ביטוחי מנהלים

• פותח הנושא jobs
  • פורסם בתאריך

jobs

New member
ביטוחי מנהלים

שלום. אנחנו חברה בת כ 20 עובדים. לכל העובדים יש קרנות פנסיה/ביטוחי מנהלים (לפי בחירתם). ביטוחי המנהלים הם של 90-10. לאחרונה פנה אלינו סוכן שהציע להעביר את אליו את כל הביטוחים. הוא הציע לערוך ביטוחים של 100-0 (ורכישת ריסק מחוץ לפוליסה). הוא מבקש עמלה של 1000 ש``ח לעובד בשנה. השכר הממוצע בחברתינו הוא כ 20000 ש``ח לעובד. האם על פניו ההצעה כדאית לנו? והאם הסוכן הזה ירויח עלינו מספיק כדי לתת שירות הגון? (אגב: אנחנו מאד לא מרוצים מהסוכן הנוכחי) ירון

עופר

New member
תשובה מסודרת

אני צריך לתת לכם תשובה מסודרת ורצינית אז תנו לי את הלילה ותקבלו תשובה , כי אתם לא הראשונים ששואלים !!!! תודה וסליחה עופר

קימפץ

New member
ביטוחי מנהלים תשובה

קראתי את פנייתך בנושא הנ``ל בשכר 20,000 ש``ח כמו שאתה כותב ניתן לבצע שילובים פנסיוניים לעובדים שבסוף הדרך בפרישה לפנסיה ניתן לקבל את התמורה הטובה ביותר למבוטח. בקשר להצעתו של סוכן הביטוח דע לך שאין אוכל חינם הצעתו יכולה לפגוע חזק בזכויות העובדים שנצברו מאחר ואני עוסק בתוכניות פנסיה אשמח להיפגש איתך ולבדוק את ההצעה לעומקה ולתת פיתרונות פנסיוניים טובים (אני משווק בקרן פנסיה גדולה שמבצעת שילובים פנסיוניים)כאשר טובת הלקוח היא בראש מעניננו. בברכה! פרץ עיוש - פלאפון להתקשרות 053-425642

ואצלך הארוחות חינם?

אתה פוגע גם מבלי להבין את שאתה עושה? אם היה לך קצת שכל היית מבין שיותר ממה שנתן הסוכן לא תקבל אפילו בקרנות התקנוניות המושחתות ביותר. ועלן זה אמרו חז``ל לא צריך להשמיץ אחרים כדי לעשות עסק. צריך שכל.

למעלה