ביטוח נסיעה לחו"ל - יש חברה מומלצת או כזו שממש לא מומלצת?

סתם מבקרת

Active member
יש לנו נסיעה מתוכננת ליולי 23. רוצים לעשות ביטוח די מקיף (רפואי, ביטול, קורונה ואולי יעלו בדעתנו עוד נושאים).
תוהים באיזו חברה לבטח. מאז הקורונה לא הזמנו טיול לטווח רחוק כל כך ולמשך זמן די ארוך אז די יצאנו מהעניינים.
תודה על כל מידע.

in bal1

Well-known member
יש לנו נסיעה מתוכננת ליולי 23. רוצים לעשות ביטוח די מקיף (רפואי, ביטול, קורונה ואולי יעלו בדעתנו עוד נושאים).
תוהים באיזו חברה לבטח. מאז הקורונה לא הזמנו טיול לטווח רחוק כל כך ולמשך זמן די ארוך אז די יצאנו מהעניינים.
תודה על כל מידע.
הי אני ממליצה על פספורדכארד.

mיטלמן

Well-known member
תודה על כל מידע.
לשאול מי שניסה, כלומר היתה לו בעיה ונפתרה לשבועות רצונו,
וגם לבדוק מי מבטחת היום ליולי, כלומר - החזר אם תבטלו מסיבה מסוימת.
ניסיתי כמה חברות, אבל לא היה מבחן מציאות.

michal@gal

Active member
מנהל
תודה על כל מידע.
בנסיעה האחרונה ביטחנו בפניקס ובאופן מפתיע היינו צריכים להפעיל את הביטוח.
קיבלנו שירות טוב ויעיל.

נערך לאחרונה ב:

סתם מבקרת

Active member
בנסיעה האחרונה ביטחנו בפניקס ובאופן מפתיעה היינו צריכים להפעיל את הביטוח.
קיבלנו שירות טוב ויעיל.
תודה. זה בדיוק העניין. ביטוח הוא הדבר שמשלמים עבורו ומקווים שאף פעם לא נצטרך לממש אבל רוצים לדעת מי החברה שתתן את המענה הטוב במקרה ונזדקק לכזה. לצערי, שומעים לא מעט על חברות ביטוח שלא ממהרות לכסות מקרים ביטוחיים, אבל אולי זה לא כולל ביטוחי נסיעות לחו"ל.

דניאלה1311

Active member
מנהל
ישנן כחמש או שש חברות ביטוח שמבטחות נוסעים לחו"ל. אני מנסיון מכירה רק שתיים הראל ומנורה. אם יש בעיה בריאותית שתיהן
מבטחות אנשים עם מצב רפואי מסוים כמובן נתון לשיקולים שלהן. אני לא רואה הבדל גדול בין שתיהן. אם יש בעיה רפואית
הייתי מבררת כמה יעלה הביטוח בכל אחת מהחברות כמובן את יכולה לבדוק עוד הצעות של החברות שלא הזכרתי הפניקס, כלל
פספורטקארד ואולי שכחתי עוד חברה ולהחליט מי הטובה ביותר עבור הצרכים שלך.

סתם מבקרת

Active member
ישנן כחמש או שש חברות ביטוח שמבטחות נוסעים לחו"ל. אני מנסיון מכירה רק שתיים הראל ומנורה. אם יש בעיה בריאותית שתיהן
מבטחות אנשים עם מצב רפואי מסוים כמובן נתון לשיקולים שלהן. אני לא רואה הבדל גדול בין שתיהן. אם יש בעיה רפואית
הייתי מבררת כמה יעלה הביטוח בכל אחת מהחברות כמובן את יכולה לבדוק עוד הצעות של החברות שלא הזכרתי הפניקס, כלל
פספורטקארד ואולי שכחתי עוד חברה ולהחליט מי הטובה ביותר עבור הצרכים שלך.
תודה

EL LIE

Active member
אנחנו תמיד עשינו ב-AIG לנופש של 15-17 יום. במשך השנים נאלצנו להפעיל את הביטוח פעמיים ולא הייתה לנו שום בעיה איתם. עשינו הכל באופן מקוון, קיבלנו החזר.
גם המחיר שלהם היה שפוי פעם, אבל אני לא יודעת מה קורה עכשיו מהבחינה הזאת כי לא נפשנו מאז שהתחילה הקורונה.

סתם מבקרת

Active member
אנחנו תמיד עשינו ב-AIG לנופש של 15-17 יום. במשך השנים נאלצנו להפעיל את הביטוח פעמיים ולא הייתה לנו שום בעיה איתם. עשינו הכל באופן מקוון, קיבלנו החזר.
גם המחיר שלהם היה שפוי פעם, אבל אני לא יודעת מה קורה עכשיו מהבחינה הזאת כי לא נפשנו מאז שהתחילה הקורונה.
תודה

למעלה