בו!

truelovewaits

New member
בו! ../images/Emo3.gif

חברי העופות! (אתם יודעים מי אתם) מה קורה ? עופי עלה לי רעיון, אולי התפקיד שלי במועדון יתפקד גם פה? גאוני לא ? :) אין לי איזו שנינות לכתוב על אף אחד מחברי הלהקה אני מצטערת ... אשתדל לחשוב על משהו מקורי לכתוב. בינתיים תהיו חייבים להסתפק בההצהרה הבאה: כ ר ג י ל - אני הולכת לשירותים. לכן אנטוש פורום זה עד שאחזור משיעור הכינור. אין לי מושג למה אני ממשיכה לכתוב כאן, ולמה אני כותבת דברים כאלו בפורום. טוב נו...אלך לי

Her Circulation

New member
אני בבית כעת אך עוד מעט

אלך. אני למסיבה אני למסיבה אני למסיבה קשה להבין

truelovewaits

New member
מה?!

תומי-מסיבה? תומי-מסיבה? תומי-מסיבה? באמת קשה להבין ?? מי הצליח להוציא אותך למסיבה?? אני מעריצה את האדם (כל עוד זאת לא ג´וליה)

truelovewaits

New member
חחח אני ? צינית? חס ושלום!

סתם לא, אתה מצחיק בפארטיות ("ברבות" שהייתי בהן)
בקיצור תהנה!

truelovewaits

New member
טעות בדברייך!

פארטיות היא מילה שאני משתמשת בה הרבה לאחרונה (אם זה טוב או לא טוב זה כבר משהו אחר). חוץ מזה, שיש לי מצב רוח נחמד עכשיו...לשנינויות מסוג זה או אחר. הכל בשביל להתחמק משעורי בית באלגברה

Lull

New member
אני בשוק. :-O

אה רגע...... גם אני לא הולכת למסיבות הרבה. כל הכבוד תומי! תראה לעולם מי אתה! גו תומי! *אהמ*

truelovewaits

New member
זה כבר משהו אחר...

את לא הולכת למסיבות כי לא מזמינים אותך
חחחח סתם. "אני אוהת אותך ניצי"
חוץ מזה...אם תלכי למסיבות במקומות כמו הסיטי הול, יפוצצו אותך

Lull

New member
הופה!!!

זהו חברים! שי-לי הגיעה! עכשיו מתחילה המסיבה!

truelovewaits

New member
פארטייה אחת גדולה!! ../images/Emo41.gif

אבל אנשים עדיין לא מכירים אותי פה. קורה. <------ניצי בגללך אני כל הזמן אומרת "קורה"! גרררררר אגב...יש פה סימנים ממש מוזרים. די מצחיקים תאמת... היי ניצי! הינה את!!!
חחחחחח ממש דומה לך !

Lull

New member
דומה לי?!

הא!!
זה דומה לך. כן כן. את שמעת מה אמרתי.

truelovewaits

New member
רגע רגע רגע

ניצי, אני מכירה אותך כבר יותר משנה ואת לא אומרת לי שיש לי עלה ירוק בין השערות?!?!?!?
שערורייה! טוב נו...מתי אני אתחיל לעשות שיעורים במתמטיקה? הממ....

Lull

New member
שי-לי שי-לי שי-לי..../images/Emo3.gif

אני צריכה להגיד לך שיש לך עלה ירוק בין השערות?! הגיע הזמן שתסתכלי במראה לפעמים!!!!!!! את לא חושבת?!!? הא?! ואחרי זה תעשי שיעורים במתמטיקה. [רוצה לעשות גם בשבילי ?]

truelovewaits

New member
אם אני לא טועה

יקירתי, למרות מראך, את עדיין יותר מבוגרת ממני (בשנה שלמה!) ל כ ן החומר הנלמד אצלך בכיתה יותר קשה משלי. ואת יודעת מה?? אמא מכינה לי ביצה לך לא! הא!~!~!~!

למעלה