בוקר טוב!!!

lee_1

New member
בוקר טוב!!!

בוקר טוב חברי המכורים.... אני עוד לא פתחתי את העיניים ואני כבר מחוברת... באיי סי קיו שלי מחובר מישהו אחד והוא נמצא במצב לא נמצא (כי הוא ישן)... הרבה זמן לא עבר עליי בוקר משעמם שכזה אבל אני ממשיכה לגלישה שלי ברחבי האינטרנט כדי למצוא אתר שאני אוכל להעביר בו את זמני עד שעוד מישהו יתעורר ואני אוכל לדבר איתו.... אם למישהו יש אתר טוב להמליץ לי עליו אני ישמח לשמוע עליו (במקרה שאני לא מכירה אותו :) ) זהו...אני הולכת...למען האמת הייתי אמורה עכשיו לצאת מהבית כי אני חייבת ללכת לאיזשהו מקום אבל האינטרנט יותר מעניין אז אני מעדיפה לא ללכת. וחוץ מזה שמחר יש לי מבחן באנגלית שאם אני לא יקבל בו ציון טוב זה הורס לי הכל ומחרתיים יש לי מבחן במתמטיקה... ושכחתי לציין ששניהם מועדי ב` כי לא עשיתי אותם במועדי א`. ביי וכל המכורים ואלה שלא אני מציעה לכם להתנתק עכשיו כדי לא להתמכר שלכם, lee

e-magine

New member
בוקר טוב לי

מה ההורים שלך אומרים על עניין המבחנים?

lee_1

New member
מה הם אומרים...

לפניי חודשים בערך היה לי מבחן חשוב במתמטיקה שההורים שלי ידעו מתי הוא. יום לפניי המבחן הם אמרו לי לעזוב את המחשב וללכת ללמוד,אני אמרתי שאני לא רוצה ואבא שלי אמר שאין לו בעיה שאני לא ילמד אבל אם אני יקבל מתחת ל-80 אני לא נכנסת יותר לאיי סי קיו עד למבחן הבא (זה שמחרתיים)-באותו יום הייתי יותר מ-7 שעות באיי סי קיו אז עקרונית אסור לי להיכנס בכלל לאיי סי קיו אז אני נכנסת בלילות או מתי שהם לא בבית. לגביי שאר המבחנים אני פשוט לא אומרת להם מתי הם כי אני יודעת שהם לא יעזבו אותי ואין לי כוח בשבילהם.... :)

e-magine

New member
לי זה נשמע די גרוע

השאלה היא אם את מעוניינת להצליח בבחינות האלה.

2B LoOnY

New member
אהההם...

מ-ש-ג-ע-ת-!!!! מי ער בשעה כזאת מוקדמת בבוקר בחופש???????! קמתי היום ב1 וזה רק בגלל שהעירו אותי הרגע גיליתי שאחותי אמרה לי משהו ובכלל לא הקשבתי לה-כי קראתי את ההודעה שלך למזלי-אני מזליסטית-לא צריכה (נכון לעכשיו) להתכונן הרבה למבחנים אין לי מחברות ואני רק מקשיבה בשיעורים מתכוננת חצי שעה עד שעתיים מקסימום למבחן (עם מחברת מצולמת, כמובן) ומוציאה בסביבות 90. וזהו. יש הרווחי עוד איזה עשר דקות על המחשב-אחותי הלכה להכין ספגטי (אוףףף, שוב ספגטי! מסתבר שזה מה שהיא אמרה לי ש``לא שמעתי`` מקודם) בקיצר-מה שרציתי להגיד, שבין השאר אני גם מכורה לטלפון ולשינה. ה-ר-ב-ה- -ש-י-נ-ה- אז אל תקומי כל כך מוקדם בבוקר! (אני קמה כל בוקר בשש וחצי כך שאני חושבת שני ראויה לשינה בחופש) לילה טוב (האומנם? [זה מה שהמורה שלי לבית מדרש (אל תשאלו אותי מה זה-סתם בירבורים על נושאים לא מציאותיים) תמיד אומרת בהרמת גבה]) ודבר אחרון אחרון (הפעם באמת) שמתם לב שאני אוהבת לשים הרבה סוגריים? :p

lee_1

New member
זה לא בשליטה...

אני לא קמה מוקדם כי אני אוהבת לקום מוקדם אני פשוט מתעוררת מוקדם כי ככה אני... ובקשר למבחנים- אני רוצה להצליח ואני גם מצליחה אבל אני לא לומדת

e-magine

New member
הרגעת אותי קצת

אם כי אני עדיין דואג לך, בעניין הזה של ההתמכרות. אני שמח שאת מצליחה. בסופו של דבר, זה נכון, יש לא מעט חברה` שמצליחים בלימודי תיכון בלי ללמוד. ויש גם שלא. באוניברסיטה זה כבר לא כל כך הולך.

טל עדתו

New member
שעון ביולוגי

הדבר המעצבן שמעיר אותנו גם אם אנחנו צריכים עוד שינה

2B LoOnY

New member
וכרגיל

רשמתי בטעות תחת השם של אחותי ההודעה למעלה שלי טוב חייבת לעוף לרופא, בא ביי

למעלה