בוקר טוב לכולם ויום נפלא

../images/Emo42.gif בוקר טוב ויום נפלא לכולם

שמחה לראות חברים יקרים ומוכרים בפורום הזה. שיהיה לכולנו אחלה יום ותודה לאמי ופזי שהודיעו לי על קיום הפורום הנחמד הזה

offe

New member
הצטרפות לידידיי המתוקים ../images/Emo24.gif

מאחר והשתכנעתי להיכנס לטעום מפורום על קצה המזלג, כי אכן אני רעבה לחברת ידידיי, למרות שכתבתי להם במסרים שאשב על הגדר, באתי לכאן לראות והנה להפתעתי כל אלה שהיו פעילים בצורה נפלאה בפורום הישן הם פה, לא עומדת בכך ומצטרפת אליכם. בידידות offe

emmy5

New member
אופינק../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

כאן את יכולה להיות המשוררת שלנו ,ומבטיחה לתחיל לחשוב בשירה גם ..על קצה המזלג

pazi66

New member
offe ברוכה הבאה, אני מאד שמח שאת

איתנו הדמיון שלך, המקורויות והיצירתיות הם אוצר שאסור לוותר עליו נמתין כולנו להתפתחויות במקלט חם זה

מנורה

New member
איזה כיף איזה רוח צעירה דגים../images/Emo19.gif

זה המאכל שאני הכי הכי אוהבת. אמי חמודה שלי איזה שיר נפלא כתב לבתך את מעלה לי געגועים עזים
של אמא

emmy5

New member
חברים יקרים ,הודנו לכבודו הדייג../images/Emo6.gif

הוא רק בקש ,שלא נעשה רעש יותר מדי , השכנים עוד ישנים... יש לי כאן חברה ששמרה על הדירה , קוראים לה חוטאה במילים ,מתוקה ונחמדה ,איתה אני משתוללת לפעמים ,כך הבנין חופשי לרשותנו , הנה הדייג בכחול

princess lis

New member
../images/Emo42.gif"יום שלישי פעמיים כי טוב"

ברוכים הבאים לכל החברים החדשים
ברכה מיוחדת לemmy
יום נפלא לכולםםםםם

וכך מופיע "פעמיים כי טוב" במקורות

"וַיֹּאמֶר אֱלֹהִים, יִקָּווּ הַמַּיִם מִתַּחַת הַשָּׁמַיִם אֶל-מָקוֹם אֶחָד, וְתֵרָאֶה, הַיַּבָּשָׁה; וַיְהִי-כֵן. י וַיִּקְרָא אֱלֹהִים לַיַּבָּשָׁה אֶרֶץ, וּלְמִקְוֵה הַמַּיִם קָרָא יַמִּים; וַיַּרְא אֱלֹהִים, כִּי-טוֹב. יא וַיֹּאמֶר אֱלֹהִים, תַּדְשֵׁא הָאָרֶץ דֶּשֶׁא עֵשֶׂב מַזְרִיעַ זֶרַע, עֵץ פְּרִי עֹשֶׂה פְּרִי לְמִינוֹ, אֲשֶׁר זַרְעוֹ-בוֹ עַל-הָאָרֶץ; וַיְהִי-כֵן. יב וַתּוֹצֵא הָאָרֶץ דֶּשֶׁא עֵשֶׂב מַזְרִיעַ זֶרַע, לְמִינֵהוּ, וְעֵץ עֹשֶׂה-פְּרִי אֲשֶׁר זַרְעוֹ-בוֹ, לְמִינֵהוּ; |נדגש| וַיַּרְא אֱלֹהִים, כִּי-טוֹב. יג וַיְהִי-עֶרֶב וַיְהִי-בֹקֶר, יוֹם שְׁלִישִׁי. ולא לדאוג...לא הפכתי לרבנית קוק (

offe

New member
לחסות בצל קורה ../images/Emo82.gif

ישנם אנשים אשר באים להתארח והופכים לטורח על המארח. וישנם אנשים הבאים להתארח והמארח בוכה שהאורח בורח. נכנסו לביתכם להתארח ונקווה שנתאזרח. רק דעו שכל חבריי שנכנסו לכאן הנם חברים מאוד איכותיים ויכולים להפרות ביצירתיותם ופרגונם. בכל אופן תודה מראש על האירוח בידידות offe

pazi66

New member
עצוב אך אמיתי../images/Emo7.gif

אינני יודע מי כתב את זה אני מקווה שבפורום זה מותר גם להכניס דברים באנגלית אם לא תגידו לי ואפסיק As I Mature I've learned that you cannot make someone love you. All you can do is stalk them and hope they panic and give in I've learned that no matter how much I care some people are just assholes I've learned that it takes years to build up trust, and it only takes suspicion, not proof, to destroy it I've learned that you can get by on charm for about fifteen minutes After that, you'd better have a big willy or huge boobs I've learned that you shouldn't compare yourself to others - they are more screwed up than you think I've learned that you can keep vomiting long after you think you're finished I've learned that we are responsible for what we do, unless we are celebrities I've learned that regardless of how hot and steamy a relationship is at first, the passion fades, and there had better be a lot of money to take its place I've learned that 99% of the time when something isn't working in your house, one of your kids did it I've learned that the people you care most about in life are taken from you too soon and all the less important ones just never go away

שרה16

New member
צהריים טובים../images/Emo99.gif

אני שמחה לראות את חברי פה. מקווה שיהיה לנו נעים ונחמד
. כי מה נותר לאדם לעשות,לאחר עבודת הבית והגינה,טיפול בילדים (אינשאללה גם בנכדים שיבואו..),אם לא להנות מחברה טובה
. מעמקי הים לאוהבי המים.

למעלה