בוקר טוב לכולם...

מ ה פ כ ן

New member
בוקר טוב לכולם...../images/Emo140.gif

הבוקר קמתי אדם חדש, מפאת צנעת הפרט אני מנוע מלספר...
בכל מקרה, אני עדיין בבית, מחכה לצוות של מבט שני...
יום טוב לכולם...

../images/Emo24.gif אחי, אחי, אתה הכי הכי

מה צנעת פרט מה? אתה מתראיין במבט שני? התגעגעתי אליך
ג'אדי

מ ה פ כ ן

New member
אוחתי...../images/Emo24.gif

כן מבט שני, למה את מופתעת ?!... ועל הנושא העיקרי אני מעדיף לא לספר, תביני לבד...
כמו שאמרתי, מפאת צנעת הפרט... גם אני התגעגעתי...

בוקר רטובבבבבבב../images/Emo182.gif../images/Emo183.gif

הלוואי שירד עוד ועוד.........
קררררררר, הרגליים קפואות ועל מנת להגיע לעבודה בצעתי חתירה .....אממה מה לא נקריב למען עליית המפלס או הפריחה המיוחלת...... מה שלומכם? מהפכן שחרר לאומה תאריך לשידור לפחות , דיסקרטיות דיסקרטיות , אבל אל תשכח שאנחנו גילינו אותך....
ג'אדידה, שמחה לראותך מחלימה .. גם את מוזמנת להדליק כאן את השמש
הבוקר שמעתי שיר מדליק שסדר לי את הרהיטים בראש......... וזה הולך בערך ככה "יש אנשים שאצלם הזמן הוא טיול מאורגן ויש כאלה שלוקחים את הזמן לאט"............ איזה משפט ..........איזה תמציתיות.......אני אם כך מודה , שייכת לאלו שהזמן הוא עבורם טיול מאורגן , חייבים להספיק כמה שיותר,אינטנסבית, אין רגע דל , כל העת מחפשת אתגרים ........אולי זו תוצאה של גיל כאילו שעון החול לאט לאט מתרוקן או שזה ענין של אופי ?
מה אתם אומרים? איזה טיפוס אתם? על תקן מטיילים בטיול מאורגן? או לוקחים את הזמן?
המשך יום נעים הולכת להכין

גם אני תוהה לאן נעלמה אך יצאתי לחפש

אותה ואם אמצא אתם הראשונים שתדעו... (בטח נואמת באיזו אוניברסיטה...)

../images/Emo10.gif לבושתי אני גרועה בזמן האחרון אך

קניתי כ - 40 ספרים (!) במבצע סלקום והנה רשימה חלקית: החיוך האטרוסקי האי של סופייה ניקולס ניקלבי סיפור כתוב במניפה מרי אנטואנט מקופלת יתומים צילה של הרוח המדונות של לנינגרד מממ... זה מה שעולה לי בראש עכשיו... על כולם אני ממליצה בחום (טוב אני אוהבת יותר ספרות מתורגמת )

מה בקשתי בסך הכל...../images/Emo63.gif.

בקורת על ספר אחד...... שפכת כאן ערימה.........
יאללה חבביצ'י ספרי לאומה תוכן של אחד שהכי הכי מצא חן בעיניך עלילה גבורים עניתי לך למטה בנושא מכסאות לסירים למקרה שלא שמת לב תודה!

מ ה פ כ ן

New member
טוב אז ככה...

הופעות צפויות (עדיין יש כמה כרטיסים בקופה...): יום רביעי הבא, כתבה בסגנון, מעריב... ב- 26.2 כתבה במבט שני, ערוץ 1, על הרפורמה, ובקרוב גם כתבה בלאישה.... ב- 14.2 הרצאה במתנ"ס בקצרין. זהו לוח הופעותיי לחודש הקרוב...

אשכרה כוכב תקשורת......./images/Emo47.gif

נשמע נפלא! תן התראה קצרצרה לפני.......כדי שנספיק לקרוא ולצפות בך בהצלחה

למעלה