בוקר טוב, שבת שלום וחודש טוב

בוקר טוב, שבת שלום וחודש טוב ../images/Emo140.gif

מה תוכניותכם בסוף השבוע? אצלנו ההתכוננות לסופ"ש מתחילה כבר בימי חמישי, אחה"צ מתגנבת איזה תחושה נעימה , זה מתחיל במקום העבודה עוברים בחדרים , נפרדים מכולם לשלום , נכנסים למכונית בשלווה בהרגשת שחרור ...שום דבר לא בוער ..... השלמת קניות בסופר הקרוב.......מתכננים את היומיים הצפויים .......סוגרים את השעון המעורר.....וישנים בבוקר בלי נקיפות מצפון.
בד"כ אני מנצלת את השבתות הקרירות והגשומות לארוח מתוך ידיעה ברורה שברגע שתתחיל עונת הפריחה ומזג האויר יתייצב אני תולה שלט על הדלת " יצאנו לתקופה לא ידועה - נשוב בקיץ" . תיכף אלך לשאוב מים ולהדליק את הכירה ..........הבטחתי ארוחה חגיגית לכמה זוגות חברים והבטחות צריך לקיים........
מה כבר מתבשל אצלכם? מה הכי אתם אוהבים לעשות בשישבת ? שבת וסוף שבוע מהנים לכולכם

היי צביקוש

יופי של מידע להבא אני מציעה אם תוכל להביא את המידע מראש על מנת שאפשר לתכנן. לא ידעתי שלפיאט יש מועדון האם מקבלים רק חברים עם רכבים ישנים? אני חסידה של פיאט כבר שנים! האם השתתפת בארוע היום ? ספר חויות......... שבוע נפלא לך

צביקוש23

New member
מועדון פיאט ישראל

לא רק שיש מועדון מפואר יש גם אתר למועדון שלנו יש טיול אחת לחודשיים בערך (הקודם היה לפני חודש וחצי לטבריה) יש רכבים מכל הסוגים בצעים הדגמים והשנים לטיולים מגיעים בדרך כלל רכבים משנות ה 90 ומעלה. כל בעל\ת פיאט הרבה יותר ממוזמן להצטרף למועדון ,לטיולים ולארועים כתובת המועדון : www.fiatclub.co.il היה היום ממש נחמד ובמשך השבוע יתפרס באתר סרטון הטיול.. בינתיים אפשר להתרשם מסרטון הטיולים הקודמים.. באתר המועדון ואת מוזמנת מאד להצטרף לטיול ופעם הבאה אשמח ליידע כאן היכנסי לאתר תתחילי להשתתף וקדימה... שבוע טוב

עדשארשם למועדון, ספר על אנונימוס

מה זה? האם אתה פעיל? איך ימצאו תרופות לכל המחלות והוירוסים ללא הנסיונות על בעלי חיים? אני מתנגדת לניסויים אכזריים או לשמוש שלא לצורך בבע"ח אבל במחקר וברפואה יש צורך שיש בו כדי להציל חיי אדם.

צביקוש23

New member
עמותת אנונימוס

עמותת אנונימוס הינה עמותה ישראלית להגנה על זכויות בעלי חיים למניעת ניסוים בבעלי חיים ומניעת אכילת בעלי חיים. עמותה ידועה . כתובת העמותה : www.anonymous.org.il באתר שלהם שהוא אגב אתר מעניין מרתק עם סרטונים מידע מקיף וקישורים שימושים וחשובים. עקרונות עמותת אנונימוס: אנונימוס היא עמותה הפועלת לקידום זכויות בעלי חיים. בחרנו בשם אנונימוס מתוך הזדהות עם סבלם של בעלי החיים חסרי השם אשר מתייסרים ומתים בהמוניהם תחת חסותינו, כצרכנים וכמשלמי מיסים. האווזים והברווזים חולי הכבד במפטמות, העופות הקורסים תחת משקל גופם המעוות בלולים, המכרסמים שגוססים ממבדקי רעילות במעבדות, העופות והיונקים הנטבחים במשחטות, החיות המיואשות והמפוחדות בקרקסים הנודדים, הכבשים והעגלים הגוועים מחום במסעות המוות מאוסטרליה, חיות הבר שנידונו למאסר עולם בגני החיות, הכלבים הממתינים למותם במכלאות העירוניות הם ורבים אחרים אנונימים זקוקים לעזרתינו. אנונימוס נאבקת בדעה הקדומה שבעלי החיים נועדו לשמש אותנו לבידור ללבוש מזון ומחקר. בעלי חיים זכאים לחיות את חייהם ללא סבל וניצול. זוהי זכותם הבסיסית בין אם אנו מכירים אותם מקרוב ואוהבים אותם ובין אם הם נסתרים מעינינו במתקנים תעשייתים נידחים. שינוי אמיתי במצבם יתרחש רק שנכיר באחריותינו לגורל הרחוקים והאנונימים שביניהם ונאמץ אורח חיים נטול אכזריות. אנונימוס היא עמותה ללא מטרות רווח. העמותה ממומנת מכספי תרומות מאנשים פרטים ומקרנות. פעילות העמותה נשענת על מסירותם של מאות מתנדבות ומתנדבים והתקציב מיועד בעיקר להפקה של חומרי הסברה לארגון פעילות מחאה וכדומה. פרטים נוספים באתר העמותה.

למעלה