בוקר טוב! שאלון מורחב \חובה D:

שלי ../images/Emo3.gif

מה הדבר שהכי היית רוצה לעשות בחיים: שמור איתי :) פאדיחות.. XD אם יכולת, עם מי היית רוצה להיות עכשיו: בטח שעם טום מה הדבר שהכי מפחיד אותך: כל הדברים שמפחידים את כולם.. מה הדבר שהכי משמח אותך: ניצחון של מכבי חיפה :) מזה אהבה בשבילך: ששינ אנשים אוהבים אחד את השני ולא יכולים אחד בלי השני :] ספר על פאדיחה הכי גדולה שקרתה לך: הייתי בתל אביב עם חברים, ואז אני וחברה שלי הלכנו להסתובב קצת ואז ראינו אוטו בדיוק כמו שיש לאח שלי, והיינו בטוחות שזה הוא, עכשיו בגלל שאני לא רואה טוב מרחוק אני אומרת לחברה שלי: נוווו תבדקי אם זה הוא! אז היא אומרת לי זה הוא, זה הוא חח ואז רצנו אחריו ואמרנו לו שלום ואז האנשים שהיו במכונית הסתכלו עלינו כל כך מוזר.. זה היה הוא.. XD יש לי עוד הרבה פאדיחות, מה לעשות? אני ילדה פדחנית :) התנשקת פעם?אםכן, עם מי?: -----------------חסוי :] מה הדבר הכי מרושע שעשית בחיים: וואוווווווו אתם לא רוצים לדעת :) איך אתה חושב שחבריך רואים אותך (איך הם היו מתארים אותך?): מצחיקה, זורמת, כוסית :) בעעעעע לאדעת איך מוזיקה אתה אוהב לשמוע?: טוקיו :), ג'סטין טימברלייק, עברי לידר.. שיר אהוב ביותר של טוקיו הוטל: אין, אבל אם כבר-LOVE IS DEAD או בגרמנית-SHRI מי יותר חתיך: טומי טום השקסייייי :)

עונה..../images/Emo13.gif

מה הדבר שהכי היית רוצה לעשות בחיים:הייתי רוצה הרבה דברים, אבל עכשיו וכרגע לטוס ולהיות עם אחותי הגדולה.
אם יכולת, עם מי היית רוצה להיות עכשיו:אחותי הגדולה.
מה הדבר שהכי מפחיד אותך:שיקרה משהו רע לקרובים אלי.
מה הדבר שהכי משמח אותך:שטוב לי ולקרובים אלי.
מזה אהבה בשבילך:הרבה דברים, אבל בעיקר שפתאום נורא כיף לקום בבוקר.
ספר על פאדיחה הכי גדולה שקרתה לך:אוו יש הרבה..מלא כאלה שתפסתי הפכות מול כל העולם..וכל מיני דברים נורא מביכים שקרו לי אז אני לא יספר.
התנשקת פעם?אםכן, עם מי? :כן,עם חברים שהיו לי .
מה הדבר הכי מרושע שעשית בחיים:אמרתי דברים לאנשים לפעמים בצורה לא כל כך יפה שהיתה מעליבה ופוגעת ומרושעת .
איך אתה חושב שחבריך רואים אותך (איך הם היו מתארים אותך?):מושלמת...חחח סתם אין לי מושג...
איך מוזיקה אתה אוהב לשמוע?:הכל...חוץ ממזרחית כבדה
שיר אהוב ביותר של טוקיו הוטל:יש הרבה אבל בעיקר..Spring Nicht,Heilig,Totgeliebt,Ich Bin Da
מי יותר חתיך: גוסטב \ביל: הם האוהבים עלי,אז אני לא יכולה לבחור.

crazysapir

New member
עונה:)

מה הדבר שהכי היית רוצה לעשות בחיים:קרחת(למרות שאני לא יעשה
) אם יכולת, עם מי היית רוצה להיות עכשיו:נועם3> מה הדבר שהכי מפחיד אותך:-- מה הדבר שהכי משמח אותך:מתנות
מזה אהבה בשבילך:בולשיט ז"א כי מתישהו היא נגמרת ספר על פאדיחה הכי גדולה שקרתה לך:מממ לא מספרת אותה
לאפחד לא ספרתי התנשקת פעם?אםכן, עם מי? :הנשיקה הראשונה הייתה עם יונתן אני חושבת או גיל מה הדבר הכי מרושע שעשית בחיים:
איך אתה חושב שחבריך רואים אותך (איך הם היו מתארים אותך?):מאיפהלי איך מוזיקה אתה אוהב לשמוע?:רוק,סקרימו,מטאל,אימו. שיר אהוב ביותר של טוקיו הוטל:מממ יש הרבה אבל הכי הכי,לפחות כרגע:מונסון בגלל שהוא ממש איכותי ונגיד ספרינג נייש מי יותר חתיך: גוסטב \ביל--> ביל3> טום\ גאורג

crazysapir

New member
המשך:)

איך העולם רואה אותי?איזה מישאלה:/ האם יהיו לי חיים מאושרים?הם מאושרים והם יהיו מה אנשים באמת חושבים עליי? מאייפה לי?? מה אני צריכ/ה לעשות עם חיי?לעשות בכלל משהו..אני לא עושה כלום מועיל האם יהיו לי ילדים?למה לא... עצה טובה בשבילי: קומי מהמחשב ותעשי משהו,ובדרך תפסיקי לאכולD: מהו שיר הנושא שלי, לדעתי? Face Down של The Red Jumpsuit Apparatus מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים?The Rasmus - Not Like The Other Girls איזה שיר יתנגן בהלוויה שלי?scream איזה סוג גבר אני אוהב?שיהיה לו טעם במוזיקה איך יהיה לי היום?מעולה למה אני כאן?איפה<:p בתור מה אנשים יזכרו אותי? בלאגניסטית איזה שיר יתקע לי בראש מחר? לאיודעת מה אני נביאה< האם יש בחוץ אנשים שבאים לקחת אותי? לא איך תהיה השנה הזו? מעולה:) עד איזה גיל אני אחיה?נו באמת.. במה אני אעבוד בעתיד?אנאערף האם אני אמצא אהבה?רק אם איב יעזור לי^^ נו, ולסיכום, איך יהיו החיים שלי?אחלה

סנפ XD

New member
אוקי . אני ^^ ../images/Emo214.gif../images/Emo11.gif

מה הדבר שהכי היית רוצה לעשות בחיים: את טום ! XD אם יכולת, עם מי היית רוצה להיות עכשיו: טום ? .. מה הדבר שהכי מפחיד אותך: אמממממממ . מה הדבר שהכי משמח אותך: טום [ !!!! ] מזה אהבה בשבילך: חיים ? .. ^^ ספר על פאדיחה הכי גדולה שקרתה לך: הומ אינלי כח :X התנשקת פעם?אםכן, עם מי? :כן. מזה משנה אתם גם ככה לא מכירים XD מה הדבר הכי מרושע שעשית בחיים: לא יודעת
איך אתה חושב שחבריך רואים אותך (איך הם היו מתארים אותך?): תשאלו אותם . איך מוזיקה אתה אוהב לשמוע?: רוק,מטאל,דת מטאל,בלאק ... ^^ שיר אהוב ביותר של טוקיו הוטל: הייליג מי יותר חתיך: גוסטב \ביל: ביל ^^ טום\ גאורג: הווווו איזה בחירה -_-"

lovebill

New member
עוה =]

אז זה השאלון המורחב של הפורום שלנו ^^ מה הדבר שהכי היית רוצה לעשות בחיים:אממ...לא יודעת =] אם יכולת, עם מי היית רוצה להיות עכשיו:אמ..עם ביל 3>חח.. מה הדבר שהכי מפחיד אותך:... מה הדבר שהכי משמח אותך:אמ...אין הרבה =/ מזה אהבה בשבילך:כלום..סתם בולשיט....=]לא מאמינה בזה =] ספר על פאדיחה הכי גדולה שקרתה לך:אמ...פעם קפצתי על מישהו כי חשבתי שסה אחותי וגילתי שלא >< התנשקת פעם?אםכן, עם מי? :אממ...חח..לא באלי לדבר על זה =] מה הדבר הכי מרושע שעשית בחיים:אממ....שפחתי בקבוק מיים לתוך התיק של המורה שלי ביסודי >< איך אתה חושב שחבריך רואים אותך (איך הם היו מתארים אותך?):אממ...לא יודעת..ספיר חמה תענו לי על השאלה הזאת =] איך מוזיקה אתה אוהב לשמוע?:אממ..מטאל אימו פאנק ורוק וכל השאר..=] שיר אהוב ביותר של טוקיו הוטל:love is daede =>כותבית את זה ככה?! מי יותר חתיך: גוסטב \ביל ביל 3>>>>> טום\ גאורגגיאורג 3>> אני גם אענה עוד מעט DD:==>> סבבה 3>

lovebill

New member
שאלון 2

איך העולם רואה אותי?אממ..לא יודעת...מיסכן בטח יזדעזע =/ האם יהיו לי חיים מאושרים?לא ניראלי..חח.. מה אנשים באמת חושבים עליי? מאיפה לי =/ איך אני יכול/ה לעשות את עצמי מאושר/ת? אמ..זה די קשה אז אני לא יודעת =] מה אני צריכ/ה לעשות עם חיי?אממ...לא יודעת ליזרוק אותם..חח.. האם יהיו לי ילדים?אני לא יכולה לדמיין את עצמי עם ילדים אני שונאת!! ארר...קאקי בכל מקום >< עצה טובה בשבילי: אממץץלהפסיק ליצרוח על כל אחד.. מהו שיר הנושא שלי, לדעתי? אממ...לא יודעת השיר לש רוני סופר סטאר..ח.ח..סתם =] מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים?אממ...חנה סיר וכל מי שאני מדברת איתו ?1 תענו לזה .. איזה שיר יתנגן בהלוויה שלי?אמממ...השיר של רוני סופסטאר ..חח.. איזה סוג אישה\גבר אני אוהב?אממ..אישה..חח..סתם=] אמ.לא יודעת (ביל 3>>) איך יהיה לי היום?אממ..לא יודעת =]משעממם =/ למה אני כאן?כי באלי לענות על השאלונים של איב =] בתור מה אנשים יזכרו אותי? בתור עקשנית דיכאונים ולא שמחה =I איזה שיר יתקע לי בראש מחר? אמ..אין יל מושג האם יש בחוץ אנשים שבאים לקחת אותי? אממ..לא עד כמה שאני יודעת =]חכה אני אלך ליבדוק.....חזרתי אין אף אחד .. איך תהיה השנה הזו? אממ..סבבה.אני מקווה (ספיר .=[[[[[[[) עד איזה גיל אני אחיה?אממ...120..חח..סתם לא יודעתת במה אני אעבוד בעתיד?אממ..זונה ><...ח..סתם לא יודעת ..אולי עד אז ייחרב העולם לכו תידעו...האיסלם ישלוט על כל העולם ! חח האם אני אמצא אהבה?לא ניראלי .. נו, ולסיכום, איך יהיו החיים שלי?אממ..חרא ץץ

3has3

New member
../images/Emo69.gif מירית! את אמורה לעשות את זה עם

השירים שלך במחשב O: לשים אותם על משמו.. אממ.. אקראי. כן! אקראי! ואז השיר הראשון לשאלה הראשונה השיר השני לשאלה השניה.. וככה להמשיך
אני ארביץ לך
'בתור עקשנית דיכאונים ולא שמחה'?! גרר חכי חכי

../images/Emo220.gifלפעמים החיים מורידים אותי על הברכיים

מה הדבר שהכי היית רוצה לעשות בחיים:מוזיקה אם יכולת, עם מי היית רוצה להיות עכשיו:ידיד שלי.. מה הדבר שהכי מפחיד אותך:מוות. מה הדבר שהכי משמח אותך:ידיד שלי.. מזה אהבה בשבילך:משהו שרק שניים מרגישים אותו..מרגישים אותו הדבר.שמוכנים לעשות הכל בשביל השני. ספר על פאדיחה הכי גדולה שקרתה לך:יש בטוח.אני לא זוכרת עכשיו.. התנשקת פעם?אםכן, עם מי? :התנשקתי עם חברה שלי ועם האקס שלי-_-והיה עוד שניים.אבל אותם אני מכחישה. מה הדבר הכי מרושע שעשית בחיים:חחח.ניראה לי אמפ..לא זוכרתXD איך אתה חושב שחבריך רואים אותך (איך הם היו מתארים אותך?):בנאדם שלא ממש ביישן ומתחבר לאנשים ממש מהר. איך מוזיקה אתה אוהב לשמוע?:הרבה..מרוק ועד מטאל.. שיר אהוב ביותר של טוקיו הוטל:יש כמה..-_- רדי סט גו בעיקר.. מי יותר חתיך: גוסטב \ביל:גוסטב.הוא ניראה יותר כמו בן..ואני לא בקטע של בנותP: טום\ גאורג:טום..וגיאורד=]

../images/Emo220.gif-_-

איך העולם רואה אותי?Tokio Hotel - Durch den Monsun(העולם רואה אותי מעבר לרוח!) האם יהיו לי חיים מאושרים?GOOD CHARLOTTE - Predictable(צפוי אה?) מה אנשים באמת חושבים עליי?Simple Plan - My Christmast List(כה החג מולד שלי..) איך אני יכול/ה לעשות את עצמי מאושר/ת? בלעדייך-כוורת(מצטערת3>) מה אני צריכ/ה לעשות עם חיי?Simple.Plan.-.Shut.U(לשתוק?P:) האם יהיו לי ילדים?Simple Plan - I'm just a kid(מסכימה..לא חושבת על העתיד!) עצה טובה בשבילי: Blink 182 - All The Small Things מהו שיר הנושא שלי, לדעתי? led zeppelin - stairway to heaven מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים? Green Day - Holiday איזה שיר יתנגן בהלוויה שלי?Good Charlotte - I Just Wanna Live(אני רק רוצה לחיות אה?) איזה סוג אישה\גבר אני אוהב?Linkin Park - What I've Done איך יהיה לי היום?Simple.Plan.-.Untitled למה אני כאן?Linkin Park - Faint בתור מה אנשים יזכרו אותי?Good Charlotte - We believe(בתור מאמינה אה?) איזה שיר יתקע לי בראש מחר?יהיה פיצוץ-שבק ס'(טוב שזה כבר לא תקוע לי שנה!!) האם יש בחוץ אנשים שבאים לקחת אותי?tokio hotel - ready,set,go. (כניראה שכן?) איך תהיה השנה הזו?Green Day - Time Of Your Life (הזמן לחיים אה?) עד איזה גיל אני אחיה?Tokio Hotel - Beichte(אואה) במה אני אעבוד בעתיד?אח של יוני-אח של יוני בלוך(הוא כזה חמוד!!) האם אני אמצא אהבה?פה קבור הכלב-כוורת(שיר ענק!!)XD נו, ולסיכום, איך יהיו החיים שלי?Good Charlotte - Boys And Girls(מה זה אומר?שאני דו?) יצא נחמדP:

עונה על השאלון של איב ושל תמר ../images/Emo13.gif

מה הדבר שהכי היית רוצה לעשות בחיים:כרגע, את ביל
אם יכולת, עם מי היית רוצה להיות עכשיו:ממ 3 ניחושים...ביל!
מה הדבר שהכי מפחיד אותך:דגים מתים על החוף ולגעת בדגים בכללי בעע
מה הדבר שהכי משמח אותך:זהירות קיטש, חברים מוזיקה ואהבה!
מזה אהבה בשבילך:משו שאני מקווה שיהיה לי באחד הימים
ספר על פאדיחה הכי גדולה שקרתה לך: לא זוכרת משו ספציפי
התנשקת פעם?אםכן, עם מי?: אכן התנשקתי ולא פעם ö
מה הדבר הכי מרושע שעשית בחיים:לעבוד על אנשים בטלפון
איך אתה חושב שחבריך רואים אותך (איך הם היו מתארים אותך?):מעפנה עם ציצים
איך מוזיקה אתה אוהב לשמוע?: רוק רוק כבד רוק פופ ארנבי ומוזיקה גרמנית וצרפיתת (השפעות הmcm)
שיר אהוב ביותר של טוקיו הוטל:אין אוהבת את כול הגרמניים
מי יותר חתיך: גיאורג \ביל ביל מי לאב
טום\ גוסטב: גוסטבון הבונבון
איך העולם רואה אותי?Limp Bizkit - Behind blue eyes
האם יהיו לי חיים מאושרים? bob marley- every little thing is gonna be alright
מה אנשים באמת חושבים עליי?Placebo - Special needs
איך אני יכול/ה לעשות את עצמי מאושר/ת? tokio hotel - in die nacht
מה אני צריכ/ה לעשות עם חיי?devilish- its so hard to live חח סתם אממ Drake Bell - found a way
האם יהיו לי ילדים? usher- yeah!
עצה טובה בשבילי: bob marley- dont worry' be happy
מהו שיר הנושא שלי, לדעתי? bon jovi- misundrestood
מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים? Drake Bell - don't preach|סדגש
איזה שיר יתנגן בהלוויה שלי?tokio hotel- spring nicht
איזה סוג אישה\גבר אני אוהב? tokio hotel- heilig
איך יהיה לי היום? aritha frankelin- i will sorvive
למה אני כאן? kelly cklarkson- because of you
בתור מה אנשים יזכרו אותי? metalica- nothing eles metters
איזה שיר יתקע לי בראש מחר? tokio hotel- der letzte tag
האם יש בחוץ אנשים שבאים לקחת אותי? the beatels- imagin
איך תהיה השנה הזו? Drake bell - Somehow
עד איזה גיל אני אחיה?laoud- inmortal
במה אני אעבוד בעתיד?alizze- lolita (די זה דרש אבל אין יל שיר לשים פה)
האם אני אמצא אהבה? היהודים- מחפש תשובה
נו, ולסיכום, איך יהיו החיים שלי?bon jovi- its my life

0rin

New member
../images/Emo210.gifאהמ.אהמ.

מה הדבר שהכי היית רוצה לעשות בחיים: להצליח בכל דבר שאעשה
אם יכולת, עם מי היית רוצה להיות עכשיו: עם טום
מה הדבר שהכי מפחיד אותך: מוות. מה הדבר שהכי משמח אותך: אמא שלי
מזה אהבה בשבילך: להרגיש נערץ ושכל העולם מחייך אלייך ו..שאותו בנאדם שאתה אוהב - אוהב אותך בחזרה, פרפרים בבטן, התרגשות. ספר על פאדיחה הכי גדולה שקרתה לך: לא זוכרת כרגע. התנשקת פעם?אםכן, עם מי? : אפעם מה הדבר הכי מרושע שעשית בחיים: לא זכור לי דבר כזה XD איך אתה חושב שחבריך רואים אותך (איך הם היו מתארים אותך?): את זה תשאלו אותם..אבל בעיקרון אני נערצת על ידי חברותיי..הם רואים בי מושא הערצה. איך מוזיקה אתה אוהב לשמוע?: אה? איך מוזיקה אני אוהבת לשמוע? לא הבנתי ת'שאלה! שיר אהוב ביותר של טוקיו הוטל: Monsoon ו- Spring Nicht ויש עוד כמובן.. מי יותר חתיך: גוסטב \ביל וואו...קשה..כי אם מסתכלים טוב טוב על גוסטב הוא חמוד מאוד.. וביל גם חמוד.. אממ... לא יודעת..קשה XD אני חושבת אם ביל לא היה מגזים עם האיפור אז הוא היה בסדר.. טום\ גאורג טוב פה ממש לא קשה לי....טום
ברור שטום..יש לו פנים כ"כ עדינים ויפים..עיניי שקד מדהימות..פנים קטנות ומלאכיות...ארר חתייךך

dirty look

New member
אני../images/Emo3.gif

מה הדבר שהכי היית רוצה לעשות בחיים: לפגוש את ביל. לא, בעצם לאנוס אותו
אם יכולת, עם מי היית רוצה להיות עכשיו: ביל 3> מה הדבר שהכי מפחיד אותך: לאדעת מה הדבר שהכי משמח אותך: ביל XD סתם.. טומי (ולא קאוליץXD) מזה אהבה בשבילך: אממ.. שאני ובן הזוג נאהב אחד את השניXD ספר על פאדיחה הכי גדולה שקרתה לך: אין לי כוח
התנשקת פעם?אםכן, עם מי? : לא מה הדבר הכי מרושע שעשית בחיים: אני באמת צריכה לפרט? איך אתה חושב שחבריך רואים אותך (איך הם היו מתארים אותך?): נחמדה, שקטה, ביישנית, מצחיקה, חכמה איך מוזיקה אתה אוהב לשמוע?: רוק מטאל סכרימור וכאלה שיר אהוב ביותר של טוקיו הוטל: נממ... לאחרונה שמעתי מלא אוברס.. אז נגיד מי יותר חתיך: גוסטב \ביל: בילעע
טום\ גאורג: טומע

Rukia nik

New member
עונה ../images/Emo150.gif

מה הדבר שהכי היית רוצה לעשות בחיים: לטוס ליפן! אם יכולת, עם מי היית רוצה להיות עכשיו: אחחח..איזה שאלה ברורה טוקיו הוטל
מה הדבר שהכי מפחיד אותך: הילדה מהצילצול והילדה מהטינה מה הדבר שהכי משמח אותך: אמאמ..כשאני עם חברות שלי
מזה אהבה בשבילך: כשהלב לא מפסיק לדפוק כשאתה בקירבתו של האחד.
ספר על פאדיחה הכי גדולה שקרתה לך: הו, ישבתי על שוקולד והייתי באותו היום עם מכנס לבן, מספיק טוב? התנשקת פעם?אםכן, עם מי? : כן התנשקתי, עם מי?
פרטים חסויים
מה הדבר הכי מרושע שעשית בחיים: שמתי לאח שלי הקטן סחוג באוכל, חעחע
איך אתה חושב שחבריך רואים אותך (איך הם היו מתארים אותך?): אין לי מוווושג.
איך מוזיקה אתה אוהב לשמוע?: כל סוגי הרוק למיניהם. שיר אהוב ביותר של טוקיו הוטל: אוממ, זה שאלה קשה אבל בעיקרון זה DDM
מי יותר חתיך: גוסטב \ביל? ביל טום\ גאורג? טום

Hip Hop 4 ever

New member
משעמם לי...

מה הדבר שהכי היית רוצה לעשות בחיים: אממ.. שהלהקה שלי תצליח ולפצוח בקריירת סולו! (Yeah, right....) אם יכולת, עם מי היית רוצה להיות עכשיו: אממ.. לבד. עם עצמי על אי בודד. מה הדבר שהכי מפחיד אותך: אין לי שמץ!
מה הדבר שהכי משמח אותך: אממ.. שאני גורמת לאנשים לחייך...
מזה אהבה בשבילך: כשאתה מאוהב אתה הבנאדם הכי מאושר שיש.. והלב קופץ משמחה רק מלראות אותו...
ספר על פאדיחה הכי גדולה שקרתה לך: הלכתי עם שתי חברות וידיד לקניון כדי לקנות לחברה מתנת יומולדת. התחלנו לחשוב אילו כינויים נוכל לתת לעצמנו. סתם לצחוקים. אז לחברה שלי קוראים מריה. והיא העלתה רעיון שנראה לה מאשה. אני אמרתי, שמאשה לא נשמע לי כול כך טוב, ומה העלת עכשיו ת'שם הזה, ובלה בלה בלה... והמוכרת באה אלי, שואלת אותי:"מה רע במאשה?", עניתי:"לא.. סתם לא נשמע טוב..".. ואז... היא אמרה:"לי קוראים מאשה. וזה לא נשמע רע בכלל.. השם מגיע בכלל ממרים.. לסבתא שלי. קראו. ובלה בלה בלה בלה..". כול מה שהיה לי להגיד זה "וואי! סליחה סליחה! לא ידעתי.." וכולי הייתי מובכת.. אוי.. זה היה רע..
התנשקת פעם? אם כן, עם מי? : לא... מה הדבר הכי מרושע שעשית בחיים: הממ.. לא עולה לי משהו לראש(
) איך אתה חושב שחבריך רואים אותך (איך הם היו מתארים אותך?): אפשר לדבר איתי שעות, לא שפויה בכלל, אנרגטית. איך מוזיקה אתה אוהב לשמוע?: היפ הופ, פופ ורוק. שיר אהוב ביותר של טוקיו הוטל: וואיי... יש המון כמו, Wo sind eure Hande ו-Leb Die Sekunde מי יותר חתיך: לדרג? טום\ביל (אין לי מושג מי יותר חתיך..
גוסטב גיאורג

אורלוש5

New member
אני עונהההה../images/Emo13.gif

מה הדבר שהכי היית רוצה לעשות בחיים:לפגוש את בילי פנים מול פנים אם יכולת, עם מי היית רוצה להיות עכשיו:בילע דההה
מה הדבר שהכי מפחיד אותך:להיות כשלוןןןןן
מה הדבר שהכי משמח אותך:לראות אנשים שחשובים לי שמחים
מזה אהבה בשבילך:רגש חזק של שני אנשים שלא יכולים להיות בניפרד אבל בסוף היא ניגמרת... ספר על פאדיחה הכי גדולה שקרתה לך:לא זוכרתת התנשקת פעם?אםכן, עם מי? :לא אף פעם מה הדבר הכי מרושע שעשית בחיים:את המידע הזה אני אשמור לעצמי...
איך אתה חושב שחבריך רואים אותך (איך הם היו מתארים אותך?):תשאל אותם..
איך מוזיקה אתה אוהב לשמוע?:איך??
לא דעת איך מוזיקה אני אוהבת לשמועXDD שיר אהוב ביותר של טוקיו הוטל:הכללל
אבל כרגע מונסון,ספרינג ניץ ורדי סט גו מי יותר חתיך: גוסטב \ביל - בילללללל
טום\ גאורג-טומי!!!

למעלה