ביום א' 16.3.08 הפנינג פורים במכללה בבאר שבע

HayaBee

New member
ביום א' 16.3.08 הפנינג פורים במכללה בבאר שבע

ניתן להירשם להפנינג במכללה להנדסה בבאר שבע 2500 סטודנטים + צוות מרצים ומנהלה. יום הפנינג לקראת פורים 16.3.08 יום א 10-16 לפרטים חיה 052-2512391

HayaBee

New member
שלום לך ליאת, אשמח לפרט כמיטב ידיעתי.

אני מבינה שהדוכן שאת רוצה להקים קשור לאיפור, או כל דבר אחר - הדרך דומה. קודם כל צריך לבקר קצת בירידים ולהתרשם, לשוחח עם בעלי הדוכנים, לחוש את הענין. צריך להערך עם שולחן מתאים קטן בגודלו מהסטנדרט לדוכנים אם זה רק לציוד האיפור, קל יותר להיסחב. מזודה שתכיל את כל הציוד. לגשת למע"מ להירשם כעוסק פטור לשם התחלה - באזור מגוריך. מ.ה +ב.ל. להרים טלפון למנהלי ירידים ולהתיצב לעבודה עם חיוך ושידור מזמין ללקוחות. תוכלי למצוא בבלוג רשימה/מאמר בנוגע להתחלת הדרך כמו גם תמצאי שם רשימה של מנהלי ירידים שאליהם תוכלי לפנות. חלקם ימצאו כאן בפורום עם הצעות עכשיויות. שיהיה בהצלחה, אני כאן לכל שאלה נוספת. הקישור לבלוג למטה בחתימתי. חיה

הפנינג פורים במכללה בבאר שבע

אני חייבת לשתף אתכם ב"חוייה" מאוד לא נעימה שעברה עלינו המציגים במכללה להנדסה. כאמור היה צריך להתקיים היום הפנינג פורים. הגעתי והעמדתי דוכן, וכך גם עשו עוד 8 דוכנים (מלבד דוכני האוכל).ה-D.J הפעיל המוזיקה, 2 רקדניות עמדו ורקדו ורק הסטודנטים לא היו. מידי פעם הגיע קומץ קטן של סטודנטים להפסקה בת 5-10 דקות וזהו........ קפאנו מקור תחת מבנה בטון והרוח צלפה בנו... הכל היה נסבל אם לפחות היתה הנאת מכירה........ אך איך נמכור כשהנהלת המכללה לא איפשרה לסטודנטים לצאת מכיתות הלימוד ולשמוח. בקיצור ב - 13:00 כבר כל בעלי הדוכנים התקפלו, כשהם כעוסים ונשבעו שלשם לא יגיעו יותר. התסכול גדול, כי עשינו דרך ארוכה מת"א, יוקנעם, ישוב בשטחים וכו',בזבזנו דלק, זמן, שלא נדבר על עלות הדוכן הגבוהה. וחזרנו כלעומת שבאנו רק עם חור בכיס. יש ללמוד מכך לקח...... אולי לא להגיע למקומות כאלה בכלל, אולי לבדוק היטב מול מפעיל האירוע - מה בדיוק עומד להתרחש ואם התשובות אינן מספקות, להודיע שלא מגיעים. מקור למחשבה.....

למעלה