בזמן שהחטופים נמקים בשבי: מחבלי הנוח'בה מקבלים ייצוג משפטי

סטילהוק1

Well-known member

בזמן שהחטופים נמקים בשבי: מחבלי הנוח'בה מקבלים ייצוג משפטי​

בערוץ 'כאן 11' דווח, כי מאות מחבלי נוח'בה החשודים בחטיפה, רצח ואונס, נפגשו בחודש האחרון עם עורכי דין​

לא מבין למה היוחמאסית השמאלנית חובבת המחבלים אינה מפוטרת עדיין מתפקידה. מדובר בצרה צרורה ובושה גדולה למדינת ישראל שזו היועמ"שית שלה.
בכל מדינה אחרת היא כבר היתה מפוטרת מתפקידה על התנהלותה לטובת האוייב הרצחני, ועוד בזמן מלחמה.

חבל שהיא וכל השמאלנים הרדיקלים חובבי המחבלים לא היו בעוטף ב 7.10 במקום כל הקורבנות החפים מפשע שנרצחו ונטבחו שם. :mad:

פולגאר

Well-known member

בערוץ 'כאן 11' דווח, כי מאות מחבלי נוח'בה החשודים בחטיפה, רצח ואונס, נפגשו בחודש האחרון עם עורכי דין​

לא מבין למה היוחמאסית השמאלנית חובבת המחבלים אינה מפוטרת עדיין מתפקידה. מדובר בצרה צרורה ובושה גדולה למדינת ישראל שזו היועמ"שית שלה.
בכל מדינה אחרת היא כבר היתה מפוטרת מתפקידה על התנהלותה לטובת האוייב הרצחני, ועוד בזמן מלחמה.

חבל שהיא וכל השמאלנים הרדיקלים חובבי המחבלים לא היו בעוטף ב 7.10 במקום כל הקורבנות החפים מפשע שנרצחו ונטבחו שם. :mad:

למה חלק מהמחבלים מוגדרים "לוחמים בלתי חוקיים" ועליהם נאסרת פגישה עם עורכי דין? יש ביניהם לוחמים חוקיים? מה ההגדרה של לוחם חוקי? :-/

נערך לאחרונה ב:

סטילהוק1

Well-known member
יותר פשוט לי לשאול את אלו שעדיין לא העיפו אותה למרות רצונם, היא שיחקה בהם וגרמה להם להשאיר אותה בתפקידה.
אני הייתי בועט אותה כבר מזמן מתפקידה, כי היא לא מייצגת את הממשלה ואת המדינה אלא את אוייביה ושונאיה. ולכן חובה להחליפה.

גמד הונגרי

Active member

לא מבין למה היוחמאסית השמאלנית חובבת המחבלים אינה מפוטרת עדיין מתפקידה.
בגלל המלחמה הארורה ששיבשה לנו את ההפיכה.
מדובר בצרה צרורה ובושה גדולה למדינת ישראל שזו היועמ"שית שלה.
אל תדאג
אוטוטו המלחמה נגמרת ונוכל להשלים את ההפיכה
נראה איך תדבר כשאמירה כזאת תכניס אותך לקלבוש

סטילהוק1

Well-known member
יותר פשוט לי לשאול את אלו שעדיין לא העיפו אותה למרות רצונם, היא שיחקה בהם וגרמה להם להשאיר אותה בתפקידה.
אני הייתי בועט אותה כבר מזמן מתפקידה, כי היא לא מייצגת את הממשלה ואת המדינה אלא את אוייביה ושונאיה. ולכן חובה להחליפה.

אל תדאג
כדאי שתשים לב ראש קלבסה שרוב הציבור, יותר מ 80% נגדכם כנופיית בוגדים עלובים. ואם כבר אחרי המלחמה מי שיישב בקלבוש על בגידה בזמן מלחמה זה אתם.

גמד הונגרי

Active member
כדאי שתשים לב ראש קלבסה שרוב הציבור, יותר מ 80% נגדכם כנופיית בוגדים עלובים. ואם כבר אחרי המלחמה מי שיישב בקלבוש על בגידה בזמן מלחמה זה אתם.
בכל הסקרים אנחנו מביסים אתכם ומקימים ממשלה הונגרית יום אחרי המלחמה
בג"צ, בצלם, והיועמ"שית - כבר בצד שלנו
אז אין שום סיבה להמתין שביבי יסכים לעשות בחירות

הפיכה - עכשיו!!!

סטילהוק1

Well-known member

אל תדאג
בכל הסקרים אנחנו מביסים אתכם ומקימים ממשלה הונגרית יום אחרי המלחמה
בג"צ, בצלם, והיועמ"שית - כבר בצד שלנו
אז אין שום סיבה להמתין שביבי יסכים לעשות בחירות

הפיכה - עכשיו!!!
אוויל משריש, רק בשקרים אתם מובילים. אלה שאתם עושים עם עצמכם.

גמד הונגרי

Active member
היא פועלת בהתאם למנדט שנתנו לה
לפי כל סקר שערכנו מאז תחילת המלחמה,
לקואליציה הונגרית יש מעל 50 אחוז
יש פער עצום בין זה לטענה שלך על 20 אחוז
אוויל משריש, רק בשקרים אתם מובילים. אלה שאתם עושים עם עצמכם.
מה זה משנה?
זה כבר התקבע בדעת הקהל
עכשיו נותר רק לתת את מכת החסד

סטילהוק1

Well-known member
היא פועלת בהתאם למנדט שנתנו לה

לפי כל סקר שערכנו מאז תחילת המלחמה,
לקואליציה הונגרית יש מעל 50 אחוז
יש פער עצום בין זה לטענה שלך על 20 אחוז

מה זה משנה?
זה כבר התקבע בדעת הקהל
עכשיו נותר רק לתת את מכת החסד
הדבר היחיד שכבר התקבע בדעת הקהל זה שאתם חבורה של בוגדים בזויים ונאלחים ושמקומכם בתא המעצר עם חבריכם הנוח'בות שהזכויות היחידות שהייתי נותן לחלאות הללו זה לעשות לכם מה שהם רוצים.

נערך לאחרונה ב:

גמד הונגרי

Active member
הדבר היחיד שכבר התקבע בדעת הקהל זה שאתם חבורה של בוגדים בזויים ונאלחים ושמקומכם בתא המעצר עם חבריכם הנוח'בות שהזכויות היחידות שהייתי נותן לחלאות הללו זה לעשות לכם מה שהם רוצים.
אז למה בכל הסקרים אנחנו מביסים את הביביסטים?

DANIAVNI

Well-known member

היו צריכים כבר בשטח לתת להם כדור בראש, עכשיו העניינים יסתבכו ואנחנו נצא טמבלים .
חצי מהמחבלים ישתחררו הביתה כי אי אפשר יהיה להוכיח את אשמתם לפי הדין הפלילי
לא בטוח שיש ראיות נגד על מי שעצור .
אפילו אם מישהו מחבל והיעו ראיות לא בטוח שהקפידו לשמור לתעד ולאסוף
אלא אם כן ישנם חוקים במיוחד בשבילם .

סטילהוק1

Well-known member
היו צריכים כבר בשטח לתת להם כדור בראש, עכשיו העניינים יסתבכו ואנחנו נצא טמבלים .
חצי מהמחבלים ישתחררו הביתה כי אי אפשר יהיה להוכיח את אשמתם לפי הדין הפלילי
לא בטוח שיש ראיות נגד על מי שעצור .
אפילו אם מישהו מחבל והיעו ראיות לא בטוח שהקפידו לשמור לתעד ולאסוף
אלא אם כן ישנם חוקים במיוחד בשבילם .
כמו שאמרתי, מחבלים צריך לחסל בשטח ולא לקחת שבויים כדי שאח"כ היוחמאסית והשמאלנים הבוגדים ידאגו להם ולזכויות המחבלים שלהם.

DANIAVNI

Well-known member
כמו שאמרתי, מחבלים צריך לחסל בשטח ולא לקחת שבויים כדי שאח"כ היוחמאסית והשמאלנים הבוגדים ידאגו להם ולזכויות המחבלים שלהם.
האמת שיש לנו בעייה קשה
אנחנו גוזרים הרבה קופונים מכך שאנו נחשבים למדינה דמוקראטית נאורה
ברגע שננקוט צעדים כגון
- ירי באדם שמרים ידיים
- עשיית משפטי ראווה מגוחכים ולא משפט צדק
אנחנו נקבל מעמד של מדינה שמפרה את החוק הבינלאומי וככזו גם נפסיד הרבה מאוד
השאלה האמיתית
האם אנחנו נרוויח יותר משנפסיד מהפרת חוקים בינלאומיים ?

סטילהוק1

Well-known member
האמת שיש לנו בעייה קשה
אנחנו גוזרים הרבה קופונים מכך שאנו נחשבים למדינה דמוקראטית נאורה
ברגע שננקוט צעדים כגון
- ירי באדם שמרים ידיים
- עשיית משפטי ראווה מגוחכים ולא משפט צדק
אנחנו נקבל מעמד של מדינה שמפרה את החוק הבינלאומי וככזו גם נפסיד הרבה מאוד
השאלה האמיתית
האם אנחנו נרוויח יותר משנפסיד מהפרת חוקים בינלאומיים ?
ומה זה נותן לנו בדיוק? מתייחסים אלינו אחרת מכל מדינה אחרת, אוסרים עלינו להגן על עצמינו ממבקשי השמדתנו בטענה שאין לנו זכות להגן על עצמנו, שופטים אותנו בהאג על "רצח עם" שמעולם לא ביצענו, עוצרים לנו משלוחי נשק ומנסים בכלל לאסור לשלוח לנו כאלה. זה מה שעולה לנו בלהיות אובר-מוסריים להחליא, שלא לדבר בכלל על כמה שזה פגע במדינה ופיזית באזרחיה ההתנהלות המפגרת הזאת שאף מדינה אחרת בעולם ואף צבא אחר בעולם לא מתנהלים על פיה.

Harrington

Well-known member
מנהל

טוב הדברים האלה הם נטו כדי שלא ייאמר לאחר מכן שעברנו פשעי מלחמה (מה שייאמר בכל מקרה-הפתעה הפתעה). אפשר להבין את ישראל אם על-ידי פעולה פשוטה כזאת היא יכולה למנוע את זה (לפחות בנושא זה). גם אם מוסרית יש כאן בעיה.

למעלה