בוקר טוב

בוקר טוב../images/Emo141.gif../images/Emo141.gif../images/Emo141.gif

מה שלומכם? משנה לשנה מפתיע שוק הפירות היבשים, ומחדש עם פירות שונים ומשונים שבינם לבין המסורת של העם היהודי המרחק גדול......למשל, אתמול טעמתי חצילים מסוכרים ואפילו גזר ננסי מתוק.....והיו כמובן גויאבות, רמבוטין, זנגויל ושאר פירות אקזוטיים מהמזרח ......כולם מיובשים מסוכרים ונחים בארגזי עץ קטנים . לפי הכמויות שאנחנו מייבאים משם , ולא רק פירות יבשים הסינים והתאילנדים בטוח חושבים שאנחנו מעצמה ....
כבר קניתם פירות יבשים? איזה פירות אהובים עליכם במיוחד ? מובטח סוף שבוע שמשי אז מה אתם מתכננים לסוף השבוע החגיגי ?
המשך יום נעים

../images/Emo145.gif ../images/Emo144.gif חציל מסוכר? ../images/Emo2.gif

אצלנו חמי שיחיה בכל שנה קונה לנו מכל טוב הארץ. אני אישית לא מתלהבת בהפירות היבשים. טועמת מה- תאנה, משמש והלדר. מעדיפה את הפיסטוקים, השקדים והאגוזים גם טעים, גם בריא וגם מזין. מתוקה, מתקנת אותך ביום שבת ס-ע-ר-ה את השמש לא נצליח כל כך לראות. נראה מופע אור קולי בשמיים. זה לפחות מה שאמרו החזאים. יום טוףףףףףףףףףףףףףףף

חג שמח לכולםםם ../images/Emo143.gif

מטורפת על פירות יבשים, אעשה מאמץ לצמצם נזקים עתידים
מחר בן של חברה הכי הכי הכי עולה לתורה, מאורע מרגש בפני עצמו, והדמעות יזלגו הן בשל האירוע והן מכיוון שאמו חולת סרטן שמנצחת את המחלה הארורה וחייה בנגוד לסטיסטיקות, הוכחה מהלכת לניצחון הנפש. מאחלת לכולנו ליהנות מתקופה זו שמאפשרת לנו ,כמו לאילנות –לפרוח,להתפתח ולצמוח. שבת שלום. חג שמח.

YOSEW

New member
חג שמח מעתוק וטעים ../images/Emo210.gif../images/Emo143.gif

../images/Emo201.gifחג שמח והרבה בריאות לחברה!

תמיד מרגש לקרוא על כאלו שלא נכנעים , נלחמים ושורדים למרות הכל... מאחלת לכם מחר חגיגה מוצלחת שירבו שמחות אצלך ואצל חברתך תודה על הברכות

WOW אני כל כך נרגשת.

העליה לתורה היתה בבית כנסת רפורמי. חוויה אחרת, עם שילוב של דת ורוחניות. רבנית יפיפיה שהאור החיצוני והפנימי קורן ממנה. משפחה נדירה בשימחה ובאופטימיות. מצטטת את חברתי " אני עוד ארקוד גם בחתונה שלו" שבוע נפלא לכולםםםם
תודה יערה על הברכה, לו יהי.

התנחמתי ביבשים ../images/Emo14.gif

אוחחחחחחחח מה עשיתי לי....... לקחתי דבלים יבשות הכנסתי פקאן והתנחמתי ..עד שיבוא הקיץ........ אין אין כמו תאנים......... בעצם יש גואיבות

למעלה