בחזרה לרכבות

מצב
הנושא נעול.

איליה.

New member
כן, תמיד אפשר, אם זה מסתדר עם לוח

רכבת פרברית

האם בכל מקרה ניתן לעלות על הפרברית אחר כך להחליף רכבת? או שזה כבר סידור אחר, מחיר אחר? אין לי שום דבר נגד הרכבות הישנות חוץ מה"אל חלד הצרפתית" האפורה, היא זוועתית. חוץ מזה נראה לי מאוד מוזר שבקוים הקצרים "הפרבריים" נותנים רכבות נהדרות ואילו לקו שחוצה את חצי המדינה ויותר מזה כמו נהריה - ב"ש מגיעות רכבות ישנות. המסלול שלי זה בדרך כלל ת"א נהריה שזה זמן לא קצר וזה לא ממש סימפטי, במיוחד שזו האפורה.
כן, תמיד אפשר, אם זה מסתדר עם לוח
הזמנים. וזה אותו מחיר.

tzvika pick

New member
זה לא עניין של רכבות מהודרות

רכבת פרברית

האם בכל מקרה ניתן לעלות על הפרברית אחר כך להחליף רכבת? או שזה כבר סידור אחר, מחיר אחר? אין לי שום דבר נגד הרכבות הישנות חוץ מה"אל חלד הצרפתית" האפורה, היא זוועתית. חוץ מזה נראה לי מאוד מוזר שבקוים הקצרים "הפרבריים" נותנים רכבות נהדרות ואילו לקו שחוצה את חצי המדינה ויותר מזה כמו נהריה - ב"ש מגיעות רכבות ישנות. המסלול שלי זה בדרך כלל ת"א נהריה שזה זמן לא קצר וזה לא ממש סימפטי, במיוחד שזו האפורה.
<נושא> יותר או פחות. הדאבל-דקים מיועדים לנסיעות פרבריות, בעוד רכבות המודו והקרונועים מיועדים לנסיעות בין-עירוניות.

איליה.

New member
סתם משהו שלא קשור

<נושא> יותר או פחות. הדאבל-דקים מיועדים לנסיעות פרבריות, בעוד רכבות המודו והקרונועים מיועדים לנסיעות בין-עירוניות.
סתם משהו שלא קשור
סליחה על הקטנוניות
לא יותר פשוט להעתיק ולהדביק את הנושא לתוך ההודעה, מאשר לכתוב "<נושא>"? ממילא לקורא לוקח 20 שניות להבין למה התכוונת כשכתבת "<נושא>"

tzvika pick

New member
יכול להיות שאתה צודק

סתם משהו שלא קשור
סליחה על הקטנוניות
לא יותר פשוט להעתיק ולהדביק את הנושא לתוך ההודעה, מאשר לכתוב "<נושא>"? ממילא לקורא לוקח 20 שניות להבין למה התכוונת כשכתבת "<נושא>"
יכול להיות שאתה צודק
אבל זה הרגל כתיבה שצברתי ברשת אחרת, וכנראה שקשה לי להתנתק ממנו..

רכבת ישראל בדיחה

יכול להיות שאתה צודק
אבל זה הרגל כתיבה שצברתי ברשת אחרת, וכנראה שקשה לי להתנתק ממנו..
רכבת ישראל בדיחה
תראו הרכבת מאחרת באופן קבוע בימי ראשון חמישי שישי וערבי חג ואף באמצע שבוע תמיד יש איזו רכבת שמתקלקלת וחוסמת את המסילה או סתם איחור בגלל הצורך לעמוד בצד ברוך השם שאני לא צריך יותר לנסוע לבסיס עם רכבת ישראל כי איתה אני אף פעם לא מגיע בזמן ותודה לאל שאני נוסע עם אגד לבסיס.

tzvika pick

New member
מצטער להודיע לך, אבל גם אגד לא משהו

רכבת ישראל בדיחה
תראו הרכבת מאחרת באופן קבוע בימי ראשון חמישי שישי וערבי חג ואף באמצע שבוע תמיד יש איזו רכבת שמתקלקלת וחוסמת את המסילה או סתם איחור בגלל הצורך לעמוד בצד ברוך השם שאני לא צריך יותר לנסוע לבסיס עם רכבת ישראל כי איתה אני אף פעם לא מגיע בזמן ותודה לאל שאני נוסע עם אגד לבסיס.
מצטער להודיע לך, אבל גם אגד לא משהו
נכון שרכבת ישראל סובלת ממחלות ילדות קשות. נכון שחלק מהקרונות במצב תחזוקתי גרוע ונכון שיש איחורים רציניים לפעמים. אבל כל זה קורה גם באגד, ובעצם כמעט בכל חברת תחבורה בארץ. גם באגד יש אוטובוסים ישנים, גם באגד האוטובוסים מתקלקלים. ותתפלא, אבל גם באגד יש איחורים.

גדדו

New member
לא רק בארץ../images/Emo70.gif

רכבת ישראל בדיחה
לא רק בארץ

ליילנד

New member
אז שיתנו יותר קרנועים.

אז שיתנו יותר קרנועים.
הצרה שהם נותנים לקווים הארוכים רכבות ישנות וגם את המחרידה ההיא - "הצרפתיה באפור". הקרנועים דוקא על הכיפק ופעם היו כותבים בלוח הזמנים מתי יש רכבת קרנועים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה