בוקר טוב לכולם

בוקר טוב לכולם../images/Emo42.gif../images/Emo96.gif../images/Emo23.gif../images/Emo66.gif

חברים אני לא יהיה פה עד אחר הצהריים אני הולכת למיונים בצבא.. שיהיה לכם יום טוב..

fhfhfhfhfh

New member
בו בו בוקר טובבב בו בו בוקר טוב!!!

אוחח כמה זמן חיכיתי לרגע הזה שאני יכולה לקום מתי שבא לי בלי להיות חולה ב 4 וחצי יש לי היום בגרות מקווה שתעבור בשלום בהצלחה לי אז שהיה לכם יום מעולה !!!

psy katya

New member
בקר טוב

עולם...חח...כבר אחרי צהריים אבל חפיף,אין השבוע טססס...היום בערב הולכים להשתכר...מחר שוב בצפר אבל הזמן עובר נורא מהר עשיתי היום קניות,בגדים וזה...אין על ההרגשה הזאת...=] בקיצקץ שיהיה לכולכם יום מדהים=]

../images/Emo1.gifערב/ לילה טובים לכולם.. ../images/Emo29.gif../images/Emo66.gif

אתם לא מבינים איזה יום קשה היה בצבא.. אין דברים כאלה!@#$ הגעתי לשם עשו לנו 88 כפיפות בטן ו47 כפיפות מרפקים.. מי יכול לעשות דבר כזה? הם הישתגעו..!! ואחרי זה ישר ריצת 2000 ומהריצת 2000 לרוץ חזרה לבסיס, ואז יש את המשימות שלא חשבתי שזה יהיה..!! את המשימות עשינו בחולות של ויינגיט שזה הכי קשה שיש.. היינו צריכים לרוץ עם אלונקה עם שני שקיי חול
שזה פאקינג כבדדדדדד מה הם חושבים שאני ג'ון סינה??? ועוד הוא אומר לי לעלות את ההר עם שק חול על הגב.. ואז עשינו כל מיניי משימות שנתנו לנו כמו לרוץ הכי מהר שאתה יכול עד איזה מקום ולחזור ב45 שניות ומי שלא מצליח עושה את זה שוב... כמובן שכל זה אחריי הריצת 2000..!! כמובן שאני אמרתי עד כאן.. זהו אני לא יכולה.. כימעט נפלתי שם, ולקחו אותי לחובש הדופק שלי היה 136 שהוא צריך להיות 80..! וגם אחרי חצי שעה הוא לא ירד..
בקיצור אמרתי להם תודה רבה זה לא בשבילי החיים שלי יותר חשובים לי מהקקה הזה ונפרדנו כידידים..
חחח אחרי החפירה עפתי לנוח אין לי כוח לעמוד..
לילה טוב לכולם..

חח כן אני לומדת ../images/Emo6.gif../images/Emo66.gif

אבל לקחו אותנו ליום גיבוש בצבא ולמיונים..

לינקיXD

New member
חחחחחחחחח יו מסכנונהההה שלללללללי../images/Emo10.gif

מה עבררררת שם או מיי גאאאש..=\\\ אממ...תנוחי תנוחי חחח כפרה שלי מסכננננה..משתתפת בצערך..
אממ..ד"א...מה רציתי לשאול..טוב שכחתי יאללה נדבר כבר...לילה טוב כפרותD:

ג ב ש ו ש

New member
לילה טוב לכולם../images/Emo29.gif../images/Emo88.gif

מחר בעז"ה אני חוזר לעבודה ל-24 שעות,עד חמישי
אז אל תתגעגעו יותר מדי חח
לילה נהדר

למעלה