ביטול תשלומים-בהתיעצות עם עו"ד

אדיב חן

New member
ביטול תשלומים-בהתיעצות עם עו"ד../images/Emo70.gif../images/Emo101.gif

חשוב לדעת!!! הרבה אנשים שאלו אותי בנושא, לאו דווקא פגועי חתן כלה: אז ברצוני להבהיר את הנושא: קודם כל, ברור ומובן שכל פעולה כזאת שעושים, תמיד טוב להתייעץ עם עורך דין, ולבצע דרכו! כשסיפרתי שאנשים ביטלו צ´קים ותשלומים בכרטיס חיוב לחתן כלה, ציינתי שגם אלה שאיימו עליהם בעשר מכתבים, לא נפתחו נגדם הליכים. אולם - מבחינת החוק היבש, שמורה לחברה הזכות לפתוח בהליכים - אולם גם זכות יבשה זו תנבול לחלוטין, עת תוגש ותאושר תובענה ייצוגית נגד החברה. אני גם סבור שאוסף פסקי דין מערכאות נמוכות יותר כבר יש בכוחן לייבש לגמרי זכות יבשה זו. ברור לכולנו שאין CASE לחברה. אבל שכל אחד יעשה את השיקולים שלו: ושיקולים כאלה, כאמור, טוב לעשות עם עורך דין. אני באמת מנסה לברר על מנת להיות בטוח לחלוטין, האם ביטול דרך ישראכארט, למשל, שונה מביטול צ´קים, בכך שביטול מחברת האשראי הוא, כביכול, כיסוי משפטי. יש הגורסים כי חברת האשראי אינה שופט: מנגד, יש הגורסים שזהו מעין כיסוי. אני באמת צריך לברר את זה. בהקשר זה, מעניין לציין כי מי שביטל צ´קים קיבל איומים שלא קויימו, ומי שביטל תשלומים מכרטיסי חיוב אפילו לא שמע ציוץ. זה מה שהניע אותי לחשוב שביטול תשלומי אשראי זה בטוח יותר, כאמור, עקב כיסוי של חברת האשראי, או משהו כזה. אני מתכוון לבקש לדבר עם גורמים בחברות האשראי ובהוצאה לפועל, ככל שזה נוגע לנפגעי חתן כלה. חברות האשראי, למען האמת, כבר די מתורגלות בנושא חתן כלה... כאמור, אעדכן כאן בפורום, עת יהיו לי תשובות חד משמעיות מגורמים בעלי סמכות. וכן, שמעתם נכון - לחתן כלה זיכיון על רוב האגף הצפוני של דיזנגוף סנטר, ויש להם פתיחה חגיגית במוצ"ש הזה. חנטרישים. GUESS WHERE I´LL BE מוצ"ש...
כמו כן, במהלך החודשים הקרובים, אגיע לעזור לאנשים שכבר קיבלו תאריך לתביעה קטנה נגד חתן כלה. נראה איך ילך שם, ומה נוכל לחלץ מפסקי הדין למטרת התובענה הייצוגית. דיווחים נוספים בקרוב! חברכם הנאמן, חן אדיב מזכיר משפטי [email protected] 6710931 - 08 5056543 - 03

אדיב חן

New member
מישהי הצליחה לבטל בVISA../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo101.gif

?!?!?!?!?!?!? זה מה שחשבתי כששמעתי ממנה על הביטול. אנחנו עדיין מנסים להבין, מה לעזאזל היא עשתה, בדיוק, שהיא הצליחה לבטל תשלומים בVISA. זה כמו לבשל את המרק הכי טעים בעולם ולא לזכור איזה תבלינים שמתם... אז הנה, תקדים ראשון. להזכירכם, מומלץ להתייעץ עם עורך דין לפני ביטול תשלומים. כמו כן, הנני מתכבד להביא בפניכם בולשיט חדש מבית חתן & כלה: * הם מפעילים עכשיו את השיטה המחורבנת הזאת כמו הנודניקים בתחנה המרכזית: שואלים לפני השיחה "איזה כרטיס אשראי יש לך? מגיע לך מתנה!". כמובן שאם הכרטיס לא טוב להם, השיחה לא מתקיימת. לכאורה, קיים כאן חשד לCENSORED
* מספר נפגעים התלוננו בפני על שיטה כדלקמן: אחרי כשעתיים(!) של המתנה בלובי, נאמר להם כי הם צולמו בלא ידיעתם, על מנת "לראות מה אתם משדרים למצלמה". ניצול ציני של מערכת הטלוויזיה במעגל סגור שיש להם בכל פינה במרתף המרכזי. מעניין אם נעברה כאן עבירה של צילום ברשות יחיד שלא בתום לב, או משהו אחר מסובך כזה. * מעניין אם הם מצלמים את התחת שלי כשאני נכנס שם לשירותים, כדי לראות מה התחת שלי משדר למצלמה (אני פשוט הייתי חייב לרשום את זה, זה היה מתבקש). * נפגעים התלוננו בפני כי נאמר להם כי אם אין באפשרותם לשלם, תמיד יש דרכים אחרות להתקדם בעסק... (רוצה לומר, EX$). כן, מר שלומי קיר, רק איתך! פתח לטענת הטרדה מינית, PERHAPS ? * ידעתם שגורם בכיר בחברה כבר שירת את המדינה BEHIND BARS בגין (תשלימו לבד)? * ידעתם שגורם בכיר בחברה כבר עסק בעבר במרמה לכאורה (כמובן לכאורה!) ? ומכיוון שאני כבר בטוח ב101% (ואני לא יגיד לכם איך
) שאנשי חתן כלה אוהבים לגלוש בפורום ולקרוא את ההודעות שלי, אז אני אהיה נחמד ואפנה אליהם אישים בכל פוסט, כיאה וכנאה לאיש מתורבת כמותי: לעורכי הדין של גרוש & גרושה ולשתולים: אני נורא מצטער שאין לכם מה לעשות נגד כל פעולותי בכלל ובפורום בפרט, אבל ככה זה כשבניגוד אליכם, אני פועל על פי החוק. שמועה חדשה ובלתי CONFIRMED אומרת, שאתם (גרוש & גרושה) רוצים לתבוע את רפי גינת(?!?) על התוכנית. לתבוע את רפי גינת? זה עוד יותר דבילי מלרצות לתבוע אותי. אתם לא רוצים אפילו לחשוב על לתבוע את רפי גינת. הוא יעשה ממכם חומוס לפני שבכלל תבינו מה קורה (ומי שמכיר את מר גינת הרבה זמן, יודע למה אני מזכיר כאן דווקא חומוס...). אז אני מקווה שיתפוצצו לכם הרבה פיוזים בשבוע הקרוב, וניפגש במוצאי שבת בפתיחה החגיגית שלכם באגף הצפוני של דיזנגוף סנטר. מה צפוי לנו בשבוע הבא? * ראיות
נגד החברה. מקווה שהפיקנטיות יותר יעברו אישור. ולא, ממש לא אכפת לי שהם ידעו שאני יודע, כאילו שהם כבר לא יודעים... כמובן שהראיות הפיקנטיות במיוחד יוצמדו קשות למילה "לכאורה", אבל אנחנו כבר יודעים יפה יפה מה פרוש המילה הזאת כשהיא נאמרת בהקשר גרוש & גרושה, לכאורה
. * דיווחים מתביעות קטנות! בשבועות הקרובים, אולי אפילו שבוע הבא, אהיה נוכח ואעזור למספר נפגעים בתביעות קטנות נגד החברה. אתם תקראו על זה לפני כולם כאן בפורום כלבוטק! (לעורכי הדין של גרוש גרושה - בבקשה תשלחו את שלומי להעיד בשם החברה, אני פשוט משתוקק לעשות ממנו CENSORED מול השופט/ת והקהל. תשלחו גם את דודו. ואת אבי. בעצם, תשלחו את כולם ותבואו גם אתם, נעשה מכולכם CENSORED ביחד). * בולשיט נוסף מבית חתן כלה. הבולשיט פשוט ממשיך להישפך משם בכמויות מסחריות. בברכה, חברכם הנאמן, חן אדיב

למעלה