בחול המועד אני נוסע עם הילדים

yanivkoren

New member
בחול המועד אני נוסע עם הילדים

לכינרת. היכן יש מקום בו ניתן לדוג בקלות דגים גם מאוד קטנים לצורך החוייה? בתודה מראש יניב קורן

alonps

New member
../images/Emo110.gifדייג בכינרת

בכינרת כולה ניתן לדוג אבל ישנם מס´ מקומות נוחים ונחמדים. למשל מעגן עין גב, וגם השפך הצפוני של הירדן לכינרת. אני מציע לך להצטייד בגרגרי תירס (מקופסה), או בצק על בסיס שמן ומים וקרס 10-12. בכל מקום יש מושטים קטנים וקרפיונים. אל תיתן לילדים להוריד מושטים מהקרס - זהירות יש להם קוצים ולעיתים עלולים לגרום לזיהומים. השתמש במטלית! בהצלחה, גדל דייגים צעירים...
אלון פס

ה ד י י ג

New member
המשך חשוב.....

ואם זה רק בשביל הכיף אז אל תשכח להחזיר אותם למים, הכי חשוב.

obb

New member
בחוף סוסיתה אני יודע שיש דייג טוב..

פשוט להכנס למיים עד לביצים ולדוג ולהשליך ממש קרוב אפילו כך שתראה את הדגים נוגסים ובמקרה של בורים תעבוד לפי העין ולא לפי מצוף....... אני מציע לך בצק כי על תירס הקטנים לא נתפסים ב ד"כ

HelloweeN

New member
אמת. מעגן עין גב אכן מקום מעולה

לדייג. יש באזור הרבה שפמנונים לפי מה אני זוכר. ובאמת היה לי דיג די מוצלח במקום.

yanivkoren

New member
אודה לך אם תוכל לפרט

היכן בדיוק בשפך הצפוני? האם מדובר במקום בו הילדים יכולים לשבת על שפת האגם או עליהם להיכנס למים? האם אני צריך להביא חכה מקצועית או מספיק קנה במבוק עם חוט דייג? באילו קרסים (גודל) כדאי להשתמש? בתודה מראש יניב קורן

alonps

New member
../images/Emo110.gifהשפך הצפוני

בעיקרון ישנה ירידה מהכביש לחיבור ירדן-כינרת זהו איזור סלעי שניתן לעמוד בו - גם ילדים. לשאלתך בנושא חכה או במבוק, כמובן שיש עדיפות לחכה, אבל אני מניח שגם במבוק יעשה את העבודה. קח מצופים ומשקולות מתאימות וקרסים 10-12. בעיקרון ניתן גם להשתמש בשיטה של לייזר עם
ושעון.
אלון פס

yanivkoren

New member
זה מה שידעתי האם הירידה מהכביש

לחיבור ירדן-כינרת הינה מקום ספציפי או איזור כללי. האם תוכל לכוון אותי ביתר דיוק האם בשטח פארק הירדן? סליחה מראש על הנודניקיות יניב קורן

alonps

New member
../images/Emo110.gifירידה לכביש

יניב, לצערי אני לא זוכר בדיוק... הרבה זמן לא הייתי שם אבל אני חושב שזה באיזהשהו מקום בין חוף אמנון למג´רסה. מצטער שאין לי נ.צ. מדוייק
אלון פס

למעלה