ביום שישי חילקו תעודות חצי.

רותי ב.

New member
ביום שישי חילקו תעודות חצי.

היום קוראים לזה גליון הערכה. לא אלאה אתכם בהערכות על המקצועות השונים, מבחינתי זה (כמעט) שולי. ישר עברתי להערות המיוחדות למחצית א`, וגם שם דילגתי על ה`חיזוקים` והמחמאות של השורות הראשונות, ועברתי לשורה האחרונה, שאכן אישרה לי שהמורה הספיקה להכיר אותו, ועוד איך. אבל לא על זה רציתי לספר לכם, אלא על המצורפים לתעודה: 1 מכתב לתלמיד, וכתוב בו כך: חלומות רבים כל כך מחכים להתגשם, עליכם לשאוף ולא לוותר עד להשגת המטרה על שתגיעו לפסגה. ל: ======= הסתיימה לה מחצית בה למדתם נושאים שונים. חלקם מוכרים וחלקם חדשים. נדרשתם לגלות יוזמה ואחריות בלמידתכם ובביצוע תפקידים. גילוי יחס חברי, איפוק, סובלנות וסבלנות כלפי זולתכם. מי יתן ותמיד יהיה משהו שיעורר בך רצון ללומדו ולעשותו. מאחלת לך המון הצלחה בהמשך הלימודים תוך גילוי הנאה, הנעה, יצירתיות ומקוריות. מכל ה- :-m ======= @} 2 מכתב להורים ובו כתוב כך להורים שלום! היום ילדכם יביא את התעודה. האם ישמח להציגה, או שמא יעשה זאת תוך הססנות וחשש? ומה תהיה תגובתכם, גאווה וסיפוק או אכזבה? הורה בטרם תגיב, חשוב! מתי אתה נדרשת לעמוד למבחן בכל יום ושעה, להוכיח את עצמך בתחומים כה רבים ושונים? מתי היית אתה חשוף לאחרונה לביקורת מתמדת ולמדידה רצופה של הישגיך? כיצד חשת אתה בכל פעם שנכשלת או הצלחת? לאיזו תגובה ייחלת? דווקא עכשיו זקוק ילדכם למלוא האהדה והתמיכה מצדכם. חשוב לו לדעת שאהבתכם אינה מותנית בהישגים. נא התייחסו בהערכה להישגיו וקבלו בהבנה ובסבלנות את אי הצלחותיו. אם ילדכם יחוש עידוד ותמיכה, הוא יצליח למצות את המיטב שבו. מהמחנכות: ===, ===, === אז על זה אני אומרת, קולקבוד, בלי טיפת ציניות. מה לא? -----------------------

רותי ב.

New member
וחוץ מזה, שיהיה בשעה טובה,

ואין מה להגיד, פורום חשוב זה, הפורום הזה. בהצלחה אקס.

תודה רבה...

אני מקווה שאין לך התנגדות, שהעברתי את ההודעה שלך למורה, שתיישם את זה אצלה, נכון?

למעלה