בוקר טוב-שאלה על קלקסאן

לרלר

New member
בוקר טוב-שאלה על קלקסאן

היי, חדשה בתחום. אני עם הריון תאומים בשבוע12+3. אני עכשיו בבירורים אבל כנראה אני סובלת מקרישות יתר. אני לוקחת אספירין 100 מ"ג ביום + קלקסאן 60 מ"ג ביום. הזריקות ממש כואבות לי. יש לכן דרכים לעשות את הזריקה לפחות כואבת? אני מזריקה במותן ולבינתיים כבר יש סימנים כחולים (הזרקתי בינתיים רק 3 זריקות). ממש ממש כואב לי כל העניין. עזרה????

לרלר

New member
כן,אבל נורא קשה לתפוס שם את הקפל

אבל בהחלט כן, אני תופסת והבעל מזריק.... וזה כ ו א ב

אצלי

ישנן פעמים שזה כואב נורא וישנן פעמים שאני כמעט ולא מרגישה כאב זה נורא תלוי איפה פוגעת המחט האיזורים שאצלי פחות כואבים זה במותן קצת לכיוון הגב אני חושבת שגם עם הזמן נעשיתי פחות רגישה לכאב, ההתחלה הייתה לי הרבה יותר קשה מאשר עכשיו שיהיה לך בהצלחה

לכיוון הגב ולמטה, כאילו קרוב יותר

לאזור הטוסיק (אבל עדיין במותן). ועוד: מתחת לקו אווירי של הטבור. ככל שזה יותר קדימה ולמעלה, במתחם המותן, זה יותר רגיש. דבר נוסף, אחרי שאת מחטאה עם אלכוהול לפני ההזרקה, חכי שהאזור יתייבש, כי כשהאלכוהול רטוב זה שורף יותר. ואחרון: ההזרקה עצמה צריכה להיות מהירה והכנסת החומר איטית. ולמניעת הכתמים השחורים: אחרי ההזרקה רק להניח את הצמר גפן עם האלכוהול בקלילות על האזור, ממש נגיעה, ולא לשפשף.

../images/Emo45.gif מסכימה עם כל הטיפים, ועוד משהו

ממליצה לך מקרב לב להזריק בעצמך! מנסיון, כשמזריקים לבד זה כואב פחות. לא יודעת למה. אני רק יודעת שכשהייתי בבי"ח יצא שקיבלתי את הזריקה מאחות, וזה כאב פי אלף. עתליה

אני אפילו לא ניסיתי שמישהו אחר

יזריק לי, כי זה נראה לי מלחיץ להיות תלויה במישהו בדבר כזה... כשתפסתי את הפרנציפ של ההזרקה, היכן פחות כואב וכו' הייתי ממש סופרת עד 5 ועושה את זה ככה: 1 (סופרת בקול רם) ומוציאה את המזרק מהשקית 2 (סופרת בקול רם) מוציאה את הפקק האפור 3 (סופרת בקול רם) מנקה את האזור כולו באלכוהול 4 (סופרת בקול רם) מזריקה 5 (סופרת בקול רם) נוגעת בזהירות שוב עם הצמר גפן על המקום וזורקת את כל הקונסטרוקציה לפח. ככה תוך חצי דקה הייתי מסיימת, לפעמים אפילו תוך כדי שיחת טלפון (אומרת רק רגע ו..) ולכן זה הטיפ שלי: לא להתמהמה, לתקתק את זה ואז זה נגמר מהר.

ilevine

New member
אם את מפחדת להזריק לבד לפחות.....

שבעלך יחדיר את המחט ואז יעביר לך את המזרק ואת תזריקי לעצמך. רק את יכולה בהתאם לכאב לשלוט במהירות ההזרקה (לצערי אני מדברת עם הרבה ניסיון) אם החלטת להזריק לעצמך הכי חשוב לא להתמהמה לתקוע את המחט הכי מהר והכי חזק. שאני מזריקה לעצמי לא כואב כמעט בכלל (לעיתים רחוקות זה כואב טיפה). אז בהצלחה....

לרלר

New member
הלוואי

כרגע אני לא מסוגלת לחשוב על זה בכלל. אולי עם הזמן אני אהיה מסוגלת להזריק לעצמי. גם לכן נוצרים שטפי דם? אוף. זה כל כך מכוער ומעצבן.

תנסי לחשוב על זה

מה עדיף לך - הזרקה של פחות מ10 שניות או שמירת הריון? אני מתייחסת לזה כמו לקחת כדור נגד כאב ראש, בגלל זה גם לא כואב לי. שטף דם היה לי פעמיים אבל בקטנה...

אני פשוט שרה אופרה כשכואב ../images/Emo6.gif

אבל ברצינות - אני מבינה אותך לחלוטין, וזה נורא מתסכל. בסה"כ נתנו לך פה טיפים טובים. תחזיקי מעמד! ובאמת לשיר בקולי קולות עוזר - נסי ותיווכחי...

למעלה