בוקר

MaryJane1

New member
בוקר../images/Emo59.gif

שמעו... אני נמצאת בבעיה.. אני חושבת אז הפסקתי עם החומר כבר משו כמו שבוע לא נגעתי אבל פה ושם קריסטל. מה זה אומר עליי?! שאני פשוט חולת סטלות ולא מסוגלת להסתדר בלי משו שמשנה תודעה או שזה יכול להיות מן שלב מעבר והתאוששות כזאת, שאני מנצלת את הקריסטל כדי שישכיח לי את החומר? עוד מעט אני מתחילה לעבוד, להרוויח קצת כסף משלי (הגיע הזמן ב'מת!!!) ואני מקווה שזה יעסיק אותי וישכיח ממני את כל הבלאגן... אני הגעתי למסקנה שאני לא צריכה ללכת לגמילה אני אעשה את זה פשוט בעצמי. לא חסרים כאלה שהיו מכורים גם 7 שנים ויצאו מזה בזכות עצמם........ למה שאני לא אוכל?!

N a r n i a

New member
תמיד חסרים כאלה ../images/Emo13.gif

הלוואי על כולנו. אף אחד לא יכול להכריח אותך לקבל עזרה מאף אחד אם את לא רוצה, אבל זה נראה לי רעיון טוב שלא תעשי את זה לגמרי לבד אלא בליווי של עוד מישהו שידע מה קורה איתך וידע לתת לך עזרה נוספת כשצריך.

MaryJane1

New member
יש לי עובדת סוציאלית

שרק תוקעת אותי במוסדות הבת **** וסתם עידכון.... פתחו לי תיק היום ומעצר בית ל5 ימים מישהו יודע מה קורה אם מפרים את המעצר ויוצאים החוצה?! כי מי יכול לסבול 5 ימים לשבת בבית?!

tanay111

New member
רק אם

יתפסו אותך אז יעסו לך משהו ומה הסיכוי שזה יקרה

tanay111

New member
תראי

כול הכבוד שהפסקת עם החומר אבל את מחליפה התמכרות בהתמכרות קריסטל בחומר זה לא הולך ככה שעושים גמילה עושים גמילה מהכול גם מאלכוהול גם מאלכוהול ומכול דבר שמשנה מצב רוח נכון שזה מאוד קשה אבל אין מה לעשות תראי אני תקופה ארוכה גם עשיתי ככה הייתי מחליפה התמכרות בהתמכרות מפסיקה להשתמש בחומר ומשתמשת רק בקריסטטל אבל זה לא הולך ככה ודרך אגב רק שתדאי לך קריסטל זה סם לא פחות מחומר אולי אפילו יותר גרוע ובקשר לזה שאת חושבת שאת חושבת שאת לא צריכה ללכת לגמילה תראי יכול להיות שאת לא צריכה מרכז גמילה תראי אבל לבד אי אפשר לפחות תלכי לאנ איי זה יעזור לך אמרת שאת נמצאת גם אצל עובדת סוציאלית אז על תוותרי על זה לי זה עוזר ואני מאמינה שאין דבר שעומד בפני הרצון אני גם נגמלתי די לבד הרבה בזכות האנ איי הייתי שבוע רק בגמילה ואנ איי הרוב ועובדת סוציאלית עוןד מאט מתחילה מרכז יום בהצלחה לך אבל על תחליפי חומר בחומר טניה

MaryJane1

New member
זין על כל הסמים האלה.... באמת נמאס

ותכלס הקריסטל זה באמת יותר גרוע מחומר, יואו הדודות האלה בלתי נסבלות קיצקץ הגיע הזמן לחתוך מכל דבר שמשנה תודעה כל דבר. כולל גברים. סלמאת זונות

tanay111

New member
הקריסטל הזה מה זה

חרא תתרחקי מה זה כי זה משגא אותך כול הזמן בה לך עוד ועוד את לא יכולה להפסיק את מגיעה למצב שאת משתגעת ואת מאוד מרזה לא אוכלת לא יושנת כול היום רק מחפשת כסף פשוט נורא . תגידי חשבת ללכת למרכז יום ??? אני הולכת היום הייתה לי ועדת אבחון את האמת לא ממש בה לי אבל מה איכפת לי לנסות לא ילך לי אני יכולה תמיד ללכת אף אחד לא מחזיק אותי בכוח ... אני באמת מציאה לך ללכת לאנ איי אני חושבת שאת תתחברי לזה אולי בהתחלה זה לא יראה לך אבל תני לזה צאנס את האמת עוד לא ראיתי מישהו שלא היתחבר לזה . בהצלחה

למעלה