בוקר טוב למועדון ה-
יום שלישי

../images/Emo42.gifבוקר טוב../images/Emo42.gif

לכל המתעוררים ולמנהלת החמודה.. אחלה פורום צריך אבל תמונות יפות לצרף לו נישוקיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם

bell2002

New member
בוקר בוקר טוב ../images/Emo140.gif../images/Emo39.gif../images/Emo142.gif../images/Emo20.gif

בוקר טוב למועדון ה-../images/Emo42.gif יום שלישי

כתבתי אתמול בלילה על "המועדון" ככל הנראה אף אחד לא ראה
, בכל מקרה שיהיה יום נפלא ומקסים לכולם

anat30g

New member
בוקר טוב../images/Emo42.gif

יום מקסים לכולם!!! אני עייפה נורא ויש המון עבודה...

jole

New member
בוקר עסוק....איך הכל קורה דווקא

כשאנחנו נשארות לבד? אז הבעלול יצא למשלחת לשבוע ....כל זמן שהוא היה בבית הכל היה רגוע, איך שהוא יצא... אתמול הקטן היה צריך להישאר בבית כי יש לו שעורה ו24 שעות ראשונות של טיפול אסור לקחת לגן...מזל שיש אחים ואחי בא להיות איתו כל היום ... היום בבוקר כשסיימתי לעשות פיזור (הקטן לגן והגדול לבית הספר) פתאום מתמלא הרכב בעשן מבפנים, לא ראיתי לאן אני נוסעת, וריח חזק (קיוויתי שאני לא אתעלף בדרך
) אז האוטו במוסך. מזל שאני עובדת קרוב אז מהעבודה קפצו לקחת אותי למשרד. התחננתי שיפתרו את הבעיה היום כי אני לא יכולה להישאר בלי רכב ,. עכשיו קיבלתי טלפון שהרכב מוכן, ורק נשאר לחשב את הנזק. אז בתקווה שלא תלך כל המשכורת למוסך. שיהיה המשך יום נעים ורגוע לי ולכולם

jole

New member
../images/Emo13.gif תודה...אני ממש שרוטה על

החיה הזו. חרשתי את הרשת לאורכה ולרוחבה, כבר מילאתי CD שלם עם תמונות של היצור המדהים הזה בכל פוזה צורה וצבע אפשריים. אבל הרשת הרי אינסופית אז תמיד אשמח לשמוע על עוד אתר ועוד פוזה אפשרית שלא נמצאת אצלי במאגר.

jole

New member
תודה משכית ../images/Emo13.gif את זה כבר שמרתי

מאומנות שימושית
תמונה מדהימה!!!!

למעלה