בוקר טוב ציפוריםםםםםםםםםםםם

בוקר טוב ציפוריםםםםםםםםםםםם

חדש בכבישים: דוחות חניה אוטומטיים - גם בלי פקחים

עיריית כפר-סבא מציבה מצלמות שיצלמו את הרכב שעצר ומנפיקות דוחות אוטומטיים ■ לא משנה מה סיבת העצירה - אם עברו יותר מ-3 דקות מרגע העצירה ועד שזזתם, תחטפו קנס

בוקר טוב לכולם

שבוע קצר, וחופשה אחרונה לפני יולי אוגוסט

יום נפלא ושבוע טוב לכולם.
www.youtube.com/watch?v=moCf_pghM-U

Aronsona

New member
בוקר טוב רון שאר העולם ושאר הציפורים החמודות

איזה מזל שאני לא גר בכפר סבא.
שבוע נעים והרבה גבינות טעימות

שרוני68

New member
בוקר טוב, מזל טוב לבארסה על זכייתה

באליפות ספרד אתמול, וזה מבלי לשחק.

שבוע טוב!

בוקר טוב רון וכל האנשים

מזג אוויר נהדר יש בחוץ. שורו הביטו וראו איזה יום יפה היום

אז תיהנו לכם לפני שיתחילו ימי החום

לגבי החניות, למזלי אני לא מתעסקת עם זה. בעלי הוא עם אופנוע, ככה שלשמחתי הנושא הזה של דו"חות בזמן האחרון לא כל כך מעסיק אותנו. למותר לציין שבתקופה שבעלי היה סוכן ביטוח עצמאי ורץ מפגישה לפגישה, הדו"חות והקנסות היוו נטל כבד על התקציב שלנו. לא היה חודש שלא נאלץ לשלם איזה 1,000 ש"ח קנסות. תודה לאל, זה כבר מאחורינו.

http://www.youtube.com/watch?v=vZ61su9H5RU

יונתנסקי

Well-known member
מה זה "שלום לכם אנשי יש עתיד"? אתה שר האוצר

של כל מדינת ישראל, חתיכת מתייפיף !

ואף מילה על ההתנחלויות.
זה כדי לקבל גיבוי מנפתלי האחוקי?

לא בחרתי בו, אז אני לפחות לא שבורת לב, ואם כבר מצטערת על משהו זה על כך שעשיתי פאצוף חמוץ כששניים מילדי נסעו לארה"ב ולקנדה.
לא רק שהם עשו בחכמה, אלא שגם אני נהנית פעמיים בשנה בנסיעות וטיולים ל"מעבר" של האוקיאנוס.
זה לא שהארץ אוכלת יושביה, זה מנהיגיה שאוכלים אותם, ורוב הנאכלים נהנים מזה ולא חושבים שאפשר אחרת.

גילוי נאות:יחסית לאחרים הפגיעה שלי מהגזירות תהיה מינורית , אבל אני באמת כואבת את אלו שיצטרכו לעשות חשבון אם לקנות קופסת סימילק לתינוק או מעדן לילדים היותר גדולים, או מהצד השני לקשישים , שלמרות כל הקוסמטיקות שבפגישות עם שר הרווחה, עדיין צריכים לספור את המעות בארנקם.

הייי יונתנסקי

רק עכשיו ראיתי את התגובה שלך, ובלי לדעת כתבתי תגובה למעלה לפיורי בנוגע ללפיד. כמובן שהתייחסתי לפוסטים אחרים שקראתי כי את הפוסט שלך לא הספקתי לקרוא. אבל, אני מודה שאני לא מסכימה איתך. נוטים לשפוט אותו לחומרה גם בגלל ההתנחלויות ובגלל בנט כשאני לא ממש מבינה מה אתם רוצים שהוא יעשה בעניין ההתנחלויות כשהוא לא ראש ממשלה. אני באמת לא מבינה מה זאת ההתנפלות חסרת הרסן הזאת על לפיד כשיובל שטייניץ לא "זכה" לכל הקיטונות האלה והוא יחד עם ביבי ניהלו כלכלת בחירות ואף אחד לא פצה פה.
הכי כייף זה לשחוט את היפיוף של הכיתה ולהוציא עליו את כל התיסכולים.

יונתנסקי

Well-known member
"הכי כיף ....היפיוף של הכיתה"? ממש ממש לא.

ממש לא. ההיפך, הוא זכה בהמווון פירגון, המון חסד, אבל זה בדיוק כמו הפרה, שלאחר שנתנה מלוא הדלי חלב - בעטה בו והוא נשפך, וכן בוכים על חלב שנשפך.
כאמור, ההתנפלות היא בגלל האכזבה והעלבון.
כנראה שאנשים קלטו שהשקר הוא המטבע הכי עובר לסוחר כאן, ולכן הזעם.

בנט, וההתנחלויות (מה, להם יש חסינות?), וחוסר הרצון להתמודד עם החזקים...... כן זאת אכזבה מהמרחק בין הדיבור לעשיה.

מביבי השקרן והנהנתן נגעלתי אבל לא התאכזבתי אף פעם.

אני לא מצטרפת לאכזבה הכללית הזאת

ואני זאת שהצבעתי לו והייתי אמורה להתאכזב מאוד כי המצב הכלכלי שלי גם ככה על כרעי תרנגולת. ובכל זאת, אני לא שותפה לקינת האכזבה הקולנית שנשמעת בכל מרחבי הרשת. היה לי ברור שאם הוא יהיה שר אוצר, הוא יאכל אותה בגדול כי הוא מקבל ירושה איומה. מי שלא ראה את זה קודם לכן, פשוט כנראה לא רוצה לראות את האמת והשלה את עצמו שאפשר לקחת מהעשירים ולתת לעניים כמו רובין הוד. זה לא עובד ככה. היה לי ברור מראש שיבואו גזירות קשות עם לפיד או בלעדיו.
וכן, אני מרגישה שמחה לאיד באוויר מהליכודניקים מצד אחד ומהשמאל כולו מהצד השני. כולם מאושרים על כך שביבי דפק את לפיד והראה לו מי הפוליטיקאי האמיתי. נו, מילא.

למעלה