ביטוח בריאות פרטי

אחותי4

New member
ביטוח בריאות פרטי

אני לקראת חתימה על ביטוח בריאות פרטי בהראל ויש לי שתי שאלות באופן כללי נאמר לי שלפוליסה אין הגבלה או תקרה. זה נשמע הגיוני? ודבר נוסף, במידה ואעשה פוליסה כזו האם כדאי לעבוד ממכבי זהב למכבי כסף כדי לא לשלם כפול? תודה

דן סלס

New member
בגדול זה די נכון

1. אין מגבלה על כמות הניתוחים, כמות הטיפולים וסהכ התביעות שתגיש יש מגבלה נאמר על כיסוי התרופות 2. בהחלט יש הגיון בלרדת מזהב לכסף - אבל השווה קודם התקנונים לראות שאינך מאבד משהו שאתה משתמש בו

אחותי4

New member
ביטוח בריאות

תודה הכוונה בכך שאין מגבלה היא לסכום הפיצוי. אמרו לי שאין תקרה כספית כפי שנהוג לציין בפוליסות בריאות

דן סלס

New member
אין באף חברה תקרה למעט בחלק התרופות

לעיתים גם בהשתלות עד 1,000,000$ שזה תקרה שלא ניתן להגיע אליה בעצם אז מוכרים לך משהו שיש אצל כולם בתור "יתרון"

תגובה.

ישנו דבר כזה ללא תקרה, לדוגמה, בהראל אין תקרה להשתלות, כלומר אתה יכול להשתיל את כול הגוף שלך כמה פעמים שתרצה.......... ביטוח משלים של קופת חולים הוא תקנון , שבמסגרתו אתה מקבל שירותי בריאות נוספים. ביטוח בריאות פרטי הוא כנגד קטסטרופות , שהביטוח המשלים של קופת חולים לא נותן מענה למצבים אלו. על מנת למנוע כפל, אתה יכול לרכוש בהראל , ביטוח אפגרייט, שהוא משלים לביטוחים המשלימים של קופת החולים ולכן הוא זול יותר. כלומר במקרה תביעה , אתה קודם תובע את קופת החולים ומה , שקופת החולים לא תתן לך, ביטוח הבריאות הפרטי של הראל ייתן לך.

MAC999

New member
עוד שאלות

האם מדנס היא הקבוצה היחידה שמבטחת סכרתיים? במידה ויש לי סכרת 12 שנה ואני באופן כללי בריאה עם A1C 6.5 האם החברה מקבלת? כי הבנתי שאם חלפו 10 שנים מאז שיש סכרת אז לא מבטחים, ואני רוצה לברר את אמיתות העניין. איך אפשר לבצע סקר מחירים לביטוח יוצא דופן של סכרתיים?

דן סלס

New member
ביטוח סכרתיים

חברת בת של מדנס בשם אופציה קיבלה מאגודת הסוכרת "תו אגודה" ונבחרה כגוף המתאים לביטוח חולי סכרת בישראל יש עוד חברות ביטוח המבטחות חולי סכרת אך לא בתנאים שיש באופציה, כל החברות האחרות יקרות יותר ומחריגות יותר או אף דוחות. ע"פ תאור מצבך ניתן לקבל אותך לביטוח בריאות וסעוד. גילוי נאות: אני דן סלס מנהל הפורום, מנהל גם את חברת אופציה מקבוצת מדנס.

MAC999

New member
היי דן

תודה על הכנות. האם יש מגבלה לקבל חולי סכרת מעל 10 שנים למרות שמצב הבריאות תקין?

דן סלס

New member
תלוי בסוג הסכרת 1 או 2

לקבל אפשר השאלה כמה החרגות יהיו כ - 10 שנים זו מגבלה לסוג 2 עם אינסולין (אני רושם כי -10 כי זה לא מדע מדוייק - צריך מידע רפואי מלא לענות) סוג 1 מתקבלים עם מגבלות רבות

MAC999

New member
סוג 1

מה כוונתך למגבלות רבות? אפשר יותר פירוט?

דן סלס

New member
מגבלות סוג 1

שתי אפשריות: 1. ביטוח בריאות המכסה ניתוחים השתלות ותרופות אבל עם מגבלה שלא יכוסו פגיעות הקשורות לכלי דם בשל הסכרת כלומר לב, כליות, עיניים, מוח וכו' 2. ביטוח נסוף שיכול להשלים את זה שייתן פיצוי אם יהיו פגיעות מסכרת בכליות, מוח, רגליים וכו' שילוב של שני הנ"ל נותן מענה סביר אך לא מושלם לחולי סכרת סוג 1

למעלה