בוקר טוב!

מצב
הנושא נעול.

שיר5520

New member
בוקר טוב! ../images/Emo42.gif

בוקר טוב!

ממש כיף להיכנס הבוקר לפורום. נראה שיש לנו בוקר טוב. לשרון מצאו את העוברים. לימי אחרי הבדיקה ופתאום גם שמתי לב שכולם פה כבר ממש חברים של כולם. בכל פעם שמישהו כותב משהו כולם פשוט מחכים יחד איתו להמשך הסיפור. שמחים מאוד כשצריך לשמוח וגם מתאכזבים לפעמים, ביחד. יש פה הרגשה של שיתוף ושל יחד. איזה כיף! עכשיו אנחנו רק צריכים כמה בשורות טובות באמת שיעלו קצת את המצברוח - אז קדימה! אנחנו רוצים לשמוע בקרוב בשורות משמחות!

רועיבת

New member
בוקר אור../images/Emo42.gif

בוקר טוב!

ממש כיף להיכנס הבוקר לפורום. נראה שיש לנו בוקר טוב. לשרון מצאו את העוברים. לימי אחרי הבדיקה ופתאום גם שמתי לב שכולם פה כבר ממש חברים של כולם. בכל פעם שמישהו כותב משהו כולם פשוט מחכים יחד איתו להמשך הסיפור. שמחים מאוד כשצריך לשמוח וגם מתאכזבים לפעמים, ביחד. יש פה הרגשה של שיתוף ושל יחד. איזה כיף! עכשיו אנחנו רק צריכים כמה בשורות טובות באמת שיעלו קצת את המצברוח - אז קדימה! אנחנו רוצים לשמוע בקרוב בשורות משמחות!
בוקר אור

אני איתך... שיהיה יום מקסים!

גם אני

בוקר אור

אני איתך... שיהיה יום מקסים!
גם אני
גם אני איתכן רק לפעמים יש לי תחושה של מכורה תסמינים: 1)רצה כל שעה למחשב לראות אם יש חדש. 2)מתחמקת בעבודה מחדר אחיות ועולה לחדר מחשב לבדוק מה חדש? 3)מאוכזבת אם אין חדש. 4)ובכלל בשבת שומם פה .אז מכחים שיגיע כבר יום ראשון. טוב לסיכום אני חושבת שאלו סימני התמכרות מעבר להערות מחברות שאני פחות בקשר פחות מגיע.מה שלי חשוב שלי טוב עם זה. אז שולחת הרבה הרבה
ונהינת מכל רגע שיש לי אותכם.

ayoosh

New member
מצטרפת למכורים...../images/Emo101.gif...

גם אני
גם אני איתכן רק לפעמים יש לי תחושה של מכורה תסמינים: 1)רצה כל שעה למחשב לראות אם יש חדש. 2)מתחמקת בעבודה מחדר אחיות ועולה לחדר מחשב לבדוק מה חדש? 3)מאוכזבת אם אין חדש. 4)ובכלל בשבת שומם פה .אז מכחים שיגיע כבר יום ראשון. טוב לסיכום אני חושבת שאלו סימני התמכרות מעבר להערות מחברות שאני פחות בקשר פחות מגיע.מה שלי חשוב שלי טוב עם זה. אז שולחת הרבה הרבה
ונהינת מכל רגע שיש לי אותכם.
מצטרפת למכורים...
...
אתמול עבדתי מחוץ למשרד...הרגשתי ממש כמו מכורה שתכף מתחרפנת מזה שאין לי גישה לראות מה קורה פה... ואם בעבר אמרתי שהמחשב החדש לבית יהיה מתנה לחופשת הלידה (שרק תגיע...עם תינוק בריא...!) אני לאט לאט מרגישה שזה בעצם הולך להיות כמתנה סתם כך- למכורה...
אני יושבת בערב בבית, וחייבת מחשב וחיבור... בכלל יש פה אוירה מצויינת (הרבה תודות למנהלות הנפלאות)!!! לא יודעת מה הייתי עושה בלי זה...! אז יום נפלא לכולם
!!!

מכורים ../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif ../images/Emo153.gif ../images/Emo122.gif

מצטרפת למכורים...
...
אתמול עבדתי מחוץ למשרד...הרגשתי ממש כמו מכורה שתכף מתחרפנת מזה שאין לי גישה לראות מה קורה פה... ואם בעבר אמרתי שהמחשב החדש לבית יהיה מתנה לחופשת הלידה (שרק תגיע...עם תינוק בריא...!) אני לאט לאט מרגישה שזה בעצם הולך להיות כמתנה סתם כך- למכורה...
אני יושבת בערב בבית, וחייבת מחשב וחיבור... בכלל יש פה אוירה מצויינת (הרבה תודות למנהלות הנפלאות)!!! לא יודעת מה הייתי עושה בלי זה...! אז יום נפלא לכולם
!!!
מכורים

למה אתם חושבים שקניתי מחשב חדש ל-
.|במרוע| כדי שלא יהיה המכור
היחיד ב-
. ופילפלת
, כפי שראיתם, התחילה להתמכר מהר מאד. היא כבר התחילה להשתלט לי על המקלדת
יום נפלא
מלח של פלפל

מלח אולי תקנה מחשב נוסף ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif תחש

מכורים

למה אתם חושבים שקניתי מחשב חדש ל-
.|במרוע| כדי שלא יהיה המכור
היחיד ב-
. ופילפלת
, כפי שראיתם, התחילה להתמכר מהר מאד. היא כבר התחילה להשתלט לי על המקלדת
יום נפלא
מלח של פלפל
מלח אולי תקנה מחשב נוסף
תחש

ככה סתם ? מזמינים מתנה ? ../images/Emo77.gif../images/Emo8.gif

מצטרפת למכורים...
...
!!!
ככה סתם ? מזמינים מתנה ?

אני הרבה יותר גרועה...

מצטרפת למכורים...
...
!!!
אני הרבה יותר גרועה...
אני כבר מדברת עם עצמי ואפילו תרגלתי גמילה של כמה ימים כדי לראות אם אני יכולה בלי הפורום... (לא. אני לא). בקיצור. רק עוד שורה אחת קטנה... ככה זה תמיד מתחיל...
מאחלת לכולנו - גם אנחנו מתחילים בקרוב... שנעבור באוטובוס לפורום השכן.. עדכונים בקרוב.

אני רואה שאני לא

אני הרבה יותר גרועה...
אני כבר מדברת עם עצמי ואפילו תרגלתי גמילה של כמה ימים כדי לראות אם אני יכולה בלי הפורום... (לא. אני לא). בקיצור. רק עוד שורה אחת קטנה... ככה זה תמיד מתחיל...
מאחלת לכולנו - גם אנחנו מתחילים בקרוב... שנעבור באוטובוס לפורום השכן.. עדכונים בקרוב.
אני רואה שאני לא
לבד חשבתי בליבי האים זה הגיוני לכל בית שאני מגיעה ויש בו מחשב אני רצה לראות מה חדש. לא אנחנו לא נעבור לפורום השכן כי נשאר פה כולנו יחד בזמן הטיפול בזמן ההריון ובזמן לילות לבנים מחכים כבר לעידכונים

נטאשה

New member
../images/Emo20.gif בוקר מקסים ../images/Emo142.gif

בוקר טוב!

בוקר מקסים

אמנם כבר צהריים אבל אני כל כך אוהבת את הבוקר... גם לי כל כך כייף כאן והסיפורים האישיים של כל אחד ואחת מתחילים להתחבר לשמות לאט לאט. וגם אני כמו כולם מחכה בכליון עניים לראות מה חדש. בעבודה אני לא מעיזה להכנס אבל מכיוון שאני עובדת רק שלושה ימים מחוץ לבית, אין לי הרבה זמן להתגעגע.... וכמו שיר, מחכה בקוצר רוח לבשורות טובות. ושמחה על כל התקדמות הכי קטנה.

הודעת השתפכות קצרה

בוקר טוב!

הודעת השתפכות קצרה
כיף פה כי...זה מרגיש מוכר ואינטימי. ורק לחשוב שהפורום הזה קיים כל כך מעט זמן. כשאנחנו התחלנו לפני שנתיים את הטיפולים- לא הייתה אינפורמציה זמינה כמו שיש עכשיו. איזה כיף... ו-כן אני נרקומנית של הפורום. מקווה להגמל בקרוב...

מצב
הנושא נעול.
למעלה