בוקר טוב

dafgol

New member
בוקר טוב ../images/Emo42.gif

סוף סוף סוף השבוע כבר כאן. גולן עכשיו בקניות, כשיחזור אתחיל לבשל להיום ולמחר, הבית כבר מסודר, בצהריים רק אעבור עם שטיפה אחרונה לפני השבת. אנחנו מתכננים לנוח בסופ"ש, בלי טיולים ובלי נסיעות , פשוט להירגע בבית בשקט בשאנטי, הבנים ואנחנו ברגוע
מקסימום טיול צ'כונתי לפנות ערב, אחרי שנתעורר ממנוחת הצהריים
מה התוכניות אצלכם? שיהיה סופ"ש נעים שקט רגוע ולא חם מידי....
דפנה

לולי72

New member
אכן כיף שסוף השבוע הגיע

למרות שיש לי מיחושים בצד ימין של הבטן אבל שטויות, העיקר שאני בבית בסוף שבוע, היום בערב אנחנו נוסעות יובל ואני להורים שלי, לירון עובד היום ומחר בוקר, ומחר נוסעות לים עם אמא שלי, יש אוטובוס של רוסים שיוצא לחוף השקט בשבת, עולה 24 ש"ח יוצא ב - 7:00 בבוקר עד 12:00 - אידיאלי מבחינתי (אני שונאת חול אבל בשביל יובל) חוזרים להורים שלי לאכול צהריים ואבא שלי יחזיר אותנו הביתה ומחר בערב אולי ניפגשה קצת, מה את אומרת? מזמן לא ראינו אתכם.

dafgol

New member
סיימתי לבשל ולנקות את הבית ../images/Emo127.gif

סבבה להיפגש מחר בערב קצת...למה לא? נראה איך וכמה נצליח לישון מחר וכשנתעורר מתאים טיול קצר בצ'כונה
מזמן לא ראינו את הכלות שלי לעתיד
אני אטעין מצלמה

לולי72

New member
הי דפנה, הפסדת חצי מפגש פורום

אבא שלי בא לקחת אותי והתחלנו לנסוע ואז נזכרתי ששכחתי את פאי האפרסקים בבית, חזרנו ואז אני קולטת את דניייאלה ואת אלה עם המשפוחה, אז דיברנו ובעלה של אלה מסתבר מכיר את אבא שלי והם דיברו ויובל כמו שאת מכירה אותה כבר השתובבה עם שירז והזמינה אתם להורים שלי, אמרה לאלה: "שירז יכולה לבוא לסבא וסבתא שלי, יש להם משחקים וצעצועים", לא שאלה, הציבה עובדה. ואז ראינו את המשפחה של דניייאלה ואבא שלי פגש את סבתא של...... ודיברו רק אתם הייתם חסרים. זהו, אנחנו תיכף הולכים לישון, קמים מחר מוקדם לים, אז אני מקווה שניפגש מחר בערב.

כן, כן, אפשר בהחלט לומר "מפגש פורם"...חחחח

רק שאותו מפגש החה בחוץ ולא מול המחשב!!!! חחחח... מה איתכם, הכל בסדר?

S r 35

New member
עדן - פרטי, הסבירי, נמקי על "החוף השקט"

גם אנחנו מתכוונים לרדת מחר בבוקר לים - אם נקום בזמן, כי אני מתכוונת לרדת מוקדם בבוקר ולא להיכנס לשעות הצהרים החמות. על "החוף השקט" שמעתי שהוא נסגר והפך להיות מועדון פרטי לגולשים. לא הייתי שם מזמן, כך שאני לא יודעת... איפה בדיוק תהיו? אולי ניפגש? ...

לולי72

New member
הי שרה, אני רואה את ההודעה רק עכשיו

מה זאת אומרת החוף השקט נסגר רק לגולשים? אין לי מושג, אבל אני ראיתי שם שלט שזה חוף רחצה נפרד לגברים ונשים (הכוונה לדתיים) יש שני אוטובוסים שיוצאים לחוף השקט בשעה 7:00 בבוקר עד 12:00, עולה 24 ש"ח לבן אדם, ונחמד מאוד, יובלי נהנתה מאוד ומה שטוב שבאנו והיה כמעט ריק, וכבר כשהתחיל להיות חם, יצאנו משם., מאוד נחמד שם, חוף קטן וחמוד ו...זהו. נהנינו מאוד ועכשיו הולכים להתקלח, לאכול ולישון.

S r 35

New member
ערב טוב עדן - שמחה שנהננתם בים

החוף השקט היה החוף של ילדותי. בכל שבת נסענו לשם בהרכב משפחתי מלא ואני זוכרת משם, ימים קסומים. עכשיו, בעיקר בגלל נוחות - החוף הוא חוף מופרד - אני מעדיפה את החופים הדרומיים של חיפה (מרידיאן, כאמל). שמעתי שמועות על זה שהחוף השקט הפך להיות חוף סגור לגולשים - מישהי בעבודה שלי ביקרה שם, אני צריכה לברר איתה שוב. בכל אופן, אני שמחה שנהנתם ואולי ניפגש שם באחת השבתות, אם תסעו שוב. אנחנו, בסופו של דבר לא היינו בים היום. במקום זה לקחנו את הילדים לעכו כי לניר התחשק לשוט בספינה. אז היינו בשייט לאורך חוף עכו, טיילנו קצת בשוק והילדים נהננו מאוד
... האמת, גם אנחנו
מקווה שעל כולם עברה שבת נפלאה

S r 35

New member
הנה קצת תמונות מהיום

תמונות של קיץ - שאני כל-כך אוהבת ושל עכו ... שכשמבקרים בה מבינים שוב למה האו"ם הכריז עליה כעיר לשימור וכאחד המקומות המיוחדים ביותר בעולם ת ה נ ו

למעלה