בוקר טוב...........נראה......

maxima

New member
בוקר טוב...........נראה......

שהפורום הזה מת עוד לפני שנולד.......

סליחה,סליחה......./images/Emo60.gif

אז התעוררתי רק ב-11 והחום הזה גם לא מוסיף לרעננות..... ואני עכשיו מתלבטת אם לשטוף את הבית שיצטנן טיפה או אולי לתת סוף סוף אוכל לכלבות שלי..... ומקסימה, מה קורה איתך היום? אפשר לכתוב גם סתם שטויות פה לא חייבים להיות רציניים כל הזמן...(אחרי הכל, שבת, לא?....

emmy5

New member
צהוריים טובים לכולם

אבדון (גרסה ראשונית) למה לא עצוב אני סתם רוצה למות פתאום ניראה שאני כאן לגמרי בטעות ואת אומרת רגע חכה לי שאגדל את אפילו לא שואלת אם אני מסוגל אבדון חיי הם כמו פמוט שהתמלא אהבה לפעמים זה מתרוקן לפעמים אני ניכנע לפעמים אני בוכה בלי לדעת כלל על מה לפעמים אני כותב את יודעת אהבה אבדון אביב גפן

maxima

New member
צהריים טובים במבי...אמי....

המנהלת איננה והפורום מיותם מקווה שיתעורר החיים הם גלגל פעם למעלה פעם למטה אסור לתת למלנכוליה להשתלט קראתי פתגם נחמד, "תקווה ללא הגיון מובילה לאכזבה" ואני אופטיטסטית מלידה תמיד מלאת תקווה, ולכן מתנדנדת בין תקווה לאכזבה. כשהיכרתי אותך תקוותי גאתה כן , כן, זה אתה , איתך אהיה מאושרת לעד אך אז תקוותי נתבדתה ובאה אכזבה. תמיד אני רואה את האור בקצה המנהרה ומלאת תקווה אני הולכת לכיוון האור אבל אף פעם לא מגיעה הוא תמיד נשאר רחוק בקצה המנהרה, ואני נשארת עם התקווה, שנותנת לי כוח להמשיך במינהרה. האם כדאי לזנוח את התקווה?

למעלה