ביבליוגרפיה

Tacitus

New member
ביבליוגרפיה

בוקר טוב מאוד לכולם, אני פותח בשרשור הודעות, בנושא ספרים על המלך. יש לי 11 ספרים עליו, אך הספר הטוב ביותר הוא: ELVIS: His Life From A to Z, מאת טימריוס ו-וורת'. זוהי האנציקלופדיה המקיפה והמעמיקה הטובה ביותר שקיימת על אלוויס פרסלי. שם אפשר למצוא עותק של הצוואה שלו, עותק של המכתב ששלח לניקסון, את אילן היוחסין שלו, וכן פרקים שלמים על כל השירים שלו, האלבומים, והספרים. כמו כן, יש שם כל מני טבלאות של שיאי צעידה במצעדי הפזמונים, רשימת כל הקונצרטים שלו, הופעות הטלוויזיה והרדיו, ובסוף הספר, רשימה של מועדוני מעריצים של אלוויס מכל העולם.

ת'אמת, לא ידעתי שיש ספרים על אלביס

הולכת לעמוד בפינה מרוב בושה על הבורות. איפה אפשר להשיג ספרים על אלביס? ואם כבר, איפה אפשר לקנות את הספר ELVIS: His Life From A to Z ?

אולי חוסר הידיעה קשור לקושי בקריאת

ספרים באנגלית. על אף האנגלית הטובה שלי (אפילו מאוד) אני מתקשה לקרוא ספרים ארוכים באנגלית. אני מניחה שבעברית אין כמעט ספרים ואולי בכלל אין. היום אני עושה סיבוב בעיר ואבדוק אם יש משהו בסטימצקי העירוני שלנו. אבל תנו המלצות לספרים ומקומות שאפשר לקנות אותם, אני מתה לכל פיסת מידע על אלביס. לפעמים לא הכל נמצא באינטרנט.

Tacitus שחרר אנפורמציות מהספר

מהאנציקלופדיה המקיפה והמעמיקה הטובה ביותר שקיימת על אלוויס פרסלי - אילן יחוסין - מה הקשר של אלביס ליהדות הכי חשוב את רשימת מועדוני מעריצים בעולם וכתובות בנקרה יש את הכתובת של גרייסלנד או מקום דומה לשליחת מכתבים ?

Tacitus

New member
הספר די עבה...

יותר מ-600 עמודים! אני אצלם את אילן היוחסין ואת העותק של המכתב ששלח לניקסון ואת העותק של הצוואה שלו, ואנסה לסרוק אותם להנאת חברי הפורום. (מעולם לא סרקתי שום מסמך בחיי, אז אם אתקל בבעיות, אעזר בחברים). אגב, ישנו ספר מעולה (ניסיתי להדגיש את המילה "מעולה", אך ללא הצלחה...), בשם Unseen Elvis. Candids from the king, מאת Jim Curtin. הספר מכיל עשרות צילומים נדירים של אלוויס, מכל התקופות! אם כבר, אז הנה רשימת כל הספרים שיש לי על אלוויס: Elvis: Man & Myth/ Sarah Parker Danielson Elvis: The King Lives/ John Alvarez Taylor The Omnibus Guide To The Music of Elvis Presley/ John Robertson Elvis In His Own Words/Mick Farren & Pearce Marachank Elvis 56' in the begining/ Alfred Wertheimer Elvis/ Timothy Frew Dead Elvis/ Greilarcus The Ultimate Elvis/ Patricia Jobe Pierce If I Can Dream/ Larry Geller Elvis for Beginers/ Jill Pearlman

האם תוכל להביא את הספר למפגש ?

במידה ואת בא ? ועוד כמה דברים חמודים שיש לך להראות

למעלה