ביטוח נסיעה לחו"ל בהריון בסיכון - עדכון

• פותח הנושא cfp1
  • פורסם בתאריך

cfp1

New member
ביטוח נסיעה לחו"ל בהריון בסיכון - עדכון

שלום לכולן, מעדכנת אתכן שפספורט קארד ביטחו אותי לטיסה לאיטליה לשבוע בשבוע 24.
הייתי צריכה לשלוח להם מכתב מרופאת המעקב במרפאת הריון בסיכון (הרופאה חשבה שאין מניעה לנסיעה כזו).
העלות סבירה, 120 דולר.
כמובן כל אחת צריכה לעשות את השיקול שלה בעד ונגד - רק לידיעתכן.

shtuta

New member
תודה על העידכון

בדיוק הסתכלתי באתר שלהם ולא מצאתי. היה רשום במפורש בפוליסה שהבעיה שלך מבוטחת?
120 דולר לכמה זמן?
תודה

mother cat

New member
השאלה היא מה כולל הביטוח הזה

במקרה של חלילה לידה מוקדמת בזמן הנסיעה תהיי צריכה פגיה. מה גובה התשלום של הביטוח עבור פגיה?
עלויות של פגיה הן מטורפות. עשרות אלפי דולרים ליום, ובשבוע כזה יהיה צורך בפגיה לתקופה ארוכה... כמה מזה הביטוח ישלם?
אני שואלת ברצינות כי מעניין אותי לדעת - לא בשביל להתווכח...

cfp1

New member
לכל אחת יש בעיה רפואית אחרת, נסיעה ליעד אחר וכו'

אני רק מעדכנת שהאמירה 'אף אחד לא יבטח אותך בהריון בסיכון' לא נכונה.

mother cat

New member
אני מבינה

רק תוהה מה מכסה ביטוח כזה.
אמרת שעשית ולכן מסקרן אותי. מה מכוסה מבחינת לידת פג?
&nbsp
מבחינתי אם מסכימים לבטח אותי, שאני מבינה ממך שלפחות במצבך זה נכון, אבל בפועל הכיסוי רחוק מלהיות ראלי, אז לא עשיתי בזה כלום.
&nbsp
אני באממת באמת מנסה להבין, לא להתווכח איתך. כי אם הכיסוי אכן ראלי, זה מידע מאד חשוב להמון נשים בהריון בסיכון.

האמירה היא אף אחד לא יבטח אותך בפוליסה משמעותית ורצינית

אם חלילה יקרה משהו הפוליסה לא רצינית ולא נותנת מענה אמיתי

האם קיבלת מכתב *מחתם חברת הביטוח* שאת מבוטחת

על X Y Z תוך ידיעה שלהם שיש לך A B C?
&nbsp
לא רוצה להיות עוכרת שמחות ובאמת מאחלת לך לטוס, להנות ולחזור בשלום וב"חתיכה אחת", אבל הבעיה לרוב אינה *לשלם* על הביטוח אלא לקבל מהם כסף כאשר את תובעת אותם על מקרה ביטוחי,לכן, דאגי למכתב הנ"ל וקראי היטב היטב את כ-ל האותיות הקטנות. בשבוע 24 העובר בר חיים וזה בעל משמעויות כלכליות אדירות (מכירה מישהי שעלות הפגייה שלהם בשבוע כזה, כאשר ילדה בטיול היתה סביב מליון דולר, וזו לא הגזמה), לכן, אפילו אם יש כיסוי ללידת פג (ואני בספק) והוא על סך 60,000 דולר, זה כאילו אתם לא מבוטחים כלל.
&nbsp
בנוסף, לתשומת לב שבתי חולים רבים באיטליה הם בגישה דתית נוצרית ואם יש לאם ההרה רעלת הריון חריפה (מה שבארץ יגרום ליילוד האישה מיד גם במחיר חיי העובר) אז הגישה שם לעיתים לפי התפיסה הנוצרית ש"עדיפות שתי מיתות מרצח אחד" ולא יילדו, לכן, אם את מחליטה לנסוע, נסי לברר מהם בתי החולים באיזור ולאלו מהם כן לגשת במקרה חירום (שאני מקווה שלא יהיה).

למעלה