ביבי האפס עושה אפס.ביבי אפסון,שפנפן,חדל אישים.

evglev1

Well-known member
מנהל
ידענו קודם שיש לו צבא קטן.

אבל כן נכון קודם רצו לבלום את המתקפה שלהם ולכן היה הגנה,

ו"פתאום" לא הייתה הגנה.

שאל את אבא שלך אם הוא חושב שנתנו להם להיכנס בכוונה.
שאלתי והוא לא יודע את התשובה. בניגוד לרצח רבין ז"ל ולרצח קנדי ז"ל שאין לו ספק שהרוצח הוא לא מי שהוצג לציבור כרוצח. וגם בקורונה הוא הסכים שעושים מזבוב פיל, אבל לא הסכים שהווירוס הופץ בכוונה על ידי סין. ואגב הוא וגם אימא שלי התחסנו רק כדי ללכת לבריכה ובין השאר בגלל המנוי שקנו לפני הקורונה.

שאלתי והוא לא יודע את התשובה.
במקרה הזה מדובר במלאכת מחשבת של הונאה,אם אתה רוצה להאמין

אתה חייב להיות ביביסט ולהאמין שכולם אשמים וביבי צח כיונה.

הרעיון היה להשתלט מראש על מאמיני הקנוניות ולנתב אותם ל"כיוון פרודוקטיבי".

אבל לא הסכים שהווירוס הופץ בכוונה על ידי סין.
נכון,אלוהים אמר שהיה בטעות דליפה מסין
ואגב הוא וגם אימא שלי התחסנו רק כדי ללכת לבריכה ובין השאר בגלל המנוי שקנו לפני הקורונה.
חח

לא חשבו לרמות עם תעודה מזויפת?

הוא נדחק לקיר, אחרי שמדיניות כפפות המשי שלו התפוצצה בפרצוף בשבעה באוקטובר.
זה אפשרות אחת...

אבל ביננו מתי ראית את ביבי נידחק לקיר?

הקדנציה הייתה רק בת שנה,והרי הדבר היחיד שבאמת מעניין אותו זה להישאר בשלטון.

יוצא מזה שאם לא מדובר במשהו פוליטי הוא לא חייב לפלוש לעזה וכל ההמשך.

evglev1

Well-known member
מנהל
זה אפשרות אחת...

אבל ביננו מתי ראית את ביבי נידחק לקיר?

הקדנציה הייתה רק בת שנה,והרי הדבר היחיד שבאמת מעניין אותו זה להישאר בשלטון.

יוצא מזה שאם לא מדובר במשהו פוליטי הוא לא חייב לפלוש לעזה וכל ההמשך.
דווקא כן, מי היה נשאר איתו בקואליציה אם במקום לתקוף היה נכנע ומרוקן את בתי הכלא בישראל מערבים בתמורה לחטופים, ברור שלפיד וגנץ לא היו מצילים אותו אחרי שסמוטריץ' ובן גביר היו פורשים והשבת החטופים לא הייתה מפצה על כל 1400 ההרוגים שמתו לשווא. חוץ מזה שפלסטינים משני צידי הקו הירוק היו מתחילים לרצוח ולהגיד גם בחקירה וגם בבית המשפט "גזר הדין שאתם גוזרים עלי הוא חותמת גומי, ממילא אחיי יחטפו ישראלים, ואני אשתחרר בעיסקה הבאה".

דווקא כן, מי היה נשאר איתו בקואליציה אם במקום לתקוף היה נכנע ומרוקן את בתי הכלא בישראל מערבים בתמורה לחטופים, ברור שלפיד וגנץ לא היו מצילים אותו אחרי שסמוטריץ' ובן גביר היו פורשים והשבת החטופים לא הייתה מפצה על כל 1400 ההרוגים שמתו לשווא. חוץ מזה שפלסטינים משני צידי הקו הירוק היו מתחילים לרצוח ולהגיד גם בחקירה וגם בבית המשפט "גזר הדין שאתם גוזרים עלי הוא חותמת גומי, ממילא אחיי יחטפו ישראלים, ואני אשתחרר בעיסקה הבאה".
קודם כל אתה מסכים איתי שהכל פוליטי לפי זה ולא באמת קשור לביטחוני,ההסבר שלך הוא פוליטי פנימי ושלי פוליטי חיצוני.

כי נטו מבחינת ישראל זה היה עדיף אם כל כוחות הרגליים היו נשארים בארץ להגנה בלבד שזה

בעצם הייעוד שלהם.

ולא לשווא - היו מוצאים מי האחראיים למחדל.

אבל כיון שלא באמת רצו למצוא מי האחראים למחדל...

Harrington

Well-known member
מנהל
ביבי לא שמאלני ביבי ימני
השמאל בישראל מאז ומעולם,
נלחם, כבש, הרג, הכניע, ובנה את המדינה
הימין ויתר, עזב, התעלם,
מי ויתר על סיני - בגין והליכוד, מי ויתר על עזה - שרון הליכודניק
ביבי הציע להחזיר את הגולן, ויתר על חברון.
מי התעלם 15 שנה מבניית החמאס, החיזבללה, הגרעין האירני - הימין.
הלוואי והשמאל של היום היה דומה ולו בפרומיל לשמאל הישראלי של פעם. מצבנו היה טוב פי כמה וכמה אם זה היה המצב. למרבה הצער, עושה רושם שהשמאל ההוא של פעם נעלם ללא שוב. אולי נותרו ממנו בודדים, אך אלו מותקפים במחנה שלהם על-ידי השמאל של היום ורובם לא מעזים להתבטא בקול רם.

1ספי11

Well-known member
הלוואי והשמאל של היום היה דומה ולו בפרומיל לשמאל הישראלי של פעם. מצבנו היה טוב פי כמה וכמה אם זה היה המצב. למרבה הצער, עושה רושם שהשמאל ההוא של פעם נעלם ללא שוב. אולי נותרו ממנו בודדים, אך אלו מותקפים במחנה שלהם על-ידי השמאל של היום ורובם לא מעזים להתבטא בקול רם.
הלוואי שהימין של היום היה דומה לימין של פעם . למרבה הצער, מה שנשאר הוא נתניהו וחבר לקקנים .

Harrington

Well-known member
מנהל
שזה קשור קשר ישיר לצרכים האישיים של ראש הממשלה שבחר את בן גביר וסמוטריץ והצליחו להביא את האסון.
האמת שזה היה הציבור הישראלי שבחר אם בן גביר וסמוטריץ. לא ראש הממשלה נתניהו. אבל תכל'ס זה לא משנה. גם אם זה היה רוה"מ זאת כמובן סמכותו המלאה והוא אכן זה שנדרש להקים קואליציה בהתאם לתוצאות הבחירות, כך שאין כאן כמובן שום בעיה. זה שלשמאל ולרל"ב קשה לעכל את זה, זבש"ם. לפעמים דמוקרטיה יוצרת מצבים קשים לעיכול.
ראשי ממשלה בעבר התפטרו על הרבה פחות.
לא ברור למה זה אמור להתייחס.

1ספי11

Well-known member
האמת שזה היה הציבור הישראלי שבחר אם בן גביר וסמוטריץ. לא ראש הממשלה נתניהו. אבל תכל'ס זה לא משנה. גם אם זה היה רוה"מ זאת כמובן סמכותו המלאה והוא אכן זה שנדרש להקים קואליציה בהתאם לתוצאות הבחירות, כך שאין כאן כמובן שום בעיה. זה שלשמאל ולרל"ב קשה לעכל את זה, זבש"ם. לפעמים דמוקרטיה יוצרת מצבים קשים לעיכול.

לא ברור למה זה אמור להתייחס.
הציבור הישראלי בחר גם את גנץ ואת לפיד. נתניהו הוא זה שבחר את בן גביר וסמוטריץ להיות שותפים בממשלתו האסונית.
עד שתחזור אל שיעורי האזרחות, מיצינו.

Harrington

Well-known member
מנהל
הציבור הישראלי בחר גם את גנץ ואת לפיד.
לכנסת כן, לשלטון לא, מה לעשות.
נתניהו הוא זה שבחר את בן גביר וסמוטריץ להיות שותפים בממשלתו האסונית.
כן, אתה יכול לחזור על זה אם זה חשוב לך לציין שוב ושוב את השטות הזאת. אחזור שוב על תגובתי:
א. זה לא נכון. הציבור בחר אותם (לנתניהו הייתה קואליציה מובנית כפי שבחר אותה הציבור).
ב. גם אם זה היה נכון אין בזה כל פסול. זה שאתה אישית לא מסתדר עם תוצאות הבחירות הדמוקרטיות, עניין שעליך לפתור בין אוזניך.
עד שתחזור אל שיעורי האזרחות, מיצינו.
חזרנו לשיטת ההשלכה המפגרת? חבל. היה נדמה לי לרגע שאנחנו מפתחים דיון ענייני לשם שינוי. שוין. אז אתה מתעלם ממה שלמדת (אלא אם הברזת באותו יום וכך נראה מדבריך) בשיעורי האזרחות וממציא לך 'אזרחות' חדשה פרי מוחך הקודח. כל זה בסדר, אבל הקטע של להשליך את זה עלי כאילו אני עושה את זה? תגיד, לא עדיף לשמור את הטיעון השחוק והשקרי הזה למקרים קצת יותר עמומים ופחות מובהקים?

לשיקולך כמובן.
אם וכאשר תוכל (להמשיך?) בדיון ענייני, תרגיש חופשי לעדכן. אם לא, אכן מיצינו.

1ספי11

Well-known member
לכנסת כן, לשלטון לא, מה לעשות.
גם את בן גביר בחרו לכנסת . נתניהו בחר להכניס אותו לממשלה.
כן, אתה יכול לחזור על זה אם זה חשוב לך לציין שוב ושוב את השטות הזאת. אחזור שוב על תגובתי:
א. זה לא נכון. הציבור בחר אותם (לנתניהו הייתה קואליציה מובנית כפי שבחר אותה הציבור).
ב. גם אם זה היה נכון אין בזה כל פסול. זה שאתה אישית לא מסתדר עם תוצאות הבחירות הדמוקרטיות, עניין שעליך לפתור בין אוזניך.

חזרנו לשיטת ההשלכה המפגרת? חבל. היה נדמה לי לרגע שאנחנו מפתחים דיון ענייני לשם שינוי. שוין. אז אתה מתעלם ממה שלמדת (אלא אם הברזת באותו יום וכך נראה מדבריך) בשיעורי האזרחות וממציא לך 'אזרחות' חדשה פרי מוחך הקודח. כל זה בסדר, אבל הקטע של להשליך את זה עלי כאילו אני עושה את זה? תגיד, לא עדיף לשמור את הטיעון השחוק והשקרי הזה למקרים קצת יותר עמומים ופחות מובהקים?

לשיקולך כמובן.
אם וכאשר תוכל (להמשיך?) בדיון ענייני, תרגיש חופשי לעדכן. אם לא, אכן מיצינו.
בקיצור, תחזור לשיעורי אזרחות.
מיצינו.

Harrington

Well-known member
מנהל
גם את בן גביר בחרו לכנסת . נתניהו בחר להכניס אותו לממשלה.
ברגע שהבוחר העניק לגוש שבן גביר חבר בו למעלה מ60 מנדטים, הרי שהוא בחר בו, בין השאר, לשלטון והנהגת המדינה. טוב? רע? יחליט כל אחד לעצמו. אבל לפחות תכיר בעובדות היבשות (כן כן, תמציא לי תיכף מציאות אלטרנטיבית. אני יודע).
בקיצור, תחזור לשיעורי אזרחות.
מיצינו.
בנוסף לשיעורי אזרחות שפספסת יש לך גם חוסר בשיעורי הלשון. נסה לאתר את משמעות המילה "מיצינו". אבל זה לא יותר חשוב מחזרה על שיעורי האזרחות.

בכל מקרה, הסוגיה כלל איננה עניין של שיעורי אזרחות. פשוט של עובדות יבשות ותוצאות בחירות. קטע של הכרה במציאות והתדיינות עם נתונים עובדתיים במקום עם שאיפות שכשלו.

1ספי11

Well-known member
ברגע שהבוחר העניק לגוש שבן גביר חבר בו למעלה מ60 מנדטים, הרי שהוא בחר בו, בין השאר, לשלטון והנהגת המדינה. טוב? רע? יחליט כל אחד לעצמו. אבל לפחות תכיר בעובדות היבשות (כן כן, תמציא לי תיכף מציאות אלטרנטיבית. אני יודע).

בנוסף לשיעורי אזרחות שפספסת יש לך גם חוסר בשיעורי הלשון. נסה לאתר את משמעות המילה "מיצינו". אבל זה לא יותר חשוב מחזרה על שיעורי האזרחות.

בכל מקרה, הסוגיה כלל איננה עניין של שיעורי אזרחות. פשוט של עובדות יבשות ותוצאות בחירות. קטע של הכרה במציאות והתדיינות עם נתונים עובדתיים במקום עם שאיפות שכשלו.
אתה מתעקש לשנות מציאות. אז ככה. אף אחד מחברי המפלגות שעומדות לבחירות לא נבחרים לממשלה אלא לכנסת. חברי הכנסת בוחרים מי זה שינסה להקים ממשלה. אלה עובדות .
כמובן שאין בחירה ל"גוש" .
מי שנבחר להקים ממשלה מזמין מפלגות שישתתפו בממשלה . נתניהו לא היה חייב להזמין את בן גביר כמו ששמיר בזמנו ויתר על כהנא והעדיף ממשלת אחדות.

Harrington

Well-known member
מנהל
אתה מתעקש לשנות מציאות.
אני בס"ה מתאר מציאות. לא תוכל להצביע על אף מילה בדברי שאינה לקוחה מהמציאות. גם לא אם נורא חשוב לך להשמיץ ולתקוף בכוח ולהשליך עלי את מעשיך.
אז ככה. אף אחד מחברי המפלגות שעומדות לבחירות לא נבחרים לממשלה אלא לכנסת. חברי הכנסת בוחרים מי זה שינסה להקים ממשלה. אלה עובדות .
אכן כך. וזה לא משנה במאומה את מה שכתבתי.
אפשר להתווכח על זה. רשמית כמובן שאכן אין בחירה לגושים. בפועל כמובן שיש. ככה פשוט :).
מי שנבחר להקים ממשלה מזמין מפלגות שישתתפו בממשלה .
בהחלט נכון (ושוב לא סותר מילה מדברי). תמשיך כך.
נתניהו לא היה חייב להזמין את בן גביר כמו ששמיר בזמנו ויתר על כהנא והעדיף ממשלת אחדות.
הוא היה חייב אילו רצה להקים קואליציה. אם לא היה רוצה וסתם חשקה נפשו להתמודד בשביל הקטע, אכן לא היה חייב. קטע קטן כזה, שוב, של מציאות. זה שאתה בוחר לייחס לי שוב ושוב את התעלמויותיך ממנה, שמע, מעבר לכך שזה מפגר ושחוק עד דק, נהיה קצת מאוס ומשעמם.

אז ברשותך... אפרוש לי כאן מה'דיון'. באמת שכלו כוחותי וכבר אין לי כוח להתמודד עם השטויות והמשחקים האלה. אם וכאשר תתגבר ותתבגר ואפילו תרצה רחמנא לצלן בדיון ענייני אמיתי, תעדכן. אם לא, שחרר אותי, בחייאת.

evglev1

Well-known member
מנהל
אתה מתעקש לשנות מציאות. אז ככה. אף אחד מחברי המפלגות שעומדות לבחירות לא נבחרים לממשלה אלא לכנסת. חברי הכנסת בוחרים מי זה שינסה להקים ממשלה. אלה עובדות .
מי שנבחר להקים ממשלה מזמין מפלגות שישתתפו בממשלה . נתניהו לא היה חייב להזמין את בן גביר כמו ששמיר בזמנו ויתר על כהנא והעדיף ממשלת אחדות.
אבל ביבי אמר שהוא יקים ממשלה עם השותפים הטבעיים ובן גביר אמר שצריך להבציע לו ולא לביבי כדי שביבי לא יוכל להקים ממשלה עם גנץ ויהיה חייב אותו וגם החרדים לא דיברו על כוונה להקים ממשלת אחדות, כך שכל ארבעת הרשימות בעצם חמש כי איילת שקד שלא עברה את אחוז החסימה דיברו על ממשלה ימנית עם כל השותפים הטבעיים. כך שמצביעי הליכוד ידעו שזו הקואליציה שביבי רוצה להקים. כך שאם אפשר להתווכח אם היה ידוע למצביעי 64 המנדטים הכוונה לרפורמה ופרטי הרפורמה, אבל מה שבטוח שאותם 64 מנדטים הצביעו להרכב כזה של קואליציה.

palmony1951

Well-known member
הציבור מטומטם... :ROFLMAO:

למעלה