בוקר טוב! שאלון מורחב \חובה D:

Plaztyk

New member
MOI

מה הדבר שהכי היית רוצה לעשות בחיים: להרוויח על האמנות שלי. אם יכולת, עם מי היית רוצה להיות עכשיו: עם גבר. מה הדבר שהכי מפחיד אותך: מוות. מה הדבר שהכי משמח אותך: צילום ומוזיקה. מזה אהבה בשבילך: עוד לא גיליתי. ספר על פאדיחה הכי גדולה שקרתה לך:אין לי כוח לסיפורי אלכוהולXD התנשקת פעם? כן. מה הדבר הכי מרושע שעשית בחיים: וואו. לא חשבתי על זה אפעם. איך אתה חושב שחבריך רואים אותך (איך הם היו מתארים אותך?): פסיכית. איך מוזיקה אתה אוהב לשמוע?: אלטרנטיב בעיקר. שיר אהוב ביותר של טוקיו הוטל: spring nicht, totgeliebt מי יותר חתיך: גוסטב \ביל : ביל טום\ גאורג: אוהו. טום.

Rock This Party

New member
עונה לה לה נה נה בנלה XD

מה הדבר שהכי היית רוצה לעשות בחיים: לתופף בלהקה (וזה כבר בתכנונים) אם יכולת, עם מי היית רוצה להיות עכשיו: חח עם ביללל מה הדבר שהכי מפחיד אותך: מוות מה הדבר שהכי משמח אותך: בועות!! (XD בדיחה פרטית) ספר על פאדיחה הכי גדולה שקרתה לך: אני לא ממש יודעת אם זה פאדיחה אבל זה מצחיק . יצאתי עם הכלבה של אחותי לטיול ומישי כזה אויי איזה חמודה איך קוראים לה? אני חשבתי שהיא שאלה איך קוראים לי (מה עבר עלי? XD) אז אמרתי לה חן אז היא באמת? ולא הבנתי למה באמת? XD לא משנה בקיצור היא עשתה כזה לכלבה : חןןן בואי וכל מיני כאלה שעושים לכלבים ובקיצור עזבו הייתם צריכים לראות את זה..XDD *חפירה* התנשקת פעם?אםכן, עם מי? לא אני מחכה לביל XD סתםם .אבל לא עדיין לא התנשקתי מה הדבר הכי מרושע שעשית בחיים: זרקתי על חברה שלי תיק! XDD איזה מוזיקה את אוהבת לשמוע? אממ רוק , פאנק רוק , פופ רוק וכל הרוק האלה שיר אהוב ביותר של טוקיו הוטל: כרגע זה הייליג אבל זה משתנה כל הזמן מי יותר חתיך: גוסטב \ביל - ביל , אבל גם גוסטב חתיך! טום\ גאורג - טום אבל גם גיאורג חתיך! אממ זהו...^^

Be My Escape

New member
או יה D: שאלון D:

"מורחב"
מה הדבר שהכי היית רוצה לעשות בחיים: אוהו-יש הרבה! אם יכולת, עם מי היית רוצה להיות עכשיו: תום*ריר* מה הדבר שהכי מפחיד אותך: צפרדעים/קרפדות,דלתות נטרקות,הילדה מ'הצלצול',נחשים.. מה הדבר שהכי משמח אותך: החברים:) מזה אהבה בשבילך: עד שלא חווים-לא יודעים ספר על פאדיחה הכי גדולה שקרתה לך: אוהו! אני ילדה פדחנית
התנשקת פעם?אםכן, עם מי? : כן,עם האקס[בתקופה שהיינו חברים],עם ילד-אחד... מה הדבר הכי מרושע שעשית בחיים: בטח איחלתי משהו רע למישהו מסוים איך אתה חושב שחבריך רואים אותך (איך הם היו מתארים אותך?): אנרגתית
איך מוזיקה אתה אוהב לשמוע?: בפול ווליום-שיקרע את עור התוף ! שיר אהוב ביותר של טוקיו הוטל: scream
מי יותר חתיך: גוסטב \ביל- ביל D: טום\ גאורג טום
(עוד שאלות יצירתיות יתקבלו בברכה ^^) האם מותר לי להראות איך נראה שאלון מורחב אמיתי? בארור

D:

מה הדבר שהכי היית רוצה לעשות בחיים: לגור בגרמניה ולדבר גרמנית
[בלי שום קשר לפורום וכו' חחח] אם יכולת, עם מי היית רוצה להיות עכשיו: עם כריס..החבר הגרמני שלי
מה הדבר שהכי מפחיד אותך: רוחות מעולם המתים. ואני רצינית מה הדבר שהכי משמח אותך: לאדעת^^ מזה אהבה בשבילך: אממ...המ...אהבה..זה דבר שאי אפשר להסביר במילים.. ספר על פאדיחה הכי גדולה שקרתה לך: חחח לא נראלי
התנשקת פעם?אםכן, עם מי? : כן.. אני לא אתחיל למנות שמות
מה הדבר הכי מרושע שעשית בחיים: פרסמתי תמונות פורנוגרפיות של מישו ששנאתי באינטרנטD::
איך אתה חושב שחבריך רואים אותך (איך הם היו מתארים אותך?): לאדעת.. את זה אתם צריכים לשאול אותם איך מוזיקה אתה אוהב לשמוע?: כל סוגי הרוק [פראנק, רוק קל, כבד, מטאל.. וכו'] שיר אהוב ביותר של טוקיו הוטל: כולם אהובים חח מי יותר חתיך: גוסטב טום

שלייי=]]

מה הדבר שהכי היית רוצה לעשות בחיים: אם יכולת, עם מי היית רוצה להיות עכשיו:דוגי ממקפליי (יש לי אובססיה חזקה בקשר אליו..
) מה הדבר שהכי מפחיד אותך:גבהים (שונאאאת לגמרי...) מה הדבר שהכי משמח אותך:חיוך... לא משנה של מי
מזה אהבה בשבילך: מישו שמוכן להיות שם בשבילי בכל מצב... ספר על פאדיחה הכי גדולה שקרתה לך:התקשרתי מהנייד לחברה שלי ובטעות חייגתי לבית...=]] ואני כזה בשיא הרצינות "היי, אפשר את דנה?" ואז אמא שלי כזה אומרת לי "אין פה שום דנה..." ואז אני כזה..."אופס
... כנראה התקשרתי הביתה..." התנשקת פעם?אםכן, עם מי? : לאאאא=[[ מה הדבר הכי מרושע שעשית בחיים: החטפתי סטירה למישי מהכיתה שעברה שלי (טוב, מה?! היא עלתה לי על העצבים..) איך אתה חושב שחבריך רואים אותך (איך הם היו מתארים אותך?): מצחיקה..חח=]] איך מוזיקה אתה אוהב לשמוע?:רוק בעיקר!!! אבל לפעמים גם פאנק ופופרוק.. שיר אהוב ביותר של טוקיו הוטל:אממ...אני לא כזה מעודכנת ולא מכירה הרבה שירים שלהם אז בינתיים... מונסון..קליפ חמוד... (מי שרוצה מוזמן להעלות לינקים לקליפים אחרים ביוטוב...חח
) מי יותר חתיך: גוסטב \ביל טום\ גאורג: ברור שטווווום!!!
הו כזה חמוד...

chocolate chips

New member
שיעמום של לילה...../images/Emo210.gif../images/Emo210.gif

מה הדבר שהכי היית רוצה לעשות בחיים:כרגע?! לישון אם יכולת, עם מי היית רוצה להיות עכשיו:עכשיו טוב לי לבד בשקט שלי מה הדבר שהכי מפחיד אותך:ג'וקים..=[ מה הדבר שהכי משמח אותך:להיות במצב כפית עם חברה שלי מזה אהבה בשבילך:משהו שיש לי מישהו... ספר על פאדיחה הכי גדולה שקרתה לך:אמ..ת'אמת שיש מלא קטנות אבל עכשיו לא עולה לי התנשקת פעם?אםכן, עם מי? :רק פעם אחת?! אמ עם חבר שלי בכיתה ד עם חברה שלי בכיתה ו ועוד רבים ולא כלכך טובים! מה הדבר הכי מרושע שעשית בחיים:אני לא כלכך מרושעת אני בן אדם טוב בד"כ איך אתה חושב שחבריך רואים אותך (איך הם היו מתארים אותך?):מצחיקה..=] איך מוזיקה אתה אוהב לשמוע?:פאנק-רוק בעיקר [גרמו לי להתמכר] שיר אהוב ביותר של טוקיו הוטל:שריי [בגרמנית] מי יותר חתיך: גוסטב \ביל\טום\ גאורג:ביל וטום תאומים זהים[חוץ מהשיער] אז שניהם!! לילה טוב...=]]]

tissue

New member
עונה D:

אז זה השאלון המורחב של הפורום שלנו ^^ הגדירו מורחב xDDD מה הדבר שהכי היית רוצה לעשות בחיים: להיות מאושרת (נדוש .. אבל אפשר להיות אמושרת בכך שאפגוש את ט"ה ) אם יכולת, עם מי היית רוצה להיות עכשיו: טוקיו הוטל .. (דהה >< ) מה הדבר שהכי מפחיד אותך: דברים מפחידים
מה הדבר שהכי משמח אותך: שמכבדים אותי, ומקשיבים למה שאני אומרת .. (ועוד יותר משמח אם גם עושים את מה שאני אומרת XDD ) מזה אהבה בשבילך: DDDD = ספר על פאדיחה הכי גדולה שקרתה לך: היו הרבה ..
התנשקת פעם?אםכן, עם מי? : לא מה הדבר הכי מרושע שעשית בחיים: אני לא עושה דברים רעים (ברוב הזמן XD) איך אתה חושב שחבריך רואים אותך (איך הם היו מתארים אותך?): איך מוזיקה אתה אוהב לשמוע?: O: שיר אהוב ביותר של טוקיו הוטל: יש הרבה, אבל בעיקר : rette mich ו leb' die sekunde מי יותר חתיך: גוסטב \ביל - גוסטב
טום\ גאורג - טום

gilo 8

New member
עונה מוחחעחעחע *צחוק מרושע*

כן גם אני צריכה צומי... מה הדבר שהכי היית רוצה לעשות בחיים: לחזור לישראל!!! אני תקועה בארצות הברית שנתיים קיבינימט!!!! אם יכולת, עם מי היית רוצה להיות עכשיו: אם בר...אהובתי... מה הדבר שהכי מפחיד אותך: מקומות סגורים, אני קלסטרופובית מאז כיתה ב'
מה הדבר שהכי משמח אותך: לאכול גליזה מזה אהבה בשבילך: רגש נחמד שכיף שיש אותו ספר על פאדיחה הכי גדולה שקרתה לך: מממ בטח הייתה אחת כזאת אבל אני לא מצליחה להיזכר.... התנשקת פעם?אםכן, עם מי? : לא מה הדבר הכי מרושע שעשית בחיים: דרכתי על דבטרה סתם ככה בלי סיבה, והרגשתי ממש אשמה אחר כך... איך אתה חושב שחבריך רואים אותך (איך הם היו מתארים אותך?): כילדה מוזרה ומיוחדת איך מוזיקה אתה אוהב לשמוע?: רוק, ואת הפופ של מיקה ^^ שיר אהוב ביותר של טוקיו הוטל: der letzte tag אני מכורה אליו ברמות לא הגיוניות.... מי יותר חתיך: גוסטב/ביל/טום/גיאורג לצערי אני אוהבת את ביל
בילע שלי...כוסית קטנה

gilo 8

New member
ראאאאאאארר אני שונאת שגיאות הקלדה!!!

****גליזה= גלידה *****דבטרה = דבורה..XDDDDD

למעלה