בוקר יום חמישי,,,

liz_liz

New member
סער ...

אני מבינה שהתורן עדיין מורם .. אז יאללה ספר סיפורון .... קצת אקשן על הבוקר לא יזיק..

sahr12

New member
את אוהבת אמבטיה...??חחחחחחחח

הרמתי אותך והכנסתי אותך למים החמים והריחנים פסקתי את רגליי ואת ישבת בינהם גבך אליי חיבקתי אותך ברגליי והתחלתי מעסה ומנשק ומלקק אותך בגבך כאשר לאט לאט ידיי יורדות לעבר שדייך צבטתי את פטמותייך הנוקשות והתחתלתי לרדת לעבר ירכייך עיסתי אותך והרגשתי בין טיפות המים את הנוזל החם שיורד ונוזל משפתי פותך סובבתי אותך אליי שפנייך מול פניי צללתי לתוך המים והרמתי את ישבנך קמעה כך שהפות צף מעל פני המים פשקתי קמעה את שפתייך והתחלתי מלקק אותך לאורך הפות לאט לאט לאאאט לאאאאאאט לאאאאאאאאטטטטט מעלה ומטה מעלה ומטה השפתיים החלו להפתח עוד ועדו והדגדגן החל לצוץ כפרח הנפתח בעת פריחתו תפסתי אותו בין שיניי והתלחתי למצוץ אותו התחלת לגנוח ולאחוז את ראשי מצמידה אותו לשפתייך אני מוצץ ןאת גונחת טעם הדגדגן מעורב במי האמבט גרמו לרטט בגופי ולאנחות כבדות מגופך ידיי אוחזות בישבנך מרימות אותו אליי ושפתיי מוצצות אותך הרמתי את ראשי ונשיקתיך בפראות נשיקות מוטרפות וחזקות אנו מתנשקים והמים שוצפים וקוצפים עלינו הצמדתי אותך אליי מושיב אותך על איברי המתוח והעבה (יש מחלוקת לגבי המידות..חחחחח) החדרתי אותך אליי ובחדות צרחת הנאה נפלטה מגופך התנועענו באמבט את יוצאת ונכנסת יוצאת ונכנסת גונחת ונאנחת ורוצה עוד עוד פי יונק את שדייך וידיי אוחזות בישבנך מלטפות את חריץ ומלטפות את פי הטבעת ואת ממשיכה לצאת ולהיכנס סובבתי אותך בתוך המים והשענתי אותך על גב האמבט הרמתי את רגלך מעל האמבט כך שהנרתיק שלך נפתח לרווחה ודגדגנך נצץ מבעד למים ואז בחדירה חזקה וחדה חדרתי אלייך פמפמתי אותך כחנש דקות עד שבצרחה אדירה גמרנו יחדיו התחבקו כמה דקות במים רוצים להמשיך ולהרגיש אחד את השני התקלחנו ויצאנו מהמים נגבתי אותך וייבשתי אותך הלבשתי אותך בתחתון הבורדו ובחזיית הבורדו ...את חובבת סטים...חחחחחח והתפזרנו לעבודה......חחחחחחחחחחחח זה הוא כתב...

י פ ע ת

New member
סער, דן בן אמוץ מתהפך בקברו עכשיו

חחחחח בוקר טוב לכולם.....באתי לחפוזון

גיוRא

New member
ז´תרימי כבר ת´חצאית.....

איך את מסובבת אותי... את מסובבבבבבבתתת אותיייי

קסומה

New member
לא הבנתי משהו......

"צרחת הנאה נפלטה מגופך"?????????????????? אחסוך ממך את האסוציאציה שעלתה בראשי........חחחחחחחחחחח

sahr12

New member
תגידי את בתולה????חחחחחחחח

כשסקס טוב,ומענג...כל הגוף אומר שירה... אבל מה לך ולזה.....:)

בואי קסומית יד ביד,,,

נלך יחדיו,, אגב,, בחלק משיעורי ריקודי בטן,, מלמדים גם פיתוח קול ,, למי שרוצה,,

liz_liz

New member
אינעללללללל העולם ... סער ....

עצמתי עייניים .. שובב אתה .....

בוקר אור../images/Emo42.gif

ועוד בוקר שמשי הגיע ועוד בוקר עליז עלה. למה עליז? ככה. כי בא לי. מה גם שיש לי יום שלם בכיתת מחשבים, ואין מאושרת ממני......חחחחחחחחחחח אז.....אחלה בוקר לכולם.

למעלה