כי בעונה הקודמת נרשם שפל חסר תקדים. אז הפעם יש לנו רוב של אנשים מבוגרים יותר וגם אינטליגנטים יותר מהעונה הקודמת.
יש כמה חברה מסקרנים, כמו ענת, מירי, לבנה, שלי. מעניין שבעיני אין אף גבר מסקרן ומעניין שם.
החלק הפאן של העניין- אלה שכבר עכשיו אני לא סובלת: הצילי וגילי (האבא והבן, ביז'ו, בני. ניפחו את הראש עם הצעקות והלהג הבלתי פוסק.
שמישהו ירה בהם כבר, או לפחות יעשה להם מיוט.
יש את הסתמיים כמו הדוגמנים למיניהם ויש את המיותרים כמו דורין וקארין.

תודה רבה רינתי

ובהקשר לאח הגדול אני בהחלט מסכימה איתך. אין שם אף גבר שכרגע תופס את תשומת לבי. מן הסתם העיניים עוקבות אחרי יניב, אבל בינתיים הוא מאוד מינורי וכמעט בלתי מורגש. האבא והבן מסתבר הם בני משפחתו של אורן הקטן, רעשנים ודומיננטיים. ביז'ו נפוח ומנפח, וגם בני נראה לי סובל מעודף סוכר כי הוא מחייך רוב הזמן

הצעירים הדוגמנים, מן הסתם אותי לא מעניינים

אה, וקודם כל הייתי רוצה לבעוט החוצה את הגברת סגול. אל תשאלי אותי למה. פשוט מזכירה לי יותר מדי את ליהיא

רינתי77

Active member
היא הרבה יותר גרועה מליהיא, מסתבר.

24 שעות בתוך התכנית וכבר התחילה לרכל וללכלך. טיפוס דוחה
ומיותר.

בינתיים תופסת לי את העין רק לבנה

יש בה מכלול של דברים שמושכים לי את העין ואת תשומת הלב כמו טון הדיבור, המראה הכללי, החום שהיא משדרת, נותנת לי הרגשה שהיא נמצאת בכל מקום בו יצטרכו אותה. מאוד אנושית. אני כבר אוהבת אותה ואני מקווה לא להתאכזב.
אני זוכרת את העונה עם פרידה איך אהבתי אותה בהתחלה ואחר כך התאכזבתי קשות

ענת בסדר, אבל...

אבל אני אישית אוהבת את הטיפוסים היותר בולטים ומוחצנים. הם מרתקים אותי. כמובן, שאנחנו רק ביום השני, ועוד מוקדם לשפוט. אבל זה הרושם שלי כרגע מהמעט שצפיתי. בניגוד לרושם שאני עושה, אני לא צופה הרבה בטלויזיה

יונתנסקי

Well-known member
גם אני מעדיפה את ענת, למרות שהיא מאוד צפוייה

העדינות שלה שבתה את לבי.
הרעש והצילצולים של לבנה - פויה.
יחד עם זאת, כמו שאמרה "חכו חכו" אני חושבת שהחיים נתנו לה כמה תובנות.

הייייי יונתנסקי שלנו, ברוכה הבאה

לפחות בדבר אחד טוב אפשר לציין את 'האח הגדול', בזה שהוא הביא אלינו חברים וותיקים שהמון זמן לא ראינו

כיף לראות אותך כאן

אני חושבת ומרגישה שעדיין מוקדם לי לקבוע דעה נחרצת על כולם. באמת עדיין לא הצלחתי לקלוט שום דבר מהמעט שאני רואה.
אני אמתין לערב כדי לראות את המשדר באופן מסודר כי בכל זאת העריכה יכולה לחדד לי פה ושם כמה דברים. כרגע, אני לגמרי מרחפת ואין לי מושג מכלום. יכול להיות שכל אלה שהתלהבתי מהם עד עכשיו יתגלו כסתם, ואילו אלו שהתעלמתי מהם יתגלו כאחלה אנשים. נחכה קצת ונראה

והנה שיר בשבילך
http://www.youtube.com/watch?v=96YQdiMV-Jc

למעלה