בוקר טוב !!!

• פותח הנושא Niv C
  • פורסם בתאריך

Niv C

New member
בוקר טוב !!!

מי נמצא פה הבוקר ורוצה להגיד בוקר טוב?
שאלות מישהו?
מעניין אותי מי נכנס לפה קבוע מאז נפתח הפורום.
המלצות זה כאן.

Tali1912

New member
שלומלום

בוקר בוקר
שאלה מישהו : אולי תתנו מקום נפרד לתמונות שהם באמת WOW כמו שמעלים ב picshare , לצערי אני נתקלת בתמונות סטייל picshare רק בבלוגים בקטגורית צילום, אני שואלת את עצמי לפעמים איך בלוגי צילום זוכים להצלחה יותר מאשר אלבומים בתפוז. יכול להיות שבאלבומים חלק מהגולשים שמים קיטש של תמונות <שרופות,מטושטשות, אנערף> ? או שיש עירבוביה של מכל הבא ליד, כל תמונה דוחפים לשם, מהפורומים מהקומונות ולא יודעת מה עוד, ככה מרגיש לי שאת התמונות הטובות ביותר אני מוצאת בבלוגים <הבלוג של צדוק למשל, או הבלוג "בצק אלים" צירפתי קישורים > או....... בשער הראשי למטה בתמונות הרצות. הייתי מצפה לתמונות כאלה באיזה פינה קבועה שתקימו, לא יודעת איך אבל אם אפשר תחשבו על משהו כזה.
אני מבקרת באופן קבוע מאז נפתח הפורום והוא סבבה, בתקוה רבה שהוא ישרוד לעומת פורום פליקסים והOK ודרך אגב גם הבלוג מצויין של תפוז אלבומים.
המלצות : פתחת לפני שבוע שרשור המלצות, כמובן שזה רעיון מוצלח אבל כנראה רק אני השתתפתי,
, דוקא חשבתי שאנשים ישרשרו וימליצו.

n i v1

New member
הייי

א- בנוגע לבלוג, תודה ב- עוד נצליח להרים פה שרשור תמונות מומלצות, זה יקח זמן, הפורום עוד צעיר ומתגבש. אשמח לשמוע המלצות. ג- בנוגע לבלוג של צדוק, אי אפשר להכרחי בנאדם לשים תמונות באלבומים. אפשר לבקש ולהמליץ לו. ד- בצק אלים היא צלמת אוכל מחוננת. יש לה בלוג עצמאי.

Tali1912

New member
../images/Emo202.gif

לא אמרתי להכריח, הבאתי 2 בלוגים שהם צלמים ליגה כדוגמאות וגם את האתר picshare כדוגמא לאיזה פינה הייתי מעדיפה להסתכל על תמונות בתפוז אלבומים ולא כל תמונה שאם אני לוחצת על תגית אני נתקלת לפעמים באלייסטור של תמונות. אני מתכוונת לפינה ששם יהיו תמונות שאני או אולי אתה היית תולה על הקיר כתמונה או פוסטר, חסר לי תמונות כאלה בתפוז אולי ישנם אבל אני מגלה אותן דרך השער הראשי בתמונות הרצות <אני לא יודעת אם יש מעקב שלך או של תפוז לגבי מי מדרג וכמה דירוג הוא נתן לתמונה, אבל שאני רואה תמונה שווה בתמונות הרצות אני מדרגת אותה כי יש לה פוטנציאל לה ולצלם שלה ונהניתי להביט בה>. עכשיו הסברתי יותר טוב?

Niv C

New member
יש את התמונות המומלצות

שאינן קשורות בכלל לצפייה בתמונות דרך התגיות.

למעלה