בחיית, איזה קול רדיופוני יש לו!

pizi23

New member
ת'אמת, ציפיתי שישמעו אותם קצת יותר...

ג'ארד מדבר רק כל כמה שירים, וזהו. חשבתי שהם ידברו על הלהקה, על הדיסק, הופעות, משהו... בטח ישמעו אותם יותר מאוחר... אם ג'ארד יתן להם XD

pizi23

New member
שיט שיט שיט!!! אני לא מאמינה!!! נסגר לי

האינטרנט ולא שמעתי כלום מאז ה-TOLL ועד לפני 5 דקות :(( הפסדתי משהו טוב?

הממ..כן.

אני לא זוכרת את הפלייליסט יש אותה ברישמי. אני אעביר לכאן בסוף השידור אואואואואואו עוד נירוונה!!!!

pizi23

New member
פחות הפלייליסט, יותר אם הם אמרו משהו מעניין

או השתגעו שם בצורה יוצאת דופן, למרות שלא נראה לי...

סתם מזכירים פה ושם..

חחחחח משהו מצחיק שמישהי אמרה ברישמי.. "For fuck sakes Jared, your growling and whispering is going to make me molest someone. STOP IT! I hate that I love them more now. This little heart cannot take it."
" אני צוחקת וצורחת כל פעם שיש שיר שאני אוהבת בחדר לשי, רק שאני לא אעיר את ההורים

pizi23

New member
איזה גדולים הם שם XDDD אני אנסה להיכנס

בתקווה שהאינטרנט שלי לא יקרוס כמו בפעם הקודמת שניסיתי... הלוואי והם כן מסתכלים על זה, כי בטוח שיש שם מחשב באולפן או שאמרו להם...

pizi23

New member
אוףףףףף, לא שמעתי! זה היה עוד בשלב שנאבקתי

עם המחשב שלי שיפתח את הקישור של הרדיו בשביל לשמוע. לקח לי 500 שנה עד שזה נפתח והפסדתי את כל ההתחלה :(( איז השיר מעולה יש עכשיו!!! ALICE IN CHAINS!!! גדול!!! הם כאלה מעולים!

חחחח כןןן יואו

אני מנסה איכשהו לאזן בין 2 פורומים. השירשור ברישמי גדל באיזה עמוד לחמש דקות. יש כבר 17 עמודים ועברה שעה ורבע

חחח בעיקרון...

מבקשים שירים.. מבקשים מג'ארד שיסתום כדי שתומו ושאנון יוכלו לדבר.. מדברים על איפה הם שומעים ואיך כמה מעצבן לעשות refresh לעמוד חחחח.. אני חושבת שאת יכולה להכנס ולראות זה בחלק שבו את לא צריכה להרשם. *הולכת לעשות עוד refresh*

למעלה