בוקר טוב

בוקר טוב

נו ...התעוררתם , התחלתם לסדר, לנקות , לבשל
ספרו מה יש לאכול לשבת , לאן הולכים לטייל ?

סאני2

New member
וואו שרוני אני כל כך עיפה

אני לא יודעת מה קורה , אך לאחרונה הן מתעוררות פעמים בלילה דהיינו 4 קימות. מתי הן ישנו לילה שלם? למרות שבלילה בעלי התעורר. ואני לקראת הבוקר. זה מתיש... (אני חושבת שאני מקטרת בפורום הלא נכון). בכל אופן היום זה יום שישי וזה כבר טוב.... בישולים???? יש אימא ויש חמות...מזל!! אני מניחה שמחר ניקח את הבנות ונטייל בגני יהושע. שתהיה שבת שלום לכולן

anati31

New member
בוקר טוב לכל החרוצות../images/Emo24.gif

לבשל
מה זה???????? בשביל זה המציאו את אמא

עדי 4

New member
בוקר טוב

עכשו אחרונת ילדי יצאה מהבית ויש שקט. עם הקפה אני פה. השבת כמעט מוכנה ויש דברים טובים לאכול. תשאלו את אורנה=אשת הדייג שקיבלה חלק מהארוחה ישר למחשב בביתה. שבת שלום אני

בקר טוב לכולכן

בסד בקר טוב לכול חברי הפורום , שהיה לכם שבת מלאה הפתאות ,וטיולים ,ומלאה אוכל טעים ,עליזה

עליזה היקרה

סליחה, אבל.... אני לא מצליחה להבין את החתימה הקבועה שלך... מה זה אמור להיות בסוף?!

ריגשית

New member
בוקר טוב../images/Emo42.gif

בימי שישי אני תמיד מבשלת וגם אוהבת את זה מאוד. אני דווקא לא אוהבת לקחת אוכל מאמא שלי או חמותי. היום ממש בא לי לקחת חופש מהמטבח ולעשות לי יום חופש, אז החלטנו שהיום אנחנו אוכלים בחוץ. בתיאבון ושבת שלום

anat30g

New member
כבר כמעט צהרים

התעוררנו מוקדם, אבל רק עכשיו אני מגיעה למחשב, בד"כ יום שישי הוא יום להתעמלות, קניות, בישולים... אבל היום אני לא צריכה לבשבל כלום - השבת יש שבת בר-המצווה במשפחה של בן-זוגי, וכל המשפחה המורחבת מגיעה לשבת לעיר, חלק ישההו בבתים של בני המשפחה תושבי העיר, חלק ישההו במלון, אנחנו כמובן נשאר בבית שלנו - אנחנו גרים במרחק של 3 דקות מהמלון. - כל שלוש הארוחות יהיו במלון - אז אני לא צריכה לבשל או להכין שום דבר לשבת

מתה על יום שישי עם הבישולים

שלי, יאמי קבוע יש לי טיגונים של חצילים וכרובית ופלפל חריף, שניצלים ועוד טיגונים למיניהם, אחר כך מבשלת לערב או שהולכים לחמותי, מחר אני הולכת לטייל בגבעת השלושה מוכרים דברים מדהימים לבית, אני מתה על כל הקישקושים שתלויים לי בבית וגם לקנות וילונות מאורגנזה בזיל הזול

bell2002

New member
בוקר טוב, אני כבר חזרתי מהעבודה...

יש לי לחמניות עם פרג שמחכות להתפחה שנייה ולתנור. העוגה מיד אחריה. אח"כ צהריים. בערב אנחנו אצל הוריי ומחר בצהריים נאכל על האש במרפסת. מבחינה זו אני מסודרת. שתהיה שבת שלום!!!

ריביקי

New member
אחר הצהריים טובים../images/Emo185.gif

אז מה עכשיו כולם מתכוננים לארוחה שהאמא או החמה או הן בישלו
או שאתם פשוט עובדים וכל כך שקט פה
אז שבת שלום ,תעשו הרבה כיף ,סעו בזהירות לטיולים ותאכלו הרבה פירות של קיץ...

למעלה