בוקר טוב לכל המשקימי קום

שוקולד פרה רגיל../images/Emo80.gif../images/Emo80.gif../images/Emo80.gif../images/Emo80.gif

התלבטתי האמת, בין תפוז והרגיל. בסופו של דבר, הרגיל ניצח. הקובייה הגדולה באמצע הכי טובה, לא?

עוד שוקולד פרה

השוקולד הכי טעים בעולם- שוקולד פרה עם שברי שקדים
שלצערי הורד מהמדפים לאחרונה...

Aphelion

New member
שוקו לא עושה לי את זה

אני מעדיפה פרפוצ´ינו. למעשה, אני מכורה לפרפוצ´ינו וברד קפה על כל סוגיו. אבל אם חייבים שוקו, אז השוקו בקופסת קרטון קטנה עם קשית קטנה מחוברת אליה, אלה שתמיד היו דוחפים לנו עם הלחמניה.
שוקו פשוט וממש טעים! בבוקר אני לא אוכלת ושותה כלום, רק בשעה 14.00, 15.00, הקיבה מתחילה לעבוד ולשדר אותות רעב. וכל יום חייבים משהו מתוק, או בנוזל או במוצק, העיקר שיהיה מתוק! סכום נכבד של כסף הולך לי על מתוקים, מצידי, אפשר לחיות רק על מתוק.

ffiendd

New member
אנשים! המחשב שלי בדאאאאוווווווןןן..

לכן לא ההיתי פה כמה ימים מעטים...(לא יכולה בלעדיכם, אנשים יקרים שילי, התגעגעתי!) אבל לפני רבע שעה בא הטכנאי ותיקן... אז...אני אוהבת את השוקו (זה היה שוקו?) כ...שוקו! שימו
אנשים! מאיע המתוקע, החמוטע, השקסית, וה(טוב מאיע, זה לא המקום לכתוב את זה...)בלה בלה בלה, אוהבת את השוקו שלה כשוקו
המקורי הכי טעים! טוב נו...תנסו עם מרשמלו...יאממ...

georgia

New member
אממ...אני אסתכן בחרם אבל..

אני לא אוהבת שוקו!!! ארגגג אני צורכת כמויות קפאין בלתי מבוטלות..הקפה..|חללית|

שוקו בבוקר? ../images/Emo4.gif

אבל בהחלט יוטבתה.. את האמת אני פחות חובבת שוקו, לעומת זאת יש תמיד מפלס קבוע של שוקולד בבית (שאוי ואבוי אם הוא יורד..) ככה שאין כזה דבר "אנרגיה התחלתית". זה בלתי פוסק
לגבי הכסף- אני מניחה שדי הרבה (למרות שלא אני משלמת), חוץ מבזמן האחרון. נשאר לנו סטוק ענק של אין-ספור שוקולדים (סבים, סבתות
) שעדיין לא נגמר מראש השנה! תארו לכם כמות שלא נגמרת בחודש
. אני דווקא חולקת על ההעדפה לקנות מאשר להכין.. שוקולד מוכן תמיד יוצא לי הרבה יותר טעים מאשר קנוי, ואין לי בעיה של מתכונים

עונה יומיים אחרי

אבל זה אקטואלי לשעת בוקר מוקדמת זאת: האמת היא שכשאני קמה בבוקר אני דווקא שותה נס קפה. את השוקו אני מעדיפה בדרך כלל לשתות דווקא בלילה, לפני השינה, זה מרגיע ועוזר להרדם. אבל עכשיו למשל בוקר, אני נמצאת בעבודה ומתה לחפיסת שוקולד רוזמרי. שוקולד נותן אנרגיה וזה בדיוק מה שצריך על הבוקר. לכן בסופו של דבר תמיד מתעורר החשק לשוקו או לשוקולד. אתמול בשעה הזאת ירדתי למזנון ושתיתי את כוס השוקו החם שלי. אני אוהבת לשתות אותו לאט, להתענג על כל לגימה תוך ניקוי הקצף שיש עליו בהתחלה, בעזרת הכפית. (נזכרת בחיוך איך פעם כשהייתי קטנה הייתי "אוכלת" את השוקו עם כפית
)

גררר

לפני שנה וחצי הייתי בטיול באיטליה במקום שנקרא "עמק אאוסטה"..זה עמק מקסים מקסים מקסים...והיינו בצימר על אחד ההרים שמשקיפים על כל העמק. מקום נידח אבל מהמם ביופיו. והגישו שם כל בוקר צ´וקולטה,שזה בעיני שיא השיאים..זה היה מאד חזק ומאד סמיך,ואני תוהה אם היה שפ בקושי חלב. זה היה פשוט תענוג...להסתכל החוצה ולשתות המון (המון) צ´וקולטה כל בוקר..נראה לי שזה אחד מהמקומות שהבטחתי לעצמי שאני עוד אחזור אליהם. עוד לא טעמתי צ´וקולטה יותר טעימה מזו-אבל אשמח להמלצות על חלופות!! טלטול

*Ginny Weasley*

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo23.gif השוקולד שילי... ../images/Emo23.gif../images/Emo41.gif

ת´אמת? אני לא הכי אוכלת שוקולד באופן זמני, כי הוא עושה חצ´קונים בטירופים
זה מאוד.... מאוד מאודדדד נורא.... אבל..... מתרגלים איכשהו..... בכל אופן, אני אוהבת את כלללל סוגי השוקולד הקיימים.... עם העדפות לטובת "אפטר אייט", "טובלרון", וקינדר..... יאאאאאמי......
. זכור לי היטב מקרה אחד, בו ישבתי עם אחותי בבית קפה, איפשהו בת"א, וביקשתי שוקו.... קיבלתי שוקו עם קצפת, סירופ ומרשמלוווווו..... היה מ-ע-ו-ל-ה ייאי...... ´צה עוד אחד כזה....
ושוקו בשקית? יטבתה.... רוב הזמן, ולעיתים רחוקות גם קרלו.

Buffy1

New member
אנשים - שוקולד לא עושה חצ´קונים!

קראתי את זה הרבה פעמים וגם היה כתוב בעיתון של היום. אז אתם יכולים להמשיך לאכול שוקולד בשקט (טוב, חוץ מהקטע של הקלוריות...)

למעלה