בוקר טוב

perach22

New member
בוקר טוב

ושיהיה יום גשום ומקסים לכולם אאאאאאךךךךךךךךךךך, אוהבת את הגשם הזה, את הריח של האדמה...........מממממממ את האויר הנקי, (טוב יחסית)........

my sunshine

New member
אין,

אין כמו אחרי הגשם... הריח. האויר. הרחובות הרטובים. רק האוטו שלי מלוכלך עכשיו

מנור9

New member
שום זלזול מותק, הבטוי צרות של עשירים

הוא כל כך נכון. רב הצרות של האדם באות עליו בגלל הכסף. לא סתם לימדה אותנו ההלכה 'מרבה נכסים מרבה דאגה'. ואיזהוא המאושר השמח בחלקו. אני נוסע באוטובוסים לעתים קרובות ותמיד בעמידה. אין בעיות חניה והגוף והרגליים מופעלות ובריאות. MP3 על הראש עם מוסיקת רוק והכל עובר בסבבה מגיע לעבודה רענן בלי פקקים ולחצים. הסכויים לפגוש בת זוג גדלים (באוטו שלי אני לא אמצא כלום). בקצור עשיר עם צרות של עניים....

perach22

New member
וואלה

לפגוש בן זוג באוטובוס רק הבעיה שבעירי, ובשעות שאני נוסעת, אני בערך הנוסעת היחידה אז כאן אבד לי הסיכוי
יש'ך אולי עוד רעיונות??????

אסביר...

כשלמישו יש בעיה... היא עדיין בעיה למרות שלמישו אחר היא נראית "צרות של עשירים". לבוא ולומר זאת...זה ביטול הבעיה והחוֹוֶה אותה. כשלי קשה כלכלית להחזיק ת'וילה 3 מפלסים שלי...שאני אוהבת אותה מאד... ומצביעה על קושי אישי שלי... ואתה בא ומורח ת'משפט ההוא...זה זילזול.

מנור9

New member
צר לי על תחושתך אך היא שלך אבל...

צרות של עשירים זה משפט כל כך רווח (וגם נכון) אפילו בוילה שלך. מה שהזכיר לי את הסיפור - למה מרוקאית עונה לטלפון לאט ? שיחשבו שיש לה בית גדול ולמה הפולניה עונה מהר ? שיחשבו שיש לה בית גדול וטלפון בכל חדר...

מנור9

New member
נושא ההרצאה שלי - ניהול והכוונת מתחים

פרקי ההרצאה - א. מהו מתח. הגדרה המצב בתחום המחקר. א. למה מתח. תפקיד המתח מהיבט אבולוציוני. ג. נזקי מתח בעידן המודרני. ד. דרכי התמודדות. ככלל תגובת המתח מצוייה בכולנו לפעמים אנו לא מודעים לקיומה ונזקיה. העלאת המודעות משפרת את איכות החיים והבריאות ומאפשרת לנו לקבל החלטות טובות יותר בחיים. ההרצאה היא תרומתי לקהילה אינני גובה כלום ורצה כבר פעמים רבות בפני קבוצות שונות.

o s h o 1 9 3 1

New member
זה מעניין גם אותי

האם תפרסמי היכן תקיימי את ההרצאה?....האם זה בצפון הארץ?....טוב כל שאלה כרגע מיותרת אם תאמרי בגדול היכן ומתי....אשמח לבוא,תודה. אגב אולי אבסורד אבל אני כבר בפרק ב לחיי....הכל כיום מתנהל כשורה....אולם הייתי 12 שנים גרושה....נשאתי שנית לפני כשנה....הכל טוב באמת אין טענות לכלום בכללי...כמו אצל כל זוג לפעמים ישנם דברים שמסכימים יותר לפעמים פחות אבל בדרך כלל זה בסדר וכפי שאמרתי קודם הכל טוב, גם כמובן שכלכלית רווח בבית. רק יש לי בעיה אישית אני עדיין מתוחה כל הזמן שהכל בעיניי צריך להתנהל ב100%, ותחושת הלחץ אצלי כפי שהייתי עושה הכל שהייתי לבדי.... שהכל ישולם בזמן ששום דבר לא יתפספס, ממש באותה תחושה כאילו אני לבדי כמו כשהייתי גרושה, בעלי מידי פעם אומר לי מדוע את כזו מתוחה מדוע כזו לחוצה? את לא לבד לא חסר דבר אז מדוע את מתנהלת כך.....והאמת שאם אני אומרת לו שיברר פה שישלם שם...שאני לא מגיע למשהו הוא עושה...אין בעיה כלל בזה, ובכל זאת עדיין שגורים בי הפחדים של התקופה ההיא....ומילים לא מרגיעות אותי....לכן הגיבתי להרצאת דרכי ההתמודדות מול המתח שלך .....תודה שוב על כל תשובה שתהייה!

מנור9

New member
מותק חמודה אני מזהה אצלך נטיה חזקה לניטור כעס

משפט כך כך נייטראלי שהפורום כבר שכח ממנו ושלא התייחס בכלל אליך ממשיך לרחף אצלך חזק בתודעה. לפני הכוונת המתחים כבר קיבלת נקודה לעבוד עליה כשיעורי בית. אם משפט כה סתמי גורם לך את זה תמיהני אילו משאות את נושאת על גבך מהעבר ? אני חושב שניקוי התודעה שלנו ממשקעי העבר הם צעד ראשון וחיוני לכל שינוי חיובי בחיים

אני מזהה אצלך נטיה חזקה...

להתפלספות מחורטטת. בעיה כל כך פשוטה שהועלתה כאן בפורום...שנגעה לך בנקודת הפאסיב-אגרסיב,הוציאה ממך משפט כזה מזלזל ומבטל... ואני תוהה, אלו עוד נקודות נגועות אתה נושא בטחולך. אני חושבת שטיהור הנקודות במסווה של מטהר אוויר לאחרים,הוא לא הצעד הנבון מול אנשים שמזהים אצלך ת'חולשות.

למעלה